Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Freshman91 View Post
    Ox da vam igra, a ne onaj jednodimenzionalni igrac...
    Ja to stalno govorim. Mora mu se pustiti da veže 4-5 utakmica, pa da vidimo ...
    " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

    Comment


    • Sreca vasa pa je Bosna pobjedila i da sam sinoc popio boga oca ne bi vi mira od mene imali zbog giroudaaa
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • http://en.wikipedia.org/wiki/Ray_Wil...8basketball%29

        Remzika uzeo novu zrtvu.
        Originally posted by maliajnstajn
        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

        Comment


        • Ha, tek je prvi dan, sacekaj jos 5-6 dana, bice jos "krupnije ribe"
          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


          Dakle, ti si portir!

          Comment


          • Mozemo mi o Remziki pricat sta god hocemo, ali je momak bio veci potencijal od Wilshera prije loma noge. Polako, ali sigurno ide ka ostvarivanju svog potencijala...

            Inace fala kurcu pa Ox ulazi u formu, trebat ce nam to vise nego hljeb sada..

            Fin neki video, moram priznati..

            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Remzika jeste bio potencijal pre nego sto mu je Shawcros nogu polomio ali prava rec "bio". Ako cemo iskreno od cele ekipe taj isti Remzika je dobio najvise prilika i najvise ga je Wenger forsirao i on nikako da udje u tu formu.Razumem ja da je to teska povreda i ja sam imao slican problem i znam kako je meni bilo tesko jos sam igrao u amaterskoj ligi a mogu zamisliti kako je tek na ovom nivou kada vrse pritisak na tebe koji ni jedan normalan covek ne moze da izdrzi.Problem i barijera su u njegovoj glavi da li ce i kako da predje preko toga je jedini problem :/
              Svi znamo koliko je odlicnih igraca upropastilo svoje karijere zbog tih povreda
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Jeste Ramzi forsiran ali treba uzeti u obzir i na kojim pozicijama je forsiran. Igrao i levo i desno krilo, i zadjeg veznog, desnog beka.

                Poenta je da je lik odigrao najmanje tekmi na svojoj prirodnoj poziciji

                Comment


                • Kako je samo izdominirao protiv Uniteda kad je dao gol za pobedu, njegov najbolji meč u Arsenalu.
                  "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                  Dakle, ti si portir!

                  Comment


                  • http://player.arsenal.com/player/337...l-and-bellerin

                    Wadin ljubimac puca od samopouzdanja, isti je kao Voja, opasan lik.
                    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                    Dakle, ti si portir!

                    Comment


                    • Jel ja malo jace uzmem da cugam odma zabusavanje na forumu, niko nista ne pise ccc. Samo 4 posta ccc

                      Evo jedna lijepa slicica i ovaj post je vecinom reklama za mog frenda s avatara koji je uvalio jedan lijepo go u petak

                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Sad citam da nas povezuju sa 3 golmana(Reinom, Valdesom i Adlerom). Potpuno je nepotrebno dovodjenje novog golmana, ja sam bar zadovoljan sa Vojom, a eto Fabianski pruza sjajne partije u zadnje vreme(necu ga hvaliti puno, da ga ne izbaksuziram).
                        Cekam naredni vikend i mec sa Redingom, to moramo rutinski odraditi.
                        Originally posted by maliajnstajn
                        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                        Comment


                        • Reading se mora napucat s bar 4 komada za samopouzdanje. Spursi gostuju Swansea-u i vala je vrijeme da Swansi urade nesto na svom terenu od kako su kup uzeli..

                          Fabianski je za mene smece golman i ostat ce smece golman pa makar zadrzo sve clean sheetove do kraja sezone..
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment




                          • Bolest od igraca, bas ono sto Arsenalu treba, taj natural finisher...
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Originally posted by maliajnstajn View Post


                              Bolest od igraca, bas ono sto Arsenalu treba, taj natural finisher...
                              Sad sam upravo procitao na skysportu , navodno se spominjemo mi i SHity tako da ono :/

                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • http://www.b92.net/sport/fudbal/vest...&nav_id=698186

                                I Savic ga gura ka Cityju, a cini mi se da ce i otici tamo preko menadzerske veze koju je Asprilja objasnjavao kroz pricu o nasoj reprezentaciji.
                                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                                Dakle, ti si portir!

                                Comment

                                Working...
                                X