Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ако закључамо и игуаина и јоветића мени стварно није јасно што се следеће године игра серија а, лепо нам дају скудето, а остали нек пикају за друго место.

    дакле ако дође гонзало требља да пребаци 17 голова, мсм да је то лаган задатак :d

    извињење због офа браћо моја и сикирације без, за три дана ће опет да буде да доводите јоветиће, па наредна три ипак не, и тако у круг....клише, кад је прелазни рок, чувајте живце.

    Comment


    • Nema sanse da Juve dovede obojicu najbolje bi bilo da predje Jovetic u Juve a Higuain u Arsenal.
      Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

      Comment


      • Brajkulice,evo dadaj i Vucinica,znaci 26-27 golova,ali pod uslovom da bude zdrav naravno

        Nije ovo off,bas se ozbiljno povezuju ova dva tima i ova dva igraca...Conte i ja Pipitu najvise volimo,jasno je to <3
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Originally posted by AK47 View Post
          Isto je i meni proslo kroz glavu,ali ako to uspiju ocigledan je pokazatelj da Juventus zeli ozbiljno da napadne LS naredne sezone i svaka im cast na tome.Ja sam cak cuo da je Conte postavio upravi zahtjeve o bas ozbiljnim pojacanjima inace bi bilo problema

          Mislim da ce tu ipak jedan otici u Arsenal na kraju;)
          Ово је истина, на састанку лепо им човек рекао извукао сам вас из гована били сте 7. сад смо две године прваци ред је да се направи корак више или ја не видим своје постојање у клубу. И они рекли амин, договорено. Услови дакле Јоветић, Игуаин, Лоди, Ранокија и још два имена заборавио сам. Ранокија је недоступан јер је Интеров и сад јуримо Огбону.

          Едит: сетио сам се пети играч је био Зунига али он прати Мацијарија у Интер, па се окрећемо Коларову.
          Last edited by Brajkula; 23-05-13, 13:33.

          Comment


          • Originally posted by maliajnstajn View Post
            Sto se Jovete tice ja odavno govorim da je to done deal, ali caughtoffside nije bas dobar izvor, ali opet ja sam ubijedjen da je to gotovo i da se ceka samo da arsenal bide u top4.
            Originally posted by maliajnstajn View Post
            Joveta kao sto sam rekao zilion puta je done deal i dolazi on uskoro, samo da se LP osigura i onda napad na sve frontove sljedece sezone
            Originally posted by maliajnstajn View Post
            Ama GANG, mogu oni pricat sta hoce brat Aki je rekao svoje, Joveta dolazi u Arsenal i tako ce da bude
            Originally posted by maliajnstajn View Post
            Eto vam dokaza da je Joveta done deal
            Originally posted by maliajnstajn View Post
            Daj ba chill malo.. Joveta ce doci sada sam 110% siguran..
            Originally posted by maliajnstajn View Post
            Jovetic je bolan gotov posao... ocekujem potvrdu naredne sedmice
            ako mi je i žao što joveta neće doć barem mi je zbog tebe milo.
            svaka čast na skupljenih par hiljada postova na ovoj temi al nemoj više da nas ubjedjuješ u stvari koje nisu sigurne. hvala.

            Comment


            • Ne znam otlud vam da Jovetic sigurno nece doci,to su sve spekulacije za sada i nista nije zavrseno.
              Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

              Comment


              • Done deal moze da postane i kurac deal.. pogledaj Barcelonu i Neymara.. Potpisan predugovor i sad ga mogu ispusit...

                Arsenal jeste zagrizao za Jovetu, jeste napredovao, ali sada po meni Joveta sere jer hoce vise para na platu ili Fiorentina zeli da pokrene bidding war, a to sto ce ojacati rivala iz lige je njima navodno nebitno sto je meni totalni idoitizam...
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Pogledajte ovaj klip moli vas brat,znate da ja nikada klipove ne postavljam,ali eto moram izuzetak da napravim...klasicni finiser,covjek koji nista sam ne moze.Nemojte da mu sudite zbog ove sezone,imao je tesku povredu,a i Real je ekipa koja nikako ne igra za napadaca

                  Na 1:44 sam se samo naklonio majstoru,krece se kao Muhamed Ali nekad <3

                  Last edited by AK47; 23-05-13, 13:51.
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Originally posted by maliajnstajn View Post
                    Done deal moze da postane i kurac deal.. pogledaj Barcelonu i Neymara.. Potpisan predugovor i sad ga mogu ispusit...

                    Arsenal jeste zagrizao za Jovetu, jeste napredovao, ali sada po meni Joveta sere jer hoce vise para na platu ili Fiorentina zeli da pokrene bidding war, a to sto ce ojacati rivala iz lige je njima navodno nebitno sto je meni totalni idoitizam...
                    У чему смо ми ривали, мсм Виола и Јуве, у Купу ?

                    Comment


                    • Sta bi ja dao da vidim natural finishera kao sto je Eduardo bio prije loma noge u Arsenalu u tandemu sa Giroudom...

                      Higuanin je taj natural finisher, ali meni se cini da on nekada zna promasiti nemoguce.. mislim volio bih ja njega u Arsenalu drama, jer je konstantan...

                      Brajki, ne mora znaciti da je viola dorektni rival juveu za skudeto vec je rival i zasto ojacati drugu ekipu iz svog sampionata? Mozda to nece biti sada toliko pogubno ali mozda nekada njima Joveta presudi u nekoj bitnoj tekmi??
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Tacno je da on nekada kada nije u formi umije da promasi nemoguce,ali sto se mene tice(subjektivan na kvadrat) anulira to fantasticnim kretnjama,on je konstantno otvoren za pas i priliku,ja prosto nemam sumnje da ce da briljira bilo gdje da ode,naravno pod uslovom da ekipa igra za njega,a ne za neko krilo kao sto je Ronaldo u Realu,on je bukvalno kao napadac opcija B u napadu Reala i to ce da bude bilo ko u Realu,prosto je tako...

                        Ovdje je sto se mene tice situacija jasna,Arsenalu treba pravi napadac zbog formacije koju forsiraju,a Juventusu treba poluspic kao sto je Jovetic...bice zanimljivo da vidimo kako ce se ovo odvijati,nista jos nije gotovo;)
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Nece Juve uci u bidding war, prosle godine su htjeli van Persia pa su zavrsili sa Bendtnerom... Jos uvijek mislim da Joveta ide u London.. U arsenal ili chelsea kod murinja
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Znaci Joveta zeli u Italiju da ostane, to dodatno komplikuje i menja stvari, i ono satro done deal, a ni pregovora nije bilo, zajebano je to jer niko od glavesina oba kluba nista nije potvrdio, tako da smo uglavnom pricali o klasicnoj spekulaciji i debelo se zajebali. Sada je na Juveu sve koji isto ne zeli da plati vise od 22m koliko sam cuo, ako daju, ode Joveta tamo...

                            A sto se tice Higuaina, ako su glasine tacne da Real trazi 30m, cisto sumnjam da ce do transfera doci, plus on sigurno ima nekih 4-5 m godisnje, dakle plata oko 100k, mada cini mi se da ce to Arsenal dati, pogotovo ako je istina da Walcott ima preko 100k nedeljno...
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Juve nema kinte za Jovetu, ne cimajte se za dzabe.

                              Pise se da im je Juve ponudio Kvaljarelu i Maronea plus 7 miliona sto je smesno.

                              Comment


                              • Plata Higuain-a ne bi trebala da bude problem, ako se uzme u obzir da Theo ima 100k, a za njega je Pipita bog i batina.

                                Covek je na 180 utakmica dao 120 golova u timu koji od dolaska Ronalda igra za krilo, ne za napadaca. Ove sezone je kritikovan zbog slabije forme, a to je uzrok teskih povreda. Na pocetku sezone je Pipita na prva tri meca dao cetiri komada.

                                Ja se nadam da ce on u Arsenal da dodje, nemoj da mi se ljutis Brajkulice, ali ne bi nikako voleo da ode u Juve, mada bi se on u Italiji sprdao, pogotovo u Juventusu.
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X