Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma mogao bi se on uzeti za jedno 18-20 miliona jer ce ga ovi protjerati lagano.Veliki igrac je mogao da bude i jos to moze biti ako pogodi s narednim transferom,tamo je svu slobodu igre izgubio i samopouzdanje mu je nestalo bukvalno...taj je u stanju da prodje i po 5,6 igraca,ali je ciganstura ona najgora.Ko to jebe s njim bi napredovali sigurno...

    On je za Walcotta Cristiano Ronaldo odgovorno tvrdim
    Last edited by AK47; 19-03-13, 22:19.
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Klasa Aleksis, tata za sve sto imate tamo u spicu i po krilima. Ja bih ga oberucke prihvatio u LFC, samo je Suarez iznad njega na tim pozicijama.
      sigpic

      Comment


      • Za nasa krila je klasa, kao i za napadace. Ako je fizicki sposoban da odgovori izazovu PL, itekako bi voleo da dodje.
        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


        Dakle, ti si portir!

        Comment


        • Originally posted by S-Nash View Post
          Klasa Aleksis, tata za sve sto imate tamo u spicu i po krilima. Ja bih ga oberucke prihvatio u LFC, samo je Suarez iznad njega na tim pozicijama.
          A sta fali Suarez i Sancez po krilima, Staridz u samom spicu... Iza Kutinjo, Dzerard i Lukas/Henderson/Alen?

          Comment


          • Originally posted by Sir Giggsy View Post
            A sta fali Suarez i Sancez po krilima, Staridz u samom spicu... Iza Kutinjo, Dzerard i Lukas/Henderson/Alen?
            Pa to sam ja i rekao u LFC temi jednom prilikom, ne znam odakle si ti izvukao nesto drugacije. Ja bi ubio da covek dodje kod nas.

            Izvinjavam se Topdzijama za off.
            sigpic

            Comment


            • Dovodi ga siti kao zamenu za Nasria●

              Comment


              • Kad smo vec kod Na$ria, fasciniran sam kako je brzo propao. Da, drago mi je zbog toga.
                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                Dakle, ti si portir!

                Comment


                • А ја пре неког времена прочитао готово сигурно у Јувентусу, па после тога готово сигурно у Интеру, чак наводно са интером договорио све персоналне услове па и смањење плате испод 4м годишње колико има у Барси по слову важећег уговора.

                  Comment


                  • Ispravite me ako gresim, ali u clanku kaze da je neki lik iz Udinesea rekao da bi se Alexis savrseno uklopio u Arsenal, a ne da smo mi zainteresovani...
                    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                    Dakle, ti si portir!

                    Comment


                    • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                      Ispravite me ako gresim, ali u clanku kaze da je neki lik iz Udinesea rekao da bi se Alexis savrseno uklopio u Arsenal, a ne da smo mi zainteresovani...
                      Ne kaze NEKI lik, vec sportski direktor Udinesea
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Originally posted by maliajnstajn View Post
                        Ne kaze NEKI lik, vec sportski direktor Udinesea
                        Ne cepidlaci.
                        Cech demantovao prelazak kod nas. Ko bi rek'o...
                        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                        Dakle, ti si portir!

                        Comment


                        • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                          Ne cepidlaci.
                          Cech demantovao prelazak kod nas. Ko bi rek'o...
                          Ja mislio fakat ce doci
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Originally posted by AK47 View Post
                            Ma mogao bi se on uzeti za jedno 18-20 miliona jer ce ga ovi protjerati lagano.Veliki igrac je mogao da bude i jos to moze biti ako pogodi s narednim transferom,tamo je svu slobodu igre izgubio i samopouzdanje mu je nestalo bukvalno...taj je u stanju da prodje i po 5,6 igraca,ali je ciganstura ona najgora.Ko to jebe s njim bi napredovali sigurno...

                            On je za Walcotta Cristiano Ronaldo odgovorno tvrdim
                            Zato je Theo Usain Bolt za njega.


                            Jest tesko biti bolji od ovih, pa Arsenal i nema krsteno krilo, osim mozda Ox-a.
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Walcott je Usain Bolt za Usaina Bolta

                              Isco, Joveta, Capoue, i jedan stoper meni dosta. Bellerin u prvi tim!!
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                                Walcott je Usain Bolt za Usaina Bolta

                                Isco, Joveta, Capoue, i jedan stoper meni dosta. Bellerin u prvi tim!!
                                Tako je brate, pametno zboris.
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X