Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakav je majstor ovaj Lagvilava
    Eto avatara za mene, hvala Aki!
    Inace, dres je brutalan, ako ovakav imamo 2014/15, kupujem pre snizenja.
    Last edited by Wilshere_10; 06-05-13, 23:27.
    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


    Dakle, ti si portir!

    Comment


    • Ma ovo fotoshop dresa iz 886-te pa malo zajebancija.. Brutalno izgleda i volio bih da vidim ovako nesto u pravom svijetu

      Inace, sve se vise prica o Faberzeu.. Neki raskoli u svlacionici, ako je tako zna se da Rosel nece otpustiti Vilanovu vec da bi mogao Faberze da ide, a zna se gdje ga zele i gdje moze biti ponovo najbolji veznjak svijeta

      Joveta kao sto sam rekao zilion puta je done deal i dolazi on uskoro, samo da se LP osigura i onda napad na sve frontove sljedece sezone

      Nista komentar za Walcotta?
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Originally posted by maliajnstajn View Post
        Inace, sve se vise prica o Faberzeu.. Neki raskoli u svlacionici, ako je tako zna se da Rosel nece otpustiti Vilanovu vec da bi mogao Faberze da ide, a zna se gdje ga zele i gdje moze biti ponovo najbolji veznjak svijeta
        :
        Mancester, Bajern, Celzi ... tj gde god da ode on ce biti Bog!

        Ako ajnstajn pogodi za Jovetu auuuuuuuuuu najebo je ceo forum ne samo vi sa teme... A tek onda krece prica o tandemu.. Ne smem ni da razmisljam o tome

        Spoiler
        po meni on je i u Barsi morao biti u prvom timu ali dobro.


        Spoiler
        Vilserice opasan avatar!
        Originally posted by Vladan
        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
        :vinjaksmajli:

        Comment


        • Liverpul sabio u prvom poluvremenu, Belerina navozali.

          Comment


          • Originally posted by l1m4r View Post
            Mancester, Bajern, Celzi ... tj gde god da ode on ce biti Bog!

            Ako ajnstajn pogodi za Jovetu auuuuuuuuuu najebo je ceo forum ne samo vi sa teme... A tek onda krece prica o tandemu.. Ne smem ni da razmisljam o tome

            Spoiler
            po meni on je i u Barsi morao biti u prvom timu ali dobro.


            Spoiler
            Vilserice opasan avatar!

            Otici ce u Arsenal i niko ga ne moze uzeti ispred nosa Arsenalu, a da prvo Arsenal ne odbije. First pick & buy back clauses su instalirane u njegov ugovor tako da je Arsenal na pole positionu sto se tice Fabregasa

            Sto se tice Jovete ja nista ne pogadjam ja tvrdim i ispostavi se tacno na kraju, a sad kad on dodje formirat ce najjaci tandem EPLa sa velikim Giroudom koji ce da uvali 20+ golova sljedece sezone


            EDTI:

            Sto se tice tekme sa Liverpoolom u mladim kategorijama, Eisfeld dao golcinu i dovoljno mi je
            Last edited by maliajnstajn; 07-05-13, 12:50.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Originally posted by maliajnstajn View Post
              Otici ce u Arsenal i niko ga ne moze uzeti ispred nosa Arsenalu, a da prvo Arsenal ne odbije. First pick & buy back clauses su instalirane u njegov ugovor tako da je Arsenal na pole positionu sto se tice Fabregasa

              Sto se tice Jovete ja nista ne pogadjam ja tvrdim i ispostavi se tacno na kraju, a sad kad on dodje formirat ce najjaci tandem EPLa sa velikim Giroudom koji ce da uvali 20+ golova sljedece sezone


              EDTI:

              Sto se tice tekme sa Liverpoolom u mladim kategorijama, Eisfeld dao golcinu i dovoljno mi je

              I nastavice se

              Comment


              • Krenulo polako da se objavljuje i na poznatijim sajtovima da su pregovori sa Jovetom u zavrsnoj fazi. Video sam danas da su opcije za napadaca Dijamant i Lewa..

                Pod Dijamant mislim na mocnog Edina, da ne bude zabune, da neko ne pomisli da mislim na Diamanti-a.
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Utakmicu sa Viganom ce suditi ni manje ni vise nego Mike Dean.Nasih poslednjih 11 meceva kad nam je on sudio: 1 pobeda,3 neresena,7 poraza.Au bice pakleno,jos cemo i protiv sudije morati igrati
                  sigpic

                  Comment


                  • http://www.sportske.net/vest/transfe...ja-127241.html

                    Dzaba smo se nadali, Cavani u Sunderland .

                    Za ovakvu bljuvotinu bi bila neophodna dozivotna zabrana bavljenja sportskim novinarstvom.

                    Comment


                    • Originally posted by Lillard View Post
                      Utakmicu sa Viganom ce suditi ni manje ni vise nego Mike Dean.Nasih poslednjih 11 meceva kad nam je on sudio: 1 pobeda,3 neresena,7 poraza.Au bice pakleno,jos cemo i protiv sudije morati igrati
                      Onaj celavi kreten, da ga hoce kakva cigla iz vedra neba opalit samo da vise ne moze suditi...
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment



                      • Pre 7 godina je napusten legendarni Highbury, vredi taj datum obeleziti ovim klipom. Zaista je bio "the King of Highbury"!
                        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                        Dakle, ti si portir!

                        Comment


                        • Wigan poslati u drugu ligu, ajmo Arsene macko, pobeda i nista drugo..
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • Pobjediti Wigan i tako i utakmicu u Newcastlu uciniti nebitnom za domaci tim.
                            Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                            Comment


                            • Upravo to sto Soe kaze, pobeda nad Wiganom nam "poklanja" pobedu nad Njukom.
                              Inace, famozni Ashley Williams ce ili nas ili Liverpool kostati 10m, toliko Swansea trazi za njega.
                              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                              Dakle, ti si portir!

                              Comment


                              • Arsenal have agreed the biggest kit deal in English football with sports giants Puma. five year contract worth £170m in total. [Mirror]

                                DABLIJU TI EF ????
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X