Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hladno
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • To je to.. Zakljucavaj temu...

      Comment


      • Ako tako bude, mislim da je red da Akija za onih obecanih 50-60 miliona za potrositi danas spalimo na vjecnoj vatri, pa nek mu Arsene dize spomenik ispred Ashburton Grovea ako 'oce!
        " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

        Comment


        • Sta Gazidis radi??

          Comment


          • Jebiga, jos uvijek mislim da ce se potrositi nesto. Nema jebene teorije da ce sa 6 defanzivaca pokrivati 4 pozicije cijelu sezonu, nema teorije!

            Po onome sto sam vidio sinoc, Wenger je znao da mu treba napadac i prije povrede Girouda, ali nije mogao naci koga hoce.. Ja cekam jos uvijek.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Originally posted by Ves View Post
              Ako tako bude, mislim da je red da Akija za onih obecanih 50-60 miliona za potrositi danas spalimo na vjecnoj vatri, pa nek mu Arsene dize spomenik ispred Ashburton Grovea ako 'oce!
              Ja ću doneti hepo kocke

              Comment


              • Destro je u Rimu..

                Comment


                • Ma Baka i covjek koji ce pokriti pozicije DM i CB, pazite sta sam rekao.
                  " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                  Comment


                  • BBC Transfer News ‏@BBCTransferNews now
                    Monaco have received bids from both Man Utd and Arsenal for Falcao. The player preferring a move to Manchester #MUFC #AFC
                    Last edited by Ves; 01-09-14, 10:51.
                    " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                    Comment


                    • To bar znaci da smo spremni da trosimo pare i da jos postoji opcija da se dovede Kavani

                      Comment


                      • Presmijesno ako je istina, odbio LP i ujedinjenje sa Sanchezom
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Falcao bas nece da igra LS. Prosle sezone ode iz Atletica kad su taman usli u LS i izdominirali, a evo sad Monaco u LS, a on opet izgleda odlazi u klub koji ne igra LS.
                          Originally posted by maliajnstajn
                          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                          Comment


                          • Najjace od svega sto svi pisu o tim njegovim koljenima. Ako je operacija odradjena kako treba njegova koljena su u boljem stanju nego ikada zato sto je ta procedura fantasticna
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Originally posted by maliajnstajn View Post
                              Presmijesno ako je istina, odbio LP i ujedinjenje sa Sanchezom
                              A ovako se ujedinio sa Di Marijom, Matom, Runijem i Persijem...

                              Uzasna odluka moram priznati, a sto se LS-a tice, to ocigledno nije njegov fetis.
                              sigpic

                              Comment


                              • Mislio sam na bukvalno ujedinjenje, igrao je sa Sanchezom u River Plateu
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X