Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by KingEric7 View Post
    Bez uvrede ali ako vam Ziru bude glavni napadac i sledece sezone, nista niste uradili onda.
    Nema uvrede. Ako Giroud bude igrao sam, odnosno ako se ne dovede jos jedan novi napadac onda se nista nije uradilo. Giroud je kvalitetan napadac, ali mu je potreban partner. Iz nekog razloga mislim da on i Joveta mogu biti strasan tandem..

    Sto se tice crnog Fabregasa, nisu pretjerali. Ovaj momak je doveden kao i Gnabry iz Njemacke i ocekuje se mnogo od njega. Sam debi sa 16 godina u rezervama veceras ili sutra je potvrda kakav je on potencijal..
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Aki sto si tako miroljubljiv uzmi motku pa u glavu ne sme niko Zirua da nam dira
      Da li ce biti negde stream za klince bas me zanima kakav je mali , znam da za polufinale protiv Sportinga nije bilo nikakvog prenosa :/
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Biće, firstrow.
        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


        Dakle, ti si portir!

        Comment


        • @KingEric7

          Sve napadace koje smo juce naveli bi mogli da igraju u prvoj postavi ispred Zirua.Iskreno ja ne verujem u taj scenario da ce puknuti toliko para na napadaca, jer koga god da oni dovedu preko 15 miliona evra bice pod velikim pritiskom navijaca i medija.Vise verujem u varijantu da ce dovesti nekog back-upa, a imaju vise opcija za to.Poznajuci njihovu transfer politiku ne bi me cudili kad bi doveli Remija(kad si ga vec spomenuo) bas zbog toga sto ce QPR ispasti i njima ce uslediti raspordaja.Sigurno ovde na forumu par navijaca Arsenala zele da Aston Vila ispadne kako bi ugrabili Bentekea.I ja kao i ti Jovetica u Arsenalu mogu samo da vidim kao krilnog napadaca, a to bi onda najvise stetilo Oksu, Podolskom i Zervinju, a vrlo verovatno i Rosickom(jes da nisu ista pozicija, ali kada se uzmu u obzir razne rotacija i mogucnost koriscenja vise formacija, mislim da bi on od svih tu najvise ispastao) tako da mi nije logicno da njega dovedu kada su tu vec dobro popunjeni i oni znaju koje rupe treba da se krpe.

          Comment


          • Inace Scesni vam pocinje za rezerve, mora da je jako iznervirao Vengera...
            sigpic

            Comment


            • Ako Joveta bude poluspic, moze Giroud slobodno da igra napadaca. Zavisi samo ko ce igrati krila. Lewandowski nikako, bolji je igrac od Giroud-a, ali nije on za Arsenal.
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Comment


                • Vidim, izgubili smo. Ali je Chuba macka dao gol, doktor.
                  Ovo sto se radi Voji je sramota. Uz duzno postovanje svih golmana u ekipi, taman da nema ruke, Voja je za njih klasa. Zar on da brani s klincima, covek koji je debitovao na Traffordu, doneo gomilu bodova (cudesni penal protiv LFC-a, protiv Udinesea za ulazak u LS, ove sezone protiv Sunderlanda...)? Glupost, nema potrebe da se ovo radi, nije ovo momak zasluzio.
                  Ko je gledao tekmu? Kako je igrao taj novi Fabregas, i naravno brat Bellerin?
                  "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                  Dakle, ti si portir!

                  Comment


                  • Richard ‏@R_GOONER 3 Apr
                    Exclusive. The £30 Million signing is 25% of this little fella

                    Pa vi sada pogadjajte...
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                      Vidim, izgubili smo. Ali je Chuba macka dao gol, doktor.
                      Ovo sto se radi Voji je sramota. Uz duzno postovanje svih golmana u ekipi, taman da nema ruke, Voja je za njih klasa. Zar on da brani s klincima, covek koji je debitovao na Traffordu, doneo gomilu bodova (cudesni penal protiv LFC-a, protiv Udinesea za ulazak u LS, ove sezone protiv Sunderlanda...)? Glupost, nema potrebe da se ovo radi, nije ovo momak zasluzio.
                      Ko je gledao tekmu? Kako je igrao taj novi Fabregas, i naravno brat Bellerin?

                      Riba me umraci danas nisam stigao da gledam tekmu i mene zanima kakav je bio Crni Fabregas
                      Sto se Voje tice stvarno je sramota i nemam komentar , ali svi znamo koliko je temperamentan Wenger i sta je sve u stanju da uradi kakav je nervozan tako da me ne cudi.Sto se Jovetine pozicije tice ako bog da ako i dodje verovatno ce da bude neki poluspic ispred Jacka i Artete to mi je nekako najlogicnije . Desno krilo nema sanse , levo mozda ali mozda da je Wenger pametan pa da igra Podolski levo , Joveta sredina , Santi desno , spic Ziru , vezni red Arteta , Jack i imamo solidnu rotaciju Remzika,Rosicki da nas bog vidi . Na levom i desnom polu-spicu imamo solidne zamene Ox,Zervinjo,Volkot koji moze i da bude backup spicu tako da moze lepa rotacija da ispadne :/
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Originally posted by Freshman91 View Post

                        Pa vi sada pogadjajte...
                        Iniesta znaci
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Fali nam jedno vrhunsko krilo, voleo bi Payeta, vrlo interesantan igrač...
                          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                          Dakle, ti si portir!

                          Comment


                          • Fali nama jedan grmalj da ubije nogama
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                              Fali nam jedno vrhunsko krilo, voleo bi Payeta, vrlo interesantan igrač...
                              Pa on i nije nerealan, ostaje samo pitanje da li bi zeleo da ide dalje... Ako ovi ne izbore LS, itekako moguce ga je dovesti. Jos od Hazarda, odavno nisam video kompletnijeg igraca u ligi(ima jos jedan Valbuena, ali mislim na mladje), ali nije on uvek bio takav, neverovatan napredak ove sezone, koji stalno pominjem. LFC je hteo da ga dovede pretproslo leto i bolje sto ga nije doveo, sumnjam da bi napredovao u Engleskoj, a ne bi ni igrao toliko.

                              Ali u pravu je Aki (kako ga je vec neko nazvao ), treba vam zadnji vezista pre svega...
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Ljudi, ostavite se fudbala, dajte da se Gangreni pomogne! Vidite da nam se čovjek svakim postom suptilno pokušava požaliti na svoj ljubavni život! Gangrena, brate, uz tebe smo!
                                " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                                Comment

                                Working...
                                X