Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Arsenal vise nema pktrebu da prodaje, pa ce stvarno nemoralna ponuda biti potrebna se kupi neki igrac Arsenala... a svibsu vise manje vezani dugogodisnjim ugovorima..m
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • http://www.mirror.co.uk/sport/footba...senals-1904552

      Sta je bre ovo koji k****?
      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


      Dakle, ti si portir!

      Comment


      • Originally posted by Wilshere_10 View Post
        Kad smo kod Verme, spominje se da ce u Bayern.
        Zar si ocekivao da ce ostati?
        Pa lik kao kapiten presedeo na klupi najvazniji deo sezone.

        Sledece sezone Arteta kapiten <3

        Comment


        • Originally posted by CARTEL1970 View Post
          Zar si ocekivao da ce ostati?
          Pa lik kao kapiten presedeo na klupi najvazniji deo sezone.

          Sledece sezone Arteta kapiten <3
          Nisam ocekivao ni jedno ni drugo, nadam se da ce da ostane, nismo valjda toliko retardirani da udjemo u pohod na nesto vise od TOP 4 s dva krstena stopera, pri cemu obojica imaju svoje velike ispade. Verma jeste u ocajnoj formi, ali je po kvalitetu nas najjaci stoper, on i Kos bi bili zverski tandem. Ako ga damo Unitedu, dajemo im Vidica s jacom tehnikom kada je u formi. Pritom, covek je u najboljim godinama za stopera, i ima dve godine ugovora.
          Last edited by Wilshere_10; 22-05-13, 22:51.
          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


          Dakle, ti si portir!

          Comment


          • Dzon Kros je valjda lik koji je dobro povezan sa Arsenalom, ali prvi put vidim ovu spekulaciju. Bukvalno prvi put.

            Dosta stopera se povezivalo sa nama, ali Vermalen nikad do sad.
            sigpic

            Comment


            • Dobar je on s nasima, ali mi je ovo vec preterivanje. Kapiram ja da ste uzeli Robina, ali da nam jurite bivseg kapitena i sadasnjeg kapitena-preterivanje.
              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


              Dakle, ti si portir!

              Comment


              • Lik cele godine igra nedostojno kapitena. Kakav su tandem Verma i Kos videli smo svi, jednostavno ne funkcionisu. A drzati kapitena na klupi je suludo, a isto je suludo rastavljati Peru i Kos-a i cekati Vermu da udje u formu. Pa cele sezone ga cekamo i umalo nismo ostali bez ls.

                Comment


                • Iskreno u onakvoj formi, Koscielny je za mene prvi izbor, cak i Per zvani stonoga pre njega... Jebes kvalitet kad Verma ne moze da se sastavi posle povrede...
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Originally posted by CARTEL1970 View Post
                    Lik cele godine igra nedostojno kapitena. Kakav su tandem Verma i Kos videli smo svi, jednostavno ne funkcionisu. A drzati kapitena na klupi je suludo, a isto je suludo rastavljati Peru i Kos-a i cekati Vermu da udje u formu. Pa cele sezone ga cekamo i umalo nismo ostali bez ls.
                    Ne poricem ja nista od ovoga sto si napisao jer sve stoji. Dogodine mu uzima Wenger traku sigurno, Arteta kapiten a Jack zamenik, Verma nije sposoban da se bori s pritiskom. Sto je suludo drzati kapitena na klupi? Traka nije garant startnog mesta. Igras lose-izvoli na klupu, saberi se, pa da pricamo (Voja je prosao kroz istu "terapiju"), a za rastavljanje Pere i Kosa-i sam znas kakve su kiksare, vezali su 15 utakmica gde su bili vise nego fenomenalni, ali necu nimalo da se zacudim ako se to srusi jednom greskom k'o kula od karata. I da, kad Verma prodje pripreme, sredi glavu i ostane bez trake, oslobodi se tog tereta (izjavio je jos na pocetku sezone da nije u stanju da bude kapiten jer ne ume da motivise saigrace), siguran sam da se vraca u staru formu. A kad je u formi, on je u TOP 3 stopera lige.

                    EDIT:Ne secam se s kim sam sve pricao o Kosu na PM, cini mi se Nash i Eric, oni mogu da potvrde da sam misljenja da je on odlican stoper, koji treba da se privikne i postane vrhunski. Nesto kao Coloccini-kiksara dok nije sazreo, a prosle sezone najjaci igrac u Njuki. Peru sam branio upravo kad ga je Cartel pljuvao, meni su sva tri nasa stopera dobra, samo mi je krivo sto je Bartley tako lako ispusten.
                    Last edited by Wilshere_10; 22-05-13, 23:18.
                    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                    Dakle, ti si portir!

                    Comment


                    • Ma patka, skoro sigurno.

                      Nama stoper i nije prioritetna pozicija.
                      sigpic

                      Comment


                      • Vermalen je kvalitetom decenijama udaljen o Pere, a s Kosom je tu negdje sto se fizickih predispozicija tice, ali je od njega mentalno daleko jaci. Ukratko, neuporedivo najkvalitetniji stoper kojeg imamo. Prestanite vise komentarisati ljude na osnovu zadnjeg sto ste vidjeli. Trebalo je da naucite vec jednom na primjeru Kosijelnog, Remzija, Gibsa i sl...
                        " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                        Comment


                        • Originally posted by Ves View Post
                          Vermalen je kvalitetom decenijama udaljen o Pere, a s Kosom je tu negdje sto se fizickih predispozicija tice, ali je od njega mentalno daleko jaci. Ukratko, neuporedivo najkvalitetniji stoper kojeg imamo. Prestanite vise komentarisati ljude na osnovu zadnjeg sto ste vidjeli. Trebalo je da naucite vec jednom na primjeru Kosijelnog, Remzija, Gibsa i sl...
                          Upravo. Ako vam treba bolji dokaz, setite se kako je brutalno igrao kad je dosao.
                          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                          Dakle, ti si portir!

                          Comment


                          • Po mom nekom shvatanju kapiten je vodja ekipe na terenu, a ne na klupi. Ako ti kapiten sedi u najvaznijem periodu za buducnost kluba na klupi, pa kakav onda on moze imati autoritet medju igracima. Gde si ti video kapitene na klupama? Real ne racunam, jer Kasiljas nije na klupi zbog lose forme.

                            Comment


                            • Pomesao si me sa Wadom, on je pricao da je Per stonoga, a ja sam pricao da je Per bio najstandardniji igrac u polusezoni.

                              Comment


                              • Loše je igrao, zato je na klupi. Ne kapiram te šta pokušavas da kažeš, počeo si od toga da ga treba prodati, a sad ispade da je on kriv što je kapiten. Jasno je rekao da nije sposoban, Wenger bio tvrdoglav i forsirao ga, Verma psihički pao i eto ti loše forme. I da, slažem se da je kapiten lider i primer ostalima, ali jebes ti primer koji Robinu namesti gol na OT-u. Nije igrao kako valja, trebalo je na klupu, ali da se prodaje-nikako. Za mene bi startovao u prvom meču sezone sa Kosom, Mertesacker je za klasu ispod obojice.
                                EDIT: U pravu si, nisi ti, a ni Wada, onaj lik Cale se valjda zove. Izvini.
                                Last edited by Wilshere_10; 22-05-13, 23:37.
                                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                                Dakle, ti si portir!

                                Comment

                                Working...
                                X