Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sinoc smo odigrali utakmicu u maniru utakmica iz te 2010 kada smo u timu imali Fabregasa,Nasrija i tako dalje.Ovo spominjem zbog jedne jednostavne stvari visokog pozicioniranja na terenu.Presing svih 90 minuta,jedan Bajern kod kuce nije mogao dva pasa sastaviti od nase agresivnosti to jest PRESINGA.Sinoc smo igrali igru visoko to jest konstantan presing na zadnju liniju i zadnje vezne sinoc smo igrali presing koji smo igrali protiv Barselone 2010 na Emiratima i znate sta dalo je rezultata,uvek daje rezultata i uvek moramo da igramo tako.Nisam razumeo zasto Venger nije igrao tu visoku postavku gde ne damo da protivnici disu,nesto slicno kao Barsa,nego ih u zadnje dve sezone pustamo da se dodaju,krecu slobodno i tako dalje.Mislim da smo sinoc dokazali da bez Sagne,Vermalena,PoldijA,Wilshera mozemo tako da neutralisemo Bajern da prvu stopostotnu sansu imaju u 71 minutu;);).Svaka cast momcima,da na leto dovedemo Jovetu,Remija iz valensije i Wanayamy i da nas bog vidi

    Comment


    • Originally posted by Ves View Post
      Sve zasluge idu Wengeru! Ferguson, Murinjo, Gvardiola i sl. su debeli, masni, mekani, statični muški polni organi, koji su svjetlosnim godinama, univerzumima i idejama udaljeni od ovog vizionara, umjetnika, čarobnjaka, koji sa super sramotnim ulaganjima, drugim timom i nikakvom podrškom dobije po mnogima najbolji ovosezonski tim, i to u gostima! Eto zašto ja navijam za Arsenal! I, eto zašto titule, rezultati i igrački kadar nisu razlozi zbog kojih čestit čovjek voli svoj tim! Ima nešto! Ono nešto! I to nešto imamo samo mi! Ostali se možete jebati sa rečenicama kojima upućujete kritike na račun Arsenala! Oh, to be a gooner!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      Samo ti brate navijaj i dalje ko ti brani,ali ovo vrijedjanje trenerskih velikana ti ne valja nista,pogotovo Mou koji moze da napravi Wengera od trenerskog posla;)
      Last edited by AK47; 14-03-13, 10:08.
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Po pitanju trenerskih sposobnosti da Mou je bolji, ali Mou i Wenger nisu trneri vec fudbalski menadzeri, a u tom segmenti je Wenger ispred.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Ma samo se vi zanosite ne branim ja,imate svako pravo
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Akane samo ti kazem na cjelokupnom planu Wenger je za mene bolji. Mou je imao srecu da vodi ekipe sa enormnim finansijama, Wenger nije.

            Da sacekamo da vidimo Wengera sa enormnim sredstvima pa da ih onda poredimo?
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Originally posted by maliajnstajn View Post
              Akane samo ti kazem na cjelokupnom planu Wenger je za mene bolji. Mou je imao srecu da vodi ekipe sa enormnim finansijama, Wenger nije.

              Da sacekamo da vidimo Wengera sa enormnim sredstvima pa da ih onda poredimo?
              A Mou vodio Porto koji u njegovo vrijeme skoro da nije trosio nista,najveci transfer za tih par sezona sto je vodio Benny McCarty jadnih 3,5 miliona eura...ne trebam ni pisati sta je uradio u to vrijeme

              Ali ipak najludja stvar koju je uradio je 2009/10 kada je doveo par igraca,prodao par igraca i u tom odnosu zaradio klubu 12,2 miliona,osvojio tripletu i otisao...toliko o tome
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Stvarno je glupo porediti trenere i reci ko je bolji . Svako je bolji na svoj nacin i svako ima nesto sto drugi nema.
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Ja sam samo rekao da je neumjesno pljuvati najbolje trenere na svijetu sto Mourinho i Ferguson uz Don Fabia sigurno jesu...a i nije mi glupo porediti trenere,pa ne poredimo napadace i bekove,ovo su vidljive stvari
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Taktika odlicna, odbrana i golman fenomenalni, vezni red katastrofa. Arteta se specijalizovao za vracanje lopte u nazad, Rosiky i Kazorla tri tacna pasa nisu povezali.

                    Comment




                    • Ko bi rekao da ce ova ekipa izvuci 0:2
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Kakve face, majko mila
                        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                        Dakle, ti si portir!

                        Comment


                        • Arsène Wenger has given the latest team news ahead of Saturday's trip to Swansea City.

                          on team news...
                          Sagna and Podolski will not be back. And Wilshere, as we know, is out as well. So the only one who will come back is Monreal because he was not qualified for the Champions League.

                          on Kieran Gibbs...
                          I think he will be out on Saturday. He had a little reaction on his thigh. He is not injured but we have to be cautious with it. He might be out.

                          Samo da je sve ok sa Kireanom, stvarno nam ne treba njegova nova povreda.
                          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                          Dakle, ti si portir!

                          Comment


                          • Originally posted by AK47 View Post
                            Ja sam samo rekao da je neumjesno pljuvati najbolje trenere na svijetu sto Mourinho i Ferguson uz Don Fabia sigurno jesu...a i nije mi glupo porediti trenere,pa ne poredimo napadace i bekove,ovo su vidljive stvari
                            Apsolutno opravdana kritika mog komentara. Pisan je pod uticajem emocija i alkohola. Svakako da poštujem pomenute menadžere - cilj komentara je bilo veličanje Wengera, a ne blaćenje pomenutih. Kao što rekoh, u afektu napisano. Međutim, bez obzira, stojim iza toga da je Arsene Wenger daleko najveći fudbalski menadžer svih vremena.
                            " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                            Comment


                            • Originally posted by Ves View Post
                              Apsolutno opravdana kritika mog komentara. Pisan je pod uticajem emocija i alkohola. Svakako da poštujem pomenute menadžere - cilj komentara je bilo veličanje Wengera, a ne blaćenje pomenutih. Kao što rekoh, u afektu napisano. Međutim, bez obzira, stojim iza toga da je Arsene Wenger daleko najveći fudbalski menadžer svih vremena.
                              Alkohol ne popusta izgleda...
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • Originally posted by tata Mumi View Post
                                Alkohol ne popusta izgleda...
                                Nema alkohol veze sa subjektivnošću. Uostalom, za ovu temu, iznošenje bilo kog imena je subjektivan stav, a već smo hrpu puta o tome raspravljali, tako da živio ...
                                " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                                Comment

                                Working...
                                X