Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bilo bi fantasticno da vam Alexis dodje ..

    Ok , ono sto stalno pada je odvratno , i meni se to gadi .. Nemojte da kazete da je to u Barci naucio , jer je padao i prije toga , ko je gledao Copa America 2011. zna dobro o cemu pricam .. Ako to ostavimo po strani , bio bi vam veliko pojacanje , jer ono sto je on radio u Udinama s Antoniom je bilo fenomenalno
    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

    Comment


    • Hector Bellerin
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Sta je bilo s Gnabryjem, ajnstajne? Malo je stagnirao?
        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


        Dakle, ti si portir!

        Comment


        • Opusti se Dale, znamo svi kakav je Alexis. Meni je antipatican, dobar je fudbaler, ume decko da otrese 4-5 igraca, svaka mu cast na tome, ali ja ga opet ne volim.
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Originally posted by Wilshere_10 View Post
            Sta je bilo s Gnabryjem, ajnstajne? Malo je stagnirao?
            Sa svojih 17 godina je odlican

            Sljedece sezone vjerovatno posudba u PL klub. Ogroman potencijal on i Akpon. Vjerovatno idu na posudbe sljedece sezone.

            Eisefeld ako ne ode na posudbu sljedece sezone ili ne upadne u prvi tim nista od njega.

            Nesto citam sad, navodno postoji interes za mladog igraca WBA, navodno cudo od djeteta, Isaiah Brown. Konstitucijom podsjeca na Lukakua, ali ne znam nisam ga nikad vidio kako igra.
            Last edited by maliajnstajn; 20-03-13, 00:14.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Jel ste razmisljali ko ce biti zamena za Balea u sparsima za sledecu sezonu . Imam neki trip da ce dovesti Hulka.

              Ujedno voleo bi Hulka u Arsenalu .
              Last edited by Lion; 20-03-13, 00:17.

              Comment


              • Ostaje taj u Spursima, jer nece niko dati novac za njega, cak ni Florentino. A sto se tice Alexisa, klasa je to, ali neke ozbiljnije glasine o njegovom prelasku u Arsenal nisam cuo, cuo sam za Inter, cak se i mi interesujemo, ali Arsenal nista.
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Ako se ne plasiraju u ls, Bale napusta Tot samo tako .

                  Comment


                  • Florentino ako zeli da ostane predsjednik Reala mora dovesti nekoga, posto mu gotovo sigurmo ide Mou, a i Ronaldova buducnost je u pitanju
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Ma koji Alexis dajte Isco-a ili Gotze-a

                      Comment


                      • TuttoMercato claim Arsenal's target list of potential summer goalkeeping signing includes Cech, Valdes, Reina, Vorm and Begovic
                        Ne znam sto vas vec mesecima povezuju sa novim golmanima.
                        sigpic

                        Comment


                        • Што се Алексиса тиче

                          The agent of Arturo Vidal and Alexis Sanchez will reportedly meet with Juventus before the end of this month.

                          Fernando Felicevich is set to catch up with Juventus director general Beppe Marotta, who signed Vidal in 2011, ahead of this summer’s transfer market.

                          The Old Lady will reportedly make enquiries about Sanchez who could be made available for a move by Barcelona at the end of the campaign.

                          Although the former Udinese man is not believed to be at the top of the club’s wish-list, he is a possible target depending on how the market evolves.

                          Juve were interested in the Chilean before he moved to Spain in 2011. Inter are also reportedly keen on the South American forward.
                          Сваки дан нешто ново, ништа то није поуздано...

                          Comment


                          • Daily Fail prenosi da smo zainteresovani za Alexisa, a Express za trojac iz Barce: Songa, Montoyu i opet, Alexisa.
                            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                            Dakle, ti si portir!

                            Comment


                            • Katalonsku gamad dalje od kluba ma ko da je u pitanju.
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Od pomenutih golmana veoma bih volio vidjeti Begovica u Arsenalu: mlad, stabilan, zdrava konkurencija Voji. Subotic nek dodje za stopera, on ima sve dobre osobine Pera koji moze nazad u Njemacku, + nema tako izrazene nedostakve kao kod ovog. Joveta za poluspica, rijeci ne treba trositi. I, iskusni Srna na poziciji desnog beka - po meni jedan od boljih na svojoj poziciji, veliki je vodja i odlicno izvodi slobodnjake, a dobar je i za onu 352 formaciju koju ste spominjali. Da napravimo balkanizaciju Arsenala, dosta je francuskih promasaja...
                                " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                                Comment

                                Working...
                                X