Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Wenger da igra 4-4-2 sljedece sezone,e od toga definitivno nema nista
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Ok, onda sam te lose skapirao. Ako je cilj te (idiotske) slike bio da se pokaze kako Giroud zasluzuje priliku i to, izvini.
      Sto se mene tice, priliku je dobio, i sve je to ok, ali za neki ozbiljan i Arsenal koji je konkurentan za titulu, Giroud ne moze biti vise od backup-a. Dobar je u odbrani, dobro saradjuje u tom razvitku igre, ima dosta dobrih strana, ali nema ono sto treba da ima napadac-zavrsnicu. Tu je problem za koji sumnjam da se moze resiti kod njega...
      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


      Dakle, ti si portir!

      Comment


      • Originally posted by AK47 View Post
        Wenger da igra 4-4-2 sljedece sezone,e od toga definitivno nema nista
        Ako dodje neki kreativac za velike pare, plus napadac nema od 4-4-2 nista sasvim sigurno, ali ajde da vidimo na ljeto pa onda da pricamo
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Po meni napadac Arsenala ne bi trebao biti onaj ko za 40 tekmi nije nijednu presudio u korist Arsenala. Kada njegovim golom donese pobedu klubu, mozda i pocnem ga respektovati, ovako je samo drvo.

          Comment


          • To isto drvo kada da go, Arsenal nije izgubio, cisto onako za rjesavanje utakmica...
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Ali zato kada Arsenal ne moze da da gol, sto se veoma cesto desavalo, to ga drvo nema nigde.

              Comment


              • Wenger izgleda oce 3-5-2 da igra, fura se na Mancinica i Contea, ko zna mozda uspije kao ovaj drugi.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Odakle to?
                  "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                  Dakle, ti si portir!

                  Comment


                  • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                    Odakle to?
                    Miror nesto piskarao sinoc.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Samo da se nadovezem na pricu oko Zirua, dobar igrac koji nikako nije za Arsneal i timove sa slicnom koncepcijom.

                      Msm da bi utrpao mnogo vise golova kod nas ili Sparsa npr. Ne bi mi bio sigurno na nekim listama najboljih napadaca trenutno ali nije ni balvan kako se ovde ocenjuje. Solidan napadac za neki tim koji se svake sezone bori za Evropu (LS ili LE) a za neki bas vrhunski tim, po mom skromnom misljenju, najbolje klupa.

                      Sto se taktike tice, taj ce da igra 3-5-2 kad Fergi prestane da koristi krila (hint:Nikad).
                      sigpic

                      Comment


                      • Samo me zanima kako bi izgledao taj 3-5-2, meni se cini da bi to bilo presmesno.
                        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                        Dakle, ti si portir!

                        Comment


                        • ipak je dejli fejl pisao o tome

                          Nisam ni ja ubjedjen da ima u tome istine osim ako stvarno ne zeli da igra sa dva spica i da prekomanduje Walcotta i Poldia u spiceve. Opet ta ista taktika zahtjeva dva zadnja vezna, a to Arsenal nema. Jack sigurno nece izigravati zadnjeg veznog, santi takodjer. Na krila bi mogli Gibbs/Nacho na drugoj strani ne znam.

                          Puno nedostataka ovdje tako da tesko da ce biti nesto od toga.

                          E da. Negdje sam procitao jutros kroz san da je Arsenal vec poslao ponudu za Isca vrijednu preko 30 m funti. Nisam ubijedjen da je to istina..
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Isco u Arsenalu
                            Leva strana je ok, Gibbo moze sve po levoj strani,a desno je situacija smehotresna. Mozda Coquelin, za kog se nadam da ce dobiti minute, red je.
                            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                            Dakle, ti si portir!

                            Comment


                            • Znaci citam oko kakve gluposti se vi svadjate i ne verujem Da li ste vi ljudi bili ozbiljni oko ovoga ili pojedinci samo cekaju bilo kakav povod kako bi provocirali ja stvarno ne znam
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Gledam malo rsporede Arsenala, Spudsa i Chelsea. Kljucno je da ta dva tima ostanu u kup takmicenjima sto duze. Arsenalu trebaju pobjede i sto je najvaznije da se svi igraci zdravi vrate sa internacionalne pauze.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X