Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kapiten je postao meta sprdanja u ovoj sezoni. Svaki pokušaj preko njega je 90% gol...

    Comment


    • http://www.sportklub.info/forum/show...akmica/page490

      Ovde komentarises u toku tekme.
      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


      Dakle, ti si portir!

      Comment


      • Kad podbace dusa i mozak ekipe, vise ni ne moze da se ocekuje. Pohvala za prvih 20 minuta, posle bezidejno, monotono i klimavo.
        Sto se tice LS, nije pitanje bodovne razlike i cega vec, problem je sto smo mi slabi. Dogodine u LE nek igra omladinski pogon, ne zanima me, a od pojacanja cemo najvise videti nekog prvotimca reprezentacije Burkine Faso, mozda cak i Togoa. Sto smo sanjali Jovetu, Capouea, Gotzea i Cavanija, toliko o tome.
        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


        Dakle, ti si portir!

        Comment


        • Sada ce valjda ukapirati da bez trosenja nema rezultata i da ne moze da startere menja poluigracima.

          Treba cudo da se desi da se sledece sezone igra LS. -5 u odnosu na Chelsea, tesko da se to moze stici. Jbg, doslo i do toga da Arsenal ne igra LS.
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • E sad smo ga ugasili,jos sledece kolko protiv evertona nam je odlozeno tako da nam jos mogu odmaci konkurenti...Jbg doslo vreme i za LE...
            sigpic

            Comment


            • Nece Wado, i sam znas, dzabe se nadamo. Najjace krilo mu sedi na klupi, Arteta jeste ziheras ali je unosio sigurnost u veznom, on ga izvadio iz igre a Santi i Jack u drugom se raspali. Nije samo do trosenja, i taktika je vise puta promasena u skorije vreme, precesto ako mene pitas. Odbrana nam je dobrih 5 godina nepostojeca, Bould na pcoetku sezone to dobro odradi (mec protiv LFC-a na Anfieldu gde smo objasnili pojam kontre), a onda sve to padne u vodu jer je Wenger egoista...
              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


              Dakle, ti si portir!

              Comment


              • Ma znam da nije sve do trosenja, ali pogledaj klupu i sve ti je jasno. Sutra kada bi se ne daj Boze povredio Santi, nema ko da ga zameni. Rosicky je klasa nekada bio, ali em je opet bio povredjen dugo, em vise nije najmladji. Klupa je nepostojeca, pa pobogu, nema drugog napadaca osim Giroud-a.

                Za dobrobit kluba bi bilo dobro da Arapi, Usmanov, ko god preuzme klub i da potrosi 200 miliona na leto i napravi tim. Zajebi vise talente i ostale gluposti, daj krstenog igraca. Evidentno da nema dovoljno kvaliteta. Desni bek, stoper, vezni, krilo, napadac i par rezervnih igraca. Treba dosta para da se potrosi, inace se LS u skorije vreme nece igrati. AVB ce garant da trosi na kraju sezone da se sl. bori mozda i za titulu. Jbt, zaostace jos ako nastave da forsiraju nekakav ferplej kada je u pitanju trosenje na kvalitetne igrace. Gluposti bre, pljunuti pare na kvalitetna pojacanja, inace je amin!
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Nakon ovog meca sam jos vise za Arape! Nista LE predstoji naredne sezone, izgubio sam svaku nadu za TOP4.
                  Originally posted by maliajnstajn
                  Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                  Comment


                  • Neverovatno je da je ovaj isti covek vodio nepobedive te 2003.Zaista ne igra Podolski jedini covek koji moze da postigne gol,Ziru trazi gol ali nikako da ga pronadje,Walcott mislim njega smo zadrzali to je bitno jebes to sto on se vidi u dve utakmice od deset,Coqelan decko uopste ne igra a bio je jedan od najboljih mozda i najbolji u 2013 u Arsenalu,nek nas kupe ti Arapi samo da vise ne gledam ovakav Arsenal

                    Comment


                    • A ko da dodje kad ne igras LS? Koji kvalitetan igrac bi dosao, ne racunam varijantu da mu odvalis platu od 150k?
                      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                      Dakle, ti si portir!

                      Comment


                      • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                        A ko da dodje kad ne igras LS? Koji kvalitetan igrac bi dosao, ne racunam varijantu da mu odvalis platu od 150k?
                        Placenik, ko drugi.

                        Pastore i kompanija..
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Ovde fale redom: stoper, desni bek, zadnji vezni, levo krilo, desno krilo i krsten napadac. Giroud klupa, kad treba da se bunari dobijace priliku. Problem je naci sve ove igrace bez LS, jer bilo koji kvalitetan koji bi uopste dosao nece biti interesantan samo nama, to sigurno.
                          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                          Dakle, ti si portir!

                          Comment


                          • Wengeru spomenik treba dici nasred Londona, danas je objasnio svima kakva je gromada od mendzera, samo problem je sto ima telad od igraca koja ne prate njegove instrukcije. Jasno je bilo na pocetku tekme, visoka obrambena linija i presing na loptu, rezultat je nema napada Spursa, 2 gola su primljena zbog gresaka te iste obrane jer nisu radili presing igraci iz veze, a onda genijalni stoperi umjesto da se povuku nazad, oni ko ovce krenu naprijed praveci neku ofsaide zamku na 30 m od gola, ja bi je izbjegao...

                            Drugi go, Vermalen kriv, Monreal je pokusao da zaustavi Lenona, ali ne moze i tu je trebao da dodje Vermalen i da ga zaustavi, odnosno da se povuce, ali ne on ko tele zvjera okolo ko mu je pobjegao. I kod prvog gola je on vise kriv nego Mertezaker. Naglo je istupio iz linije, pao na zemlju i lopta dosla do Balea.

                            Dalje, vec sada ih spakovat na avion za Dubai, picke materine i da treniraju 7 dana na miru, bez medijske hajke ili bilo cega. Tamo im boostat samopouzdanje i probat protiv Bayerna se ne obrukat, a onda Everton napast na ovih zadnjih 10ak tekmi i pobjediti svih 10. Ako ih pobjede svih 10, u LP su sigurno.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • U danasnjem fudbalu retko ko gleda to dal ti igras LS ili LE, kad ti njemu stavis na papir imas 150k platu ima da leti kod tebe makar igrao i Championship

                              Comment


                              • Poraz u derbiju boli, ali nadam se i mislim da ce ovo vise doneti dobrog nego loseg za Arsenal barem za buducnost... Naravno to sve zavisi od celnih ljudi u klubu. Valjda ce ih neigranje u LS naterati da odrese kesu, jer je i vrapcima na grani jasno da ovakav Arsenal nije konkurentan ostalim ekipama u borbi za LS, a o borbi za titulu i da ne pricamo.

                                Odoh ja sada u potragu da nadjem neki lepi avatar!

                                Comment

                                Working...
                                X