Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Freskaro, ti kao cenjeni ljubitelj Francuske naravno da ces da ga dizes u nebesa. Gledao sam ga u vise navrata ove sezone, kazem, dobar je lik, ali preterujete sa tim hvalospevima na njegov racun. Ima dva krstena protivnika i to ako se igraci Lyon-a odluce pojaviti na terenu. A, izmedju ostalog, ne blista ni PSG toliko koliko ga vi predstavljate. Da su oni u toliko strasnoj formi, odavno bi se odlepili u odnosu na OM, OL, St.Etienne i komapniju...
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Originally posted by D-Wade View Post
      Freskaro, ti kao cenjeni ljubitelj Francuske naravno da ces da ga dizes u nebesa. Gledao sam ga u vise navrata ove sezone, kazem, dobar je lik, ali preterujete sa tim hvalospevima na njegov racun. Ima dva krstena protivnika i to ako se igraci Lyon-a odluce pojaviti na terenu. A, izmedju ostalog, ne blista ni PSG toliko koliko ga vi predstavljate. Da su oni u toliko strasnoj formi, odavno bi se odlepili u odnosu na OM, OL, St.Etienne i komapniju...
      Ma nema to veze sa ligom, covek je jednostavno izuzetno konstantan, ne varira u formi koja je fascinantna, covek igra svaki mec 90 minuta, neumoran i prosto je neverovatno kako nekad ne padne. Ja njega ne dizem u nebesa, vec ti dizes Gustava, kako ne uvidjas to... Da ga dizem, odavno bih rekao da je lik bolji veznjak od Gustava, iako jeste kompletniji. Ima i vise od dva krstena protivnika, daleko vise, ali dzaba tebi pricati kada ni ne pratis tu ligu koliko ja, zato i znas samo za Lyon i Marsej koji su inace u ocajnoj formi.

      I sada spominjes PSG kao ekipu, pa nije to one man team, ne zavise od njega partije tima, on radi svoj posao najbolje sto moze, dok ostali poput Pastorea, Ibre i ostatka u napadu ne rade, zato je PSG u losoj formi, kakve to veze ima sa Matuidijem ???

      Evo citam neku izjavu od Ancelotija, nazvao je svog pulena jednim od najboljih zadnjih veznjaka u Evropi...
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Znam da su u ocajnoj formi, pa su opet uz PSG u samom vrhu.

        Rekao je i Mourinho da mu ne treba igrac kao sto je Coentrao pa ga doveo sledece leto. Kao sto je i za Khediru rekao da je jedan od najboljih veznih pa opet ce ljudi reci da nije, neko da jeste. Ne velicam ja Gustava, covek je odigrao proslu sezonu vrhunski i bio medju najkonstantnijim igracima, ako ne i najkonstantniji u ekipi koja je igrala finale LS. Ne znam sta ocekujes, da kazem da nije odlican igrac, iako je odigrao vrhunsku sezonu? To sto ima vise protivnika, e jebiga sada, ispade da u Francuskoj ima vise ozbiljnih timova nego u Nemackoj. Ajde nemoj zajebavati. Akan je tog istog Gustava prosle sezone dizao u nebesa, jer je lik igrao vrhunski i ne, nije Matouidi iz ove sezone kvalitetan kao ovaj iz prosle. Kao sto sam rekao, videcemo silnog Matuidi-a u cetvrtfinalu, kod prvog ozbiljnog protivnika.
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Originally posted by D-Wade View Post
          Znam da su u ocajnoj formi, pa su opet uz PSG u samom vrhu.

          Rekao je i Mourinho da mu ne treba igrac kao sto je Coentrao pa ga doveo sledece leto. Kao sto je i za Khediru rekao da je jedan od najboljih veznih pa opet ce ljudi reci da nije, neko da jeste. Ne velicam ja Gustava, covek je odigrao proslu sezonu vrhunski i bio medju najkonstantnijim igracima, ako ne i najkonstantniji u ekipi koja je igrala finale LS. Ne znam sta ocekujes, da kazem da nije odlican igrac, iako je odigrao vrhunsku sezonu? To sto ima vise protivnika, e jebiga sada, ispade da u Francuskoj ima vise ozbiljnih timova nego u Nemackoj. Ajde nemoj zajebavati. Akan je tog istog Gustava prosle sezone dizao u nebesa, jer je lik igrao vrhunski i ne, nije Matouidi iz ove sezone kvalitetan kao ovaj iz prosle. Kao sto sam rekao, videcemo silnog Matuidi-a u cetvrtfinalu, kod prvog ozbiljnog protivnika.
          Zato sam i stavio smajli na kraju poslednje recenice...

          A kako igra ovu sezonu covek ??? Naravno da neces reci da je los, ja to ne ocekujem od tebe, ali ispade da ja dizem Matuidija u nebesa jer igra sezonu zivota i sto svi strucnjaci govore da je u ovom trenutku on najjaci veznjak Francuske i opet nisam nigde rekao da je bolji od Gustava ???

          I opet pises nesto sto ja nisam rekao, ko je rekao da ima vise ozb protivnika u Francuskoj nego u Nemackoj ??? Ja sam rekao da ih ima vise od dva, sada ako u Nemackoj ima samo dva ozbiljna protivnika Bayernu, to je druga stvar. Opet, niko nije rekao da onaj Gustavo iz prosle nije kvalitetniji od Matuidija iz ove sezone, ali ti i dalje potenciras to.

          Kod Barse se njegov skill mozda i nece toliko videti jer ce ceo tim kolektivno da igra bunker, niko ni nece verovatno doci do izrazaja, ali dobro, videcemo ga, isto kao sto cemo Gustava videti protiv Juvea.

          Idem da spavam, veliki si smarac...
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Originally posted by Freshman91 View Post
            Zato sam i stavio smajli na kraju poslednje recenice...

            A kako igra ovu sezonu covek ??? Naravno da neces reci da je los, ja to ne ocekujem od tebe, ali ispade da ja dizem Matuidija u nebesa jer igra sezonu zivota i sto svi strucnjaci govore da je u ovom trenutku on najjaci veznjak Francuske i opet nisam nigde rekao da je bolji od Gustava ???

            I opet pises nesto sto ja nisam rekao, ko je rekao da ima vise ozb protivnika u Francuskoj nego u Nemackoj ??? Ja sam rekao da ih ima vise od dva, sada ako u Nemackoj ima samo dva ozbiljna protivnika Bayernu, to je druga stvar. Opet, niko nije rekao da onaj Gustavo iz prosle nije kvalitetniji od Matuidija iz ove sezone, ali ti i dalje potenciras to.

            Kod Barse se njegov skill mozda i nece toliko videti jer ce ceo tim kolektivno da igra bunker, niko ni nece verovatno doci do izrazaja, ali dobro, videcemo ga, isto kao sto cemo Gustava videti protiv Juvea.

            Idem da spavam, veliki si smarac...
            Pa igra slabije Gustavo nego prosle, igra dosta manje. Rotacije koje ti spominjes je tesko uzeti u obzir kada je on npr u LS, samo jednom odigrao 90 minuta cini mi se. Pardon, dve je odigrao citave utakmice, revans sa Arsenalom. Ostale utakmice nije presao 25 minuta i to je tebi rotacija Fresko.(9min, 17min, 21min) Nije isto kada si citavu sezonu standardan i kada si rezerva Martinez-u. Pa nema vise od dva ozbiljna protivnika. Lyon i OM su najjaci posle PSG-a, St.Etienne je smesna ekipa u evropskim okvirima, kao da ja racunam Hannover. PSG titulu moze da izgubi samo od Lyon-a ili OM-a i to svojom krivicom, ne zato sto su oni kvalitetni. Zato i ne vidim razlog da pises da ima vise od dva ozbiljna protivnika. Gledajuci tim PSG-a, trebali bi da se sprdaju sa ligom, druga je stvar sto igraju nesto slabije nego sto se od njih ocekuje.

            Pa sta potenciram, lepo sam ti rekao da je meni Gustavo bolji igrac od Matuidi-a, tebi nije. Matuidi igra, ajde, odlicno ove sezone, Gustavo slabije nego prosle, sto je za ocekivati kada se preselis na klupu. Te rotacije su cista glupost sto ljudi spominju, Martinez igra vecinu utakmica, Gustavo dobije 30-40 minuta, pa se onda neko cudi sto igra slabije. Igrao je kada se Martinez povredio, to je odradio sasvim korektno.

            Kada ti potenciras igraca koji je stater, moram i ja uzeti situaciju u kojoj je Gustavo starter, jer nije korektno ako racunas samo ovu sezonu u kojoj je Gustavo izgubio standardno mesto u prvih 11 od igraca koji je bolji i od jednog i od drugog. Rotacija i svaki mec prva postava nije isto.
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Mozda ovu sezonu nemaju dobre rezultate ali meni definitivno najdrazi klub u premier ligi,jer igraju lijep fudbal.

              Comment


              • Originally posted by genius View Post
                Mozda ovu sezonu nemaju dobre rezultate ali meni definitivno najdrazi klub u premier ligi,jer igraju lijep fudbal.
                Dobrdosao. Super klub si odabrao. Najdiskutovanija tema na fudbalskom pdfu. Nadamo se dobroj diskusiji
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Kakvo je ovo pederisanje sa Belerinom na avataru ?
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Originally posted by Gangrena View Post
                    Kakvo je ovo pederisanje sa Belerinom na avataru ?
                    Dao gol Junajtedu i odmah je faca .

                    Salu na stranu gledao sam i ja sinoc mec, zasluzena pobeda Arsenala, odlican je mali.
                    sigpic

                    Comment


                    • Comment


                      • Gang jesi nam sve po spisku nakon 10 str?
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Originally posted by maliajnstajn View Post
                          Gang jesi nam sve po spisku nakon 10 str?
                          Ma kakvi brate i volim kad se ovako pise Nego nisam bio u toku imam probleme sa lepsom polovinom pa tako da nisam nista ni procitao ni video par dana :/
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • http://youtu.be/r-Pu1QwiccU Forever Arsenal

                            Comment


                            • Originally posted by D-Wade View Post
                              Pa igra slabije Gustavo nego prosle, igra dosta manje. Rotacije koje ti spominjes je tesko uzeti u obzir kada je on npr u LS, samo jednom odigrao 90 minuta cini mi se. Pardon, dve je odigrao citave utakmice, revans sa Arsenalom. Ostale utakmice nije presao 25 minuta i to je tebi rotacija Fresko.(9min, 17min, 21min) Nije isto kada si citavu sezonu standardan i kada si rezerva Martinez-u. Pa nema vise od dva ozbiljna protivnika. Lyon i OM su najjaci posle PSG-a, St.Etienne je smesna ekipa u evropskim okvirima, kao da ja racunam Hannover. PSG titulu moze da izgubi samo od Lyon-a ili OM-a i to svojom krivicom, ne zato sto su oni kvalitetni. Zato i ne vidim razlog da pises da ima vise od dva ozbiljna protivnika. Gledajuci tim PSG-a, trebali bi da se sprdaju sa ligom, druga je stvar sto igraju nesto slabije nego sto se od njih ocekuje.

                              Pa sta potenciram, lepo sam ti rekao da je meni Gustavo bolji igrac od Matuidi-a, tebi nije. Matuidi igra, ajde, odlicno ove sezone, Gustavo slabije nego prosle, sto je za ocekivati kada se preselis na klupu. Te rotacije su cista glupost sto ljudi spominju, Martinez igra vecinu utakmica, Gustavo dobije 30-40 minuta, pa se onda neko cudi sto igra slabije. Igrao je kada se Martinez povredio, to je odradio sasvim korektno.

                              Kada ti potenciras igraca koji je stater, moram i ja uzeti situaciju u kojoj je Gustavo starter, jer nije korektno ako racunas samo ovu sezonu u kojoj je Gustavo izgubio standardno mesto u prvih 11 od igraca koji je bolji i od jednog i od drugog. Rotacija i svaki mec prva postava nije isto.
                              Naravno da igra slabije. Igra manje zbog povrede, nakon sto se vratio, mislim da je pet puta bio starter, 4 od toga full 90 minuta, to nije malo.
                              Opet ti kazem da je liga previse kompetitivna i da svaki klub tamo moze da pobedi svakog. Sto se tice St. Etienna, kakve veze ima to sto su oni smesna ekipa za evropske okvire ??? Ljudi igraju prejak fudbal u ovom momentu, pa oni su najstrasniji moguci protivnik PSG, ubili ih na derbiju, PSG srecno izvukao remi.
                              PSG bi trebao da se sprda ligom, ali to ne rade, igrali su sjajno, i na pocetku, pa opet nisu imali veliku prednost.
                              A sada dolazimo do velikog obrta i paradoxa, ako vec tako poredis, koga Bayern ima kao ozbiljnog protivnika sem Dortmunda, kada tako ruzno dominiraju ligom ???

                              Ma ovo za potenciranje, ti bas nikako da shvatis. Ti matori potenciras "pricu" da ja mislim da je onaj Gustavo slabiji od ovog Matuidija, to je cela poenta, totalno si pogresno skapirao neke stvari. Ja i dalje mislim da je Gustavo iskusniji u evropskim okvirima i da je malko bolji igrac od Matuidija, pokrenuo sam diskusiju jer me je iznerviralo kako si nekako arogantno rekao u fazonu "ma on je za klasu bolji od Francuza". Ja ti opet kazem, gde sam rekao da je Matuidi bolji od Gustava ???

                              Stvarno mi nisi jasan ponekad. Previse komplikujes i skaces sa teme na temu, malo mi je trebalo da zapocnem disksiju St. Etienne vs Hannover...
                              Last edited by Freshman; 21-03-13, 18:29.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Originally posted by Freshman91 View Post
                                Naravno da igra slabije. Igra manje zbog povrede, nakon sto se vratio, mislim da je pet puta bio starter, 4 od toga full 90 minuta, to nije malo.
                                Opet ti kazem da je liga previse kompetitivna i da svaki klub tamo moze da pobedi svakog. Sto se tice St. Etienna, kakve veze ima to sto su oni smesna ekipa za evropske okvire ??? Ljudi igraju prejak fudbal u ovom momentu, pa oni su najstrasniji moguci protivnik PSG, ubili ih na derbiju, PSG srecno izvukao remi.
                                PSG bi trebao da se sprda ligom, ali to ne rade, igrali su sjajno, i na pocetku, pa opet nisu imali veliku prednost.
                                A sada dolazimo do velikog obrta i paradoxa, ako vec tako poredis, koga Bayern ima kao ozbiljnog protivnika sem Dortmunda, kada tako ruzno dominiraju ligom ???

                                Ma ovo za potenciranje, ti bas nikako da shvatis. Ti matori potenciras "pricu" da ja mislim da je onaj Gustavo slabiji od ovog Matuidija, to je cela poenta, totalno si pogresno skapirao neke stvari. Ja i dalje mislim da je Gustavo iskusniji u evropskim okvirima i da je malko bolji igrac od Matuidija, pokrenuo sam diskusiju jer me je iznerviralo kako si nekako arogantno rekao u fazonu "ma on je za klasu bolji od Francuza". Ja ti opet kazem, gde sam rekao da je Matuidi bolji od Gustava ???

                                Stvarno mi nisi jasan ponekad. Previse komplikujes i skaces sa teme na temu, malo mi je trebalo da zapocnem disksiju St. Etienne vs Hannover...
                                Pa nema ozbiljnog protivnika Bayern ove sezone, nigde nisam ni rekao da imaju, vec da je Gustavo dominirao protiv mnogo jacih timova nego sto to Matuidi radi.. Bayern je top 4 u Evropi, tako da ono, ne moze im ni Dortmund nista u ovom momentu. Bayern je prosle sezone imao konkurenciju jer nije bio toliko jak kao ove..no nije to ni bitno. Nemam sta da mislim da je po tebi Matuidi bolji od Gustava iz prosle sezone, jer bi to apsurd bio iskreno i zapitao bih se da li se sprdas u tom slucaju. Matuidi je bolji mozda od ovog Gustava koji ne igra previse cesto i nije tu povreda kriva, nego je kriv Martinez, posto je Schweini neprikosnoven. Opet kazem, mozda bolji, a poredimo rezervu i startera. I opet spominjes to da je igrao, da, igra kada je Martinez povredjen ili kada je Schweini suspendovan. Nije arogantno nego je cinjenica, covek je bolji igrac od njega. Navodis konkurenciju koju on ima i onda je poredi sa Bayern-om i konkurencijom koju ima Gustavo.

                                Ja sam ti lepo rekao, Matuidi je blizi po kvalitetu samo zato sto Gustavo nije standardan u Bayern-u, uporedi vreme u kojem je Gustavo starter i iz tekme u tekmu standardan i razlika je ogromna.

                                Matuidi dobar, Gustavo je jednostavno dosta bolji od njega.
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X