Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ode Fergie, sada je Arsene tajo u Britaniji!

    Kada se sve sagleda, red je da najstariji uzme titulu sledece sezone.
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • PUMA Football ‏@pumafootball 32s

      And our exciting announcement is... @aguerosergiokun will be wearing the #evoSPEED 1.2 CAMO in Saturday's final! pic.twitter.com/VcCczC49jS


      Kako nas je trolovala Puma.
      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


      Dakle, ti si portir!

      Comment


      • Da, da, Remzika igrac meseca u Arsenalu. Moje verovanje u njega polako pocinje da se isplacuje. Bas mi je drago zbog njega. Tura ide kad se zavrsi PL i(da Bog) budemo u TOP4.
        Originally posted by maliajnstajn
        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

        Comment


        • Nije me dugo bilo i prelistavam 4 strane i slusam vas kako se radujete ovim 170 milki od Pume i tripujete se da ce to otici na transfere Taj film necemo gledati ^^ Gazidis jeste da stvara dobre ugovore ja mu skidam kapu ali ja skoro nisam video nista od toga . Sto se transfera tice Italijani pisu kako Joveta gotovo sigurno ide u Juve , Englezi u Arsenal a vlasnik kluba izjavljuje kako Joveta ostaje tako da cekam da vidim sta ce i od ovoga biti :/
          A Remzika je macka
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Ama GANG, mogu oni pricat sta hoce brat Aki je rekao svoje, Joveta dolazi u Arsenal i tako ce da bude

            EDIT:

            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Par slika s vecerasnje humanitarne manifestacije:


              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


              Dakle, ti si portir!

              Comment


              • Pobjeda protiv Wigana i kiks Spudsa garantuje LP, ajmo TONY PULIS I STOKE, OTKINITE IM KOJI BOD!!!!!!
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • DC ‏@DeanLDN22 1h

                  2 wins. Big summer. #Goodnight #afc
                  Jos samo 180 minuta, pa onda da na miru cekamo Jovetu.
                  "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                  Dakle, ti si portir!

                  Comment


                  • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                    Jos samo 180 minuta, pa onda da na miru cekamo Jovetu.
                    Valjda ce nam Stoke pomoci napokon da nakon samo 90 min mirno cekamo Jovetu

                    A i Villa bi mogla da odradi nesto pa da se ne peglamo u augustu
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Nemam ja problem s tim da sami završimo posao, ove dve utakmice treba da se dobiju ako stvarno jesmo za LS.
                      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                      Dakle, ti si portir!

                      Comment


                      • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                        Nemam ja problem s tim da sami završimo posao, ove dve utakmice treba da se dobiju ako stvarno jesmo za LS.
                        Ja bi volio da budem nasigurno da necu nosit brkove mjesec dana i bog zna sta sam se jos kladio pored brkova

                        A i volio bih da sacuvam svoje jadno srce jos jednom dramaticne zavrsnice
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Originally posted by CARTEL1970 View Post
                          Ne znam ja ko će doći ili ne. Ja kazam Arsenal ispred Tot. na kraju sezone , ti kažeš suprotno. Opklada do kraja godine u tome da pobednik bira avatar gubitniku, koji traje do 1. januara 2014. XD. Dogovoreno?

                          Volkot, Kazorla, Arteta, Wilsher, Verma, Per, Kos, Gibs, Sagna ... Možda sam nekog ispustio xD
                          Originally posted by D-Wade View Post
                          Dogovoreno..

                          I btw, ja se iskreno nadam da se ti ovo sprdas..Gde tacno da igra Arteta? Verma moze, to se slazem, Sagna ne moze pre Walker-a, sanse nema. Gibbs ne zna da centrira, gde ce on da igra pre Ekotto-a, mada igra i Vertonghen levog beka, a ne moze ni pre njega. Walcott kao krilo nema sanse, a kao napadac isto ne moze, jer je Defoe ove sezone zivotinja. Koscielny, pa to nije ni smesno, covek sam sebi daje golove. Pero? Gde ta stonoga da igra, pa iz Arsenala bi ga oterali da mogu i da imaju zamenu za njega.
                          Samo da podsetim Wade-a ... Str. br. 520-521
                          Last edited by Lion; 09-05-13, 01:11.

                          Comment


                          • To je iz dana kad su on i jos neki lavovi kontali da je Tottenham jedna od najboljih evropskih ekipa .
                            Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                            Comment


                            • Nemoj ti da se brines, nisam ja zaboravio, samo mi nije jasno sto to postavljas sada, dva kola pre kraja, a razlila 1 bod..
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Originally posted by D-Wade View Post
                                Nemoj ti da se brines, nisam ja zaboravio, samo mi nije jasno sto to postavljas sada, dva kola pre kraja, a razlila 1 bod..
                                Ako sam verovao u Vengerovu ekipu kada su bili u debelom minusu, sada u plusu sam uveren u ostvarenje cilja

                                Comment

                                Working...
                                X