Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mislim da je prepona u pitanju , ma cuti 5 bekova nam se povredi na sred sezone i sad covek da ocekuje nesto a najgore ne moze i da dovede nesto kvalitetno posto ce se vratiti ljudi za koji mesec
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Originally posted by Gangrena View Post
      Mislim da je prepona u pitanju , ma cuti 5 bekova nam se povredi na sred sezone i sad covek da ocekuje nesto a najgore ne moze i da dovede nesto kvalitetno posto ce se vratiti ljudi za koji mesec
      pa to ti ja i pricam da nas satrese ove povrede
      p.s aj kod mene u uzice da cistimo sneg

      Comment


      • Neka neka moras malo da udjes u formu u zdravom telu zdrav duh
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Originally posted by Gangrena View Post
          Neka neka moras malo da udjes u formu u zdravom telu zdrav duh
          ako neces da pomognes barem mi budi od neke koristi i ponesi vrucu

          Comment


          • Originally posted by ledeni 80 View Post
            ako neces da pomognes barem mi budi od neke koristi i ponesi vrucu
            Donecu ti pilecu supu kad Wolvsi zavrse sa Totenhemom danas
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Originally posted by Gangrena View Post
              Donecu ti pilecu supu kad Wolvsi zavrse sa Totenhemom danas
              cuti da nas ovaj cuje sto navija za totenham pobio bi nas BPL 22 Jan 2012 v Man Utd (H)
              BPL 26 Feb 2012 v Tottenham (H)

              Comment


              • According to reports in France, Aly Cissoko is set to have a medical at Newcastle within 72 hours.


                Toliko o Cissoku -.-
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Originally posted by Gangrena View Post
                  According to reports in France, Aly Cissoko is set to have a medical at Newcastle within 72 hours.


                  Toliko o Cissoku -.-
                  Mozda to i nije istina. Ja se nadam da nije. Mada veceras nije u timu Lyona.
                  Ja ne znam sta da ocekujem sutra, potajno ocekujem pobedu od nekih 2-0. RVP ce ga zabiti(makar 1).
                  Originally posted by maliajnstajn
                  Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                  Comment




                  • Frimpong protiv Totenhema al ih je odvalio napucavanje VDV-a potez dana
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Arsenal: Szczesny, Djourou, Mertesacker, Koscielny, Miquel, Song, Ramsey, Benayoun, Walcott, Arshavin, Van Persie (c).

                      Substitutes: Almunia, Yennaris, Squillaci, Rosicky, Oxlade-Chamberlain, Henry, Park.
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Ovde jedino koscielny igra..... sve njih ostale tako zabole coskic dal' ce pobediti ili ne.... ccc

                        Comment


                        • Ljudi su grizli ubijali prosto su imali vise zelje od nas nema leba od ovoga ako ne puknemo neku kintu na leto mozemo da se slikamo ...

                          Arsene spend_some_fucking_money
                          Last edited by Lord Gangarić; 15-01-12, 18:05.
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Originally posted by Dimitrije View Post
                            Ovde jedino koscielny igra..... sve njih ostale tako zabole coskic dal' ce pobediti ili ne.... ccc
                            I Koscielny, ali i Sczeszny. Ja sam vec otpisao to da cemo biti u prva 4 na kraju sezone. Eto mozda se nesto poboljsa Wilshereovim i Sagninim povratkom, ali tesko.
                            Ni Song nije bio nikakav danas.
                            Originally posted by maliajnstajn
                            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                            Comment


                            • De ljudi, sta pricate vi? Dozivi se kiks i odmah ocajavate... Razumijem vas malo, jer smo mi kiksali dovoljno za sve timove ove sezone, ali ne treba ici u krajnost. Pa ko normalan vas moze otpisati od 4. mjesta? Nista jos nije gotovo, al' bukvalno nista! Sve se preko noci moze promjeniti. I nama se desavalo da nasi igraci nisu imali zelje za igrom, ali sta ces... Jedno je sigurno - bice pakleno do kraja!

                              A mislim da Wenger ne moze tek tako uzeti kesu para i kupiti igrace bez odobrenja vlasnika. A iskreno i bez ljutnje, vasi vlasnici su cicije. Ne mogu da shvatim da je ljudima zao uloziti u klub koji je u njihovom vlasnistvu... Vec samo cekaju kako da se proda neki kvalitetan igrac i da uzmu pare sebi, a klub ko jebe...
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • Originally posted by tata Mumi View Post
                                De ljudi, sta pricate vi? Dozivi se kiks i odmah ocajavate... Razumijem vas malo, jer smo mi kiksali dovoljno za sve timove ove sezone, ali ne treba ici u krajnost. Pa ko normalan vas moze otpisati od 4. mjesta? Nista jos nije gotovo, al' bukvalno nista! Sve se preko noci moze promjeniti. I nama se desavalo da nasi igraci nisu imali zelje za igrom, ali sta ces... Jedno je sigurno - bice pakleno do kraja!

                                A mislim da Wenger ne moze tek tako uzeti kesu para i kupiti igrace bez odobrenja vlasnika. A iskreno i bez ljutnje, vasi vlasnici su cicije. Ne mogu da shvatim da je ljudima zao uloziti u klub koji je u njihovom vlasnistvu... Vec samo cekaju kako da se proda neki kvalitetan igrac i da uzmu pare sebi, a klub ko jebe...
                                Samo sto ste vi u mnogo boljoj situaciji, i na tabeli, a i sto se vlasnika tice. Dovesce Celsi jos sigurno nekog pored Cahilla.

                                Bice dobro ako Arsenal imao manje od 10 poraza u ligi u ovoj sezoni.
                                Originally posted by maliajnstajn
                                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                                Comment

                                Working...
                                X