Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Odg: Arsenal London

    [quote author=Topdzija link=topic=2670.msg151723#msg151723 date=1280773859]
    Jer ste videli kako je Wilshere iz voleja pogodio precku ? ?
    Strasan je igrac! Sve vise i vise mi se svidja. .

    Walcott 2 asistencija! #$&+|r #$&+|r
    [/quote]

    Wilshire,ako ga zaobidju povrede, mogao bi postati jedan od najvecih engleskih igraca u istoriji... Najvise mi se svidja sto igra bez grca,stvarno je opusten i orijentisan,nije od onih sto im treba 3 dodira da umire loptu,a vole je bio odlican &8@^J
    Btw povezuju nas sa Spahicem,mada ja mislim da je AW zavrsio kupovinu, on bi bio sjajno pojacanje.

    Comment


    • #92
      Odg: Arsenal London

      Mislim da je AW i rekao da nas zanima jos jedan ili dvojica stopera.
      Naveo je 5 kao optimalan broj.

      Tako da, mora dovesti nekoga. Sto kaze Dart, da je pod obavezno ubica.
      Ja tu dodajem i jednog DMC-a istih karakteristika. Van Bomel style.

      Comment


      • #93
        Odg: Arsenal London

        Ma sigurno da nam treba jos 1 stoper,samo AW kad kupuje igraca,kao da trazi iglu u plastu sijena i ni slucajno ne smije dati ni funtu vise nego sto misli da igrac vrijedi /#*^D Ako ga bude doveo onda mora biti klasa,tesko da ce dovesti anonimusa a pripreme gotove. A DM ce gurati Frimponga i Denia h5g6k8

        Comment


        • #94
          Odg: Arsenal London

          [youtube]F3pZaRvt6g8[/youtube]

          Comment


          • #95
            Odg: Arsenal London

            Prosto popizdim na samu pomisao da je prosle sezone Kolo Ture presao u Man. City zbog sukoba sa francuskim govnarom Vilijamom Galasom!
            I sta se sad desava:
            djubre je otpusteno iz kluba, a mi pored Vermelena nemamo cestitog stopera!
            A Kolo Ture je bio pravi Ironman kad je igrao u Arsenalu, plus sto je bio 10 u glavu za francuskog jedaca govana! Iako obozavam Arsenal, Wenger mi je dokurcio sa dovodjenjem drugorazrednih Francuza(ili igraca iz nekadasnjih francuskih kolonija), valjda i neko pored Francuza igra fudbal sunce mu jebem zarko! Zasto je ostavio svajcarskog Karadjordja(koji nikad veze nije imao)?
            Zato sto je rodjen u Abidzanu, glavnom gradu Obale Slonovace, nekadasnjoj francuskoj koloniji!
            Da li ima sanse da se dovede stoper ili jos bolje dva stopera, defanzivni vezni(najbolje bi bilo uzeti Vinsenta Kompanija iz Man.Cityja jer moze da igra na obe pozicije) i jednog cestitog golmana(Aluminijumu i Lukcu samo reci na rastanku:"Putuj Igumane!").
            E tek onda se moze puvati po novinama da smo i mi pretedenti na titulu, inace bice super i cetvrto mesto u EPL za ligu Sampinjona!
            &+I}\

            Comment


            • #96
              Odg: Arsenal London

              Ala si se ispsovao, mora da si bio dobro iznerviran h5g6k8

              Smanji malo psovanje, ne prilici forumskoj diskusiji.

              Comment


              • #97
                Odg: Arsenal London

                Venger želi Afelaja

                Arsen Venger razmatra kupovinu veznog igrača PSV-a Ibrahima Afelaja, piše San. Dvadesetčetvorogodišnjaku ugovor sa holandskom ekipom ističe na kraju predstojeće sezone i njegov agent priznaje da bi on mogao promeniti sredinu ovog leta.

                Veruje se da PSV traži oko 7 miliona funti na ime obeštećenja.

                Comment


                • #98
                  Odg: Arsenal London

                  Afelaj ne bi imao mjesta na klupi u Arsenalu. h5g6k8

                  Comment


                  • #99
                    Odg: Arsenal London

                    Golman Arsenala Manuel Almunija smatra da nema potrebe da ubeđuje trenera "Tobdžija" Arsena Vengera da zaslužuje da ostane na "Emiratima".

                    Iako su mediji sa Ostrva više puta navodili da na mestu Almunije francuski stručnjak želi da vidi čuvara mreže Fulama i reprezentacije Australije Marka Švarcera, odlične odbrane Španca na finalnom meču Kupa Emirata protiv Seltika, mogle bi da mu sačuvaju mesto prvog golmana ekipe.

                    "Verujem da nema potrebe da ubeđujem bilo koga da zaslužujem dres sa brojem 1. Jednostavno radim svoj posao najbolje što umem. Imam još nekoliko godina ugovora sa klubom i to je sve. Ja sam igrač Arsenala", izjavio je Manuel Almunija za "Skaj Sports".

                    Comment


                    • Odg: Arsenal London

                      Emir Spahić, kapiten fudbalske A reprezentacije Bosne i Hercegovine, prvotimac Montpelliera, u prošloj sezoni jedan od najboljih defanzivaca francuskog šampionata u razgovoru za SCSport.ba potvrdio je da su u toku pregovori sa Arsenalom!

                      Međutim, Spahić je demantovao da posao vodi Christian Leutrum, čovjek koji se engleskim medijima predstavio kao njegov zastupnik u pregovorima sa londonskim velikanom.

                      "Ne poznajem tog frajera. On i agencija koju pominje nisu ti koji imaju kontakt sa Arsenalom. Ne znam odakle mu to", rekao je Spahić za SCSport.ba.

                      Kapiten 'zmajeva' potvrdio je da je za pregovore zadužen drugi čovjek, koji je rođen u Bosni i Hercegovini, ali nije želio reći njegovo ime.

                      "U cijeloj priči i nije toliko bitno njegovo ime. Najvažnije je da za sada pregovori idu po planu i da bi posao mogao biti ubrzo završen. Arsenal je veliki klub, godi me interesovanje takvog stručnjaka kao što je Arsene Wenger i nadam se da ćemo sarađivati", istakao je Spahić.

                      Comment


                      • Odg: Arsenal London

                        Spahic doktor....prosle godine u najboljem timu Francuskog prvenstva

                        Comment


                        • Odg: Arsenal London

                          Wenger se bas trudi da zajebe nesto svake godine *%@(D!RY-

                          Comment


                          • Odg: Arsenal London

                            [quote author=TeKKe link=topic=2670.msg152017#msg152017 date=1280843923]
                            Golman Arsenala Manuel Almunija smatra da nema potrebe da ubeđuje trenera "Tobdžija" Arsena Vengera da zaslužuje da ostane na "Emiratima".
                            Ja sam igrač Arsenala", izjavio je Manuel Almunija za "Skaj Sports".
                            [/quote]

                            Ja se nadam da ce dobiti nogu u dupe
                            i otici nazad u Spaniju, pa tamo izvoditi gluposti,
                            a takodje zelim da Lukac shvati da je pogresio profesiju
                            i da treba da se baci na heklanje i vezenje goblena!
                            &*(@W6

                            Comment


                            • Odg: Arsenal London

                              Ja za tog Spahica nikad nisam ni cuo. .
                              Ne znam kako Wenger pronalazi samo te igrace iz Francuske lige. .

                              A Almunia me iznenadio protiv Celtica, mada ja sam vise za Stekelenburga!
                              Originally posted by maliajnstajn
                              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                              Comment


                              • Odg: Arsenal London

                                Od Spahica izgleda nista ,posto Francuzi traze 25 miliona !? Wilshire izostavjen sa spiska mlade reprezentacije,vjerovatno ce ga Capelo zvati za prijateljsku sa Madjarskom

                                Defo: 'If we can get past the play-off qualifier, I honestly think we will go further than Arsenal in the Champions League"

                                Hahahahah pa ovaj Defo ni ne zna sta je liga sampiona ,gledao je na TV-u ! &+I}\

                                Comment

                                Working...
                                X