Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by maliajnstajn View Post
    Remzika kod prvog gola sa Artetom napravio dar-mar i prakticno nacrtao go. Ostatak katastrofa. Jos jednom napominjem da je Jack igrao, bilo bi svega.

    Ocekujem Girouda da ponovo krene da reseta.
    A ja i dalje ocekujem avatar RVP-a, kao sto si i obecao.
    Originally posted by maliajnstajn
    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

    Comment


    • Da ispostujem, evo avatar...

      Jenkinson

      "We knew it was important that we kept it tight at the back and we did that. We really thought we could do it. I'm proud of the boys and the effort we put in. We've come here and won 2-0 and were close to doing it."
      Arteta

      "We kept going and we kept believing. It was mentally a very difficult game to manage. It was tough for them because they didn't know what to do, attack or defend. Maybe with 10 minutes more we could have had a better chance."
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Toliko blizu a toliko daleko Iskreno nisam se nadao ovome , kada sam video sastav ocekivao sam da ce da nas odvale pa brat bratu 3,4-0 ovo je i vise nego dobro.Nije mala stvar otici na Alijanc Arenu sa pa recimo drugom postavom i uraditi ovo sto smo uradili.
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Nakon 44 meca Bayern nije uspio Arsenalu dati go. Nakon 29 utakmica, Bayern je izgubio. Arsenal RESPECT

          Niko o Wengeru ne prica kada pokori jedan od najjacih timova evrope na u njihovom dvoristu sa djecom i bez pola ekipe...
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Originally posted by maliajnstajn View Post
            Nakon 44 meca Bayern nije uspio Arsenalu dati go. Nakon 29 utakmica, Bayern je izgubio. Arsenal RESPECT

            Niko o Wengeru ne prica kada pokori jedan od najjacih timova evrope na u njihovom dvoristu sa djecom i bez pola ekipe...
            S kojom decom?
            sigpic

            Comment


            • Djaba sve kad su ispali na kraju,dvije godine se ispada na slican nacin prava luzerska ekipa.Artetu treba protjerat iz kluba a decka od 100.000 funti na klupu poslat da malo Ox igra.
              Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

              Comment


              • Originally posted by S-Nash View Post
                S kojom decom?
                Ja koliko se sjecam, sa tobom ne diskutujem na pitanje lige prvaka.


                Jenkinson 21 god, Walcott 23 godine, Gibbs 23 godine, Chamberlain 19 godina, Coquelan 21 godina...
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Originally posted by maliajnstajn View Post
                  Ja koliko se sjecam, sa tobom ne diskutujem na pitanje lige prvaka.


                  Jenkinson 21 god, Walcott 23 godine, Gibbs 23 godine, Chamberlain 19 godina, Coquelan 21 godina...
                  Tu se pod dete moze smatrati samo Ox mikula.
                  sigpic

                  Comment


                  • Nazalost stoji ovo sto je rekao Soe.

                    Dzaba i tih 0-2 kad je ukakio u I utakmici i kad je na kraju ispao.

                    Msm ja sam bio uz vas u dvomecu i sigurno bih bio sve dok ste u takmicenju ali ne stoji ovo. 8 godina bez trofeja, rasprodaja glavnih igraca a neadekvatno menjanje igracima istog ili slicnog kvaliteta, 2-8 poraz protiv jednog od najveceg rivala itd...

                    Da me neko ne shvati pogresno nemam nista protiv ni Arsenala ni Vengera, cak imaju moje veliko postovanje i svaka mu cast za sve sto je uradio u karijeri.
                    sigpic

                    Comment


                    • Stvarno sam jos uvek pod utiskom znaci ja ne verujem kakav sastav je dobio Bajerna i to u gostima
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Sad kad su se malo slegli utisci, da napisem neku rec.
                        Prvo, SVAKA CAST momcima, naklon do poda za ovu partiju!
                        Uspeli smo da dobijemo prvog favorita za osvajanje LS u gostima s izmesanim sastavom,, 2-0, bez primljenog gola, protiv mozda i najorganizovanijeg napada Evrope. Fabianski, lik koji je zadnji put branio pre 4 meseca, imao gomilu povreda, Koscielny i mocni Traktor kiksare, spori Mertesacker, uz jedinog kvalitetnog odbrambenog igraca, Gibbsa. Ta odbrana je uspela da sacuva mrezu, i zasluzuju svaku pohvalu, svaki od njih, maestralna partija!
                        Ono sto mi se ubedljivo najvise dopalo veceras-agresivnost, muska igra, borbeno i srcano. To je ono sto svi hocemo da vidimo, 11 ratnika na terenu, to smo veceras videli. Ne mogu da bilo kog izdvajam, mislim da nema potrebe posle ovakve partije i timske pobede. Ostaje neki zal sto Jack nije igrao, ali sta je tu je, i ovo ce da se pamti.
                        Nismo dominirali u posedu, statistici, ali je takticki Wenger ovo izveo savrseno, tako da za ovu pobedu i on zasluzuje velike pohvale, ma sta kriticari mislili. Ma koja nam pozicija na tabeli bila, ma kakva je transfer politika, veceras je potvdio da je pravi covek na pravom mestu.
                        Sad ostaje da se borimo za TOP 4. Bice ovo ogromna doza samopouzdanja, ceo tim ce se podici, moze ovo da bude odskocna daska za dobar finis, i ulazak u LS.
                        Topdzije, nema razloga da budemo tuzni sto nismo prosli. Na kraju krajeva, konacan rezultat je 3-3, ispali smo zbog gola u gostima. Momci su nas ucinili ponosnim, ovo je Arsenal kakav se trazi, ovo je nada u bolju buducnost!
                        Last edited by Wilshere_10; 14-03-13, 00:06.
                        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                        Dakle, ti si portir!

                        Comment


                        • Sve zasluge idu Wengeru! Ferguson, Murinjo, Gvardiola i sl. su debeli, masni, mekani, statični muški polni organi, koji su svjetlosnim godinama, univerzumima i idejama udaljeni od ovog vizionara, umjetnika, čarobnjaka, koji sa super sramotnim ulaganjima, drugim timom i nikakvom podrškom dobije po mnogima najbolji ovosezonski tim, i to u gostima! Eto zašto ja navijam za Arsenal! I, eto zašto titule, rezultati i igrački kadar nisu razlozi zbog kojih čestit čovjek voli svoj tim! Ima nešto! Ono nešto! I to nešto imamo samo mi! Ostali se možete jebati sa rečenicama kojima upućujete kritike na račun Arsenala! Oh, to be a gooner!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                          Comment


                          • Upravo razlog zbog kog svi navijamo za ovaj klub.Jeste da smo ispusili dalji plasman i jeste da nismo videli trofej ne pamtim ali ovi momenti kada dobijemo jebene favorite za osvajanje LS i to na njihovom terenu sa ovakvom ekipom pa za ovo se zivi jbt.Morace ta losa sreca jednom da prestane i samo molim boga da vec jednom prestane ta losa sreca i prodavanje igraca pa da mozemo da uradimo nesto normalno sa jebenim klubom !
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Kako ciganski potez nojera. Nekad sam ga gotivio.
                              Fabijanski odličan noćas trontava traktorčina takodje dobar kao i cijela odbrana, samo mi Remzi i dalje skače po živcima.
                              Sve je u glavi... Kad se hoće moze se i jedan Bajern u sred Minhena pobjediti, znaci samo ih treba dobro motivisati, a posle ovoga vjerujem da im je samopouzdanje skočilo do neba i da uopste nije nerealno dobiti sve osim uniteda do kraja. (nek s njim bude X) Znači ako se uzme 28 bodova, rekao bih sigurno četvrto. I still believe
                              Last edited by el hombre; 14-03-13, 03:10.

                              Comment


                              • Arsenal je izbacio niko drugi nego drvo zvano Mario Mandzukic.. Al haj jebo to...

                                Sada Swanse, bez Jacka.. Vidjet cemo. Do kraja sezone sve utakmice se moraju pobijediti..
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X