Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Razumem ja vas. Ali jbg otisao i to je to.. Gotovo sada, imate sada Zirua!
    Originally posted by Vladan
    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
    :vinjaksmajli:

    Comment


    • Originally posted by l1m4r View Post
      Razumem ja vas. Ali jbg otisao i to je to.. Gotovo sada, imate sada Zirua!
      Sad Aki kad otkine nesto
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Originally posted by l1m4r View Post
        Razumem ja vas. Ali jbg otisao i to je to.. Gotovo sada, imate sada Zirua!
        Imacemo i Jovetu
        A imamo i brata Chubu u mladjim kategorijama, zivotinja momak.
        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


        Dakle, ti si portir!

        Comment


        • Giroud jeste dobar, ali nije van Persie.. Kombinacija njih dvojice bi bila ubojitaa
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Ali kakve veze ima Poznan sa Junajtedom?

            Zvizdite vi Van Persiju koliko zelite, a to sto ne mozete (ne konkretno vi sa foruma) da cestitate boljem na titulu, to nekako nije u vasem fazonu.

            Jbt Siti nam je cestitao odmah na tituli, odmah nakon zavrsetka 90. minuta a Arsenalovi navijaci (koji se bore za top4, ne za titulu+nam nisu neki gradski rivali) ce da se okrenu Junajtedu...
            sigpic

            Comment


            • Ma nista bez Zirua!

              Lepo kazem ja Ajnstajnu kada dodje Joveta, Ziru ce u rotaciju
              Originally posted by Vladan
              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
              :vinjaksmajli:

              Comment


              • Giroud i Joveta ima da imaju tandem stoljeca !!!

                Erice, Wenger je izjavio kada je prodao van Persia da ko god bude imao van Persia on ce osvojiti titulu i tako je bilo.. Titula je prodana Unitedu za 24m, tacnije titula je na najgori moguci nacin otisla iz Arsenala, kritikujuci tim i dovodjenjem kredibilitet menagera u pitanje..
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Da, kao da ovaj isti tim bez Van Persija nije izgubio titulu zbog gol razlike prosle sezone.
                  sigpic

                  Comment




                  • Malo o Chubi

                    @Eric, nije to toliko o Unitedu ili o RvP-u. Jednostavno, cela prica o njegovom odlasku, pa sad osvajanje titule je samo udarac za udarcem za navijace, i sam znas koliko nam je dozlogrdilo sve u vezi kluba (nema trofeja, ima se para i ne trosi se, lose igramo, nekonstantni smo...), tako da je ovo samo kap koja je prelila casu. Da smo u 2003. ili 2004. nas apsolutno ne bi zanimalo da li je on otisao ili ne. Tad nam je islo, i sve nam je potaman. Sad smo kao dzangrizave babe, sve nam smeta.
                    EDIT: Da je City bio na nivou prosle sezone, i sam znas da ne bi ishod za titulu bio ovakav. Uzeli bi je najverovatnije, ali ne ovako ubedljivo.
                    Last edited by Wilshere_10; 25-04-13, 22:57.
                    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                    Dakle, ti si portir!

                    Comment


                    • Chuba ako ovako nastavi hladno ce zvjer bit

                      Protiv Uniteda HD uzivancija i pobjeda Arsenalaa
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Ma ok, kapiram ja sve to i slazem se da je RvP imao ogromnog znacaja za titulu, ako ne mozda i presudnog. Samo mi je delovalo pocenjivacki prema ostatku tima.
                        sigpic

                        Comment


                        • Da vam nije bilo Robina, ne biste imali priliku da dobijete Bajern!

                          Comment


                          • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                            Da vam nije bilo Robina, ne biste imali priliku da dobijete Bajern!
                            Da nije nama robina ne bi ga ni vi imali.. najzasluzniji vam je on za titulu, samo oduzmite golove i asistencije njega i vidjet cete svoju poziciju
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Da nije bilo Robina bio bi neko drugi...
                              Ne sumnjam u Fergusona da bi se i bez Robina borio za titulu a verovatno je i osvojio.

                              Comment


                              • Dal je moguce da se raspravljate "sta bi bilo kad bi bilo " , ajde bre kao da imate 10 godina ....

                                Hajde da se malo vratimo na temu i tekmu sa djavolima .

                                Arsenal manager Arsene Wenger says his team will hold a guard of honour for Manchester United's players before Sunday's match at Emirates Stadium.
                                U fazonu tradicija treba da se ispostuje ali sto se mene tice Judi zelim sve najgore.
                                Last edited by Lord Gangarić; 26-04-13, 11:33.
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X