Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Arsenal London

    [quote author=Gangrena link=topic=2670.msg268014#msg268014 date=1300125536]
    Izgleda ce nam se vratiti Leman na kratko nista nije potvrdjeno
    [/quote]
    I mogu da vrate i Martina Keown-a da bude rezervni stoper, posto su on i Limeni slicno godiste!
    Ovde kod nas igraju ili balavci ili gerontologija, nema izmedju!
    Tako se trofej ne osvaja!

    Comment


    • Re: Arsenal London

      Startna postava koju bih ja voleo da vidim sledece sezone je:
      Leman
      Gilbert Miquel Nordvit Gibbs
      Frimpong
      Ramsey Wilshere
      Landsbury Afobe
      JET
      Dakle, klinci+moron=titula
      Landsbury daje golove 100km/h, afobe zmaj, jet strvina koja zna da igra plus onaj sanchez watt koji dribla joga bonitto i manadjer da bude Thierry BOG Henry.
      Sve ostalo prodati i od tih para podplatiti sve moguce sudije u svim mogucim takmicenjima u kojim igramo.



      Comment


      • Re: Arsenal London

        [quote author=Dimitrije link=topic=2670.msg268408#msg268408 date=1300138806]
        Startna postava koju bih ja voleo da vidim sledece sezone je:
        Leman
        Gilbert Miquel Nordvit Gibbs
        Frimpong
        Ramsey Wilshere
        Landsbury Afobe
        JET
        Dakle, klinci+moron=titula
        Landsbury daje golove 100km/h, afobe zmaj, jet strvina koja zna da igra plus onaj sanchez watt koji dribla joga bonitto i manadjer da bude Thierry BOG Henry.
        Sve ostalo prodati i od tih para podplatiti sve moguce sudije u svim mogucim takmicenjima u kojim igramo.
        [/quote]

        Koji si ti kralj
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Re: Arsenal London

          Posto je Limeni potpisao da bude rezervni golman, mogli bi da vratimo i Henry-ja nazad, makar dok ne pocne jenki liga, posto osim sekaperse mi spica nemamo(jedino ako neko misli da su danska bukva i posni kacamak igraci, posto ini nisu ni za kurac, pogotovu danska bukva), a Tiery Henry bi pokazao ljudima kako se igra za klub, a ne ove bukve!
          Henry + seka Persa pa da vidim sta bi bilo, plus kako igra Tomas Rosicky, mogli su komotno da vrate i Piresa(koji je za njega tata i u 36-oj godini zivota)!
          Ovako, protiv WBA nece biti 3 boda ni u pismu!
          Ako igrate kladionicu preporucujem GG3+ ili daje dva gola WBA!
          Mi smo k'o probusen kurton! &+I}\

          Comment


          • Re: Arsenal London

            [quote author=trlababalan link=topic=2670.msg268926#msg268926 date=1300209584]
            Posto je Limeni potpisao da bude rezervni golman, mogli bi da vratimo i Henry-ja nazad, makar dok ne pocne jenki liga, posto osim sekaperse mi spica nemamo(jedino ako neko misli da su danska bukva i posni kacamak igraci, posto ini nisu ni za kurac, pogotovu danska bukva), a Tiery Henry bi pokazao ljudima kako se igra za klub, a ne ove bukve!
            Henry + seka Persa pa da vidim sta bi bilo, plus kako igra Tomas Rosicky, mogli su komotno da vrate i Piresa(koji je za njega tata i u 36-oj godini zivota)!
            Ovako, protiv WBA nece biti 3 boda ni u pismu!
            Ako igrate kladionicu preporucujem GG3+ ili daje dva gola WBA!
            Mi smo k'o probusen kurton! &+I}\
            [/quote]


            ahahahahahahahahahahaha lepo receno
            Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

            Comment


            • Re: Arsenal London

              Kruze price kako bi Bendtner mogao da predje u Blackburn na leto za neverovatnih 15 miliona funti fghj48d

              http://justarsenal.com/blackburn-set...tner-move/7174
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Re: Arsenal London

                [quote author=Gangrena link=topic=2670.msg269307#msg269307 date=1300236158]
                Kruze price kako bi Bendtner mogao da predje u Blackburn na leto za neverovatnih 15 miliona funti fghj48d

                http://justarsenal.com/blackburn-set...tner-move/7174
                [/quote]
                U slucaju da danska bukva predje na leto,ja bih dao Blackburnu milion funti zbog troskova lecenja (kad mamlaz zaigra, trener i vlasnici kluba ce dobiti nervni slom kada vide sta covek sve ume da promasi)! &+I}\

                Comment


                • Re: Arsenal London

                  Samo neka on ide. A i moguce je da se transfer realizuje. Blackburn ima para, napadac im treba. Wenger ce mozda shvatiti do kraja sezone da mu talenat poput Bendntera ne treba i prodati ga.
                  Originally posted by maliajnstajn
                  Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                  Comment


                  • Re: Arsenal London

                    haha Wenger i Nasri dobili po jedan mech suspenzije i 10 000 evra kaznu
                    I takodje je potvrdjeno vraca nam se Lehman
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Re: Arsenal London

                      Drage moje topdzije, sta mislite na kom mestu na tabeli EPL cemo biti na kraju ove sezone?
                      Prvi golman je Aluminijum, zamena limeni, poljski lukac proklijao i nece valjati do kraja sezone, drugi mozda nece biti u timu 5-6 nedelja, Verminator ove sezone nece biti u timu, svajcarski Karadjordje mozda se vrati u maju, mada sumnjam, od centralnih odbrambenih stopera ostali debil Kosijelni, matora drtina Skilaci i rezerva mladi i veoma veoma spori Miguel, povredjeni su nam trenutno i Song, Teo, Cesk, nadam se i danska bukva(kad je on povredjen, Arsenal je jaci), pa cak i Diaby(koji je skoro uvek povredjen).
                      Samo je pitanje dana kada ce se seka Persa povrediti(ah da sledece nedelje igraju govnjive reprezentacije, nece se on vratiti bez staka iz Holandije), trenutno je ceo tim Arsenala u teskoj kripto depresiji(u vecoj su depresiji od najdepresivnijih stanovnika Srbije, tj. potonule su im sve ladje), ne mozemo gola da damo, a u aprilu nas za ceka crna serija(17 april docekujemo Liverpool, pa idemo kod jevreja 20 aprila, pa prvog maja docekujemo pijanu baburu!). Iskreno mislim da cemo pre te tri utakmice biti na trecem mestu i cak cetvrtom mestu na tabeli, i da ce veliki uspeh biti ako se kvalifikujemo za ligu sampinjona(direktno ili kroz kvalifikacije) mada se moze desiti da budemo i odlican 5 (na kraju prvenstva)!
                      I sta posle toga?
                      AW ce kupiti dva kamiona banana is koga ce ispasti deset maloletnih crnaca koji ce igrati za Arsenal, buduce mlade nade, plus par anonimnih Francuza(koji ne znaju ni marseljezu da odzvizde) i opet ce biti izjave:Mi imamo tim koji je sazreo za najvece domete, idemo na sve trofeje. I naravno da cemo i sledecu sezonu opet biti tako blizu, a tako daleko!
                      AW molim te odlazi, lepo ti ekonomises sa Arsenalom,
                      ali ja hocu da vidim tim koji ima srca i muda,
                      a ne beskicmenjake! &+I}\

                      Comment


                      • Re: Arsenal London

                        Gotivim Arsenal nemoguce u Engleskoj ali nikad mi se nije svidjao ovaj projekat mladih igraca. Trebao je Wenger ostaviti svoje legende i sa njima uigravati ove mlade zvezde. Imali bi od koga sta nauciti. Najbolji je primer Fabregas koji se razvio pored Viere, Gilberta Silve na sredini terena, imali su jak uticaj na njega i Henry, Pires, Ljunberg.
                        Manchester je pametno uradio sto je ostavio Scholesa, Giggsa i Nevilla u klubu jer kad pomesas iskustvo i mladost moze to bit jak spoj. Ali ako igraju sve deckurlija, bez obzira koliko bili talentovani, lako dolazi do pada forme, pucanje psihicki i gubljenje bodova kad se najmanje ocekuje. Chelse i Mancha ih uglavnom pobedjuju na snagu, znaci pregaze ih.

                        Nekad si imao Campbella i Tourea sa stoperskim pozicijama drugacije je to bilo. Gilberto i Viera ili Gilbero i Fabregas, pa Pires i Ljunberg, Henry i Bergkamp a i Reyes istovremeno. To su bili igraci koji su mogli da se nadigravaju sa bilo kim. Danas tu je RVP i Walcott koji se povredju posle svakog starta.

                        Ne moze se od ovog Arsenala traziti osvajanje LS dok je Premier Liga mozda nekako i dostizna. Sto se tice Kupova i jest i nije bitno previse da li ce osvojiti jedan od dva kupa koja se igraju. Tako da ispadanje iz Fa Kupa nije nista strasno kao ni gubitak finala u Karling Kupu.

                        Comment


                        • Re: Arsenal London

                          Dobrdosao na fudbalski dio foruma,Prototype.
                          Bude li problem tu sam. @(*6sd$%
                          sigpic
                          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                          Comment


                          • Re: Arsenal London

                            Dobrodosao na forum i uzivaj &($%WP+ &($%WP+
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Re: Arsenal London

                              Hvala najlepse &($%WP+

                              Comment


                              • Re: Arsenal London

                                Fabregas na ljeto moze ici ali za ne manje od 45 miliona funti,eh sad pitanje je vrijedi li toliko (%fsd%&j (%fsd%&j (%fsd%&j
                                Robin van Persie: “I received many proposals to leave Arsenal, but my heart speaks louder and will not let me leave.”

                                Comment

                                Working...
                                X