Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bejl je na odlicnom putu da bude u top5-10 igraca na svetu ali mora da nastavi da napreduje i mislim da mora da predje u veci klub.
    sigpic

    Comment


    • Ne moze se sada Bale porediti sa CR-om, koji igra vec 6-7 godina na vrhunskom nivou. Za par godina ako nastavi ovaj napredak, moze biti top 5 igraca sveta..

      Treba da predje u veci klub(Real), pa onda da se vidi. Ako bi eventualno presao u Spaniju, mislim da bi pokidao.
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Ma daj kakav Bale, Walcott ce da bude bolji do njega, mark my words.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Originally posted by maliajnstajn View Post


          Mene sramota ovo objavit na forumu, a kamo li na twitteru da neko ovo izjavi
          Slobodno smem da kazem da je ovaj covek blago retardiran i da sme da poseti instituciju za mentalno obolele barem za pregled. Ne stvarno da mi je znati sta ovaj covek ima u glavi i kakav je to sklop mehanike unutra pa ja ne znam...
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment




          • It's one year to the day that we beat Tottenham 5-2 in that epic turnaround at Emirates Stadium... We play Spurs again on Sunday - what do you think the score will be this time?
            Ouu kakav uvod u derbi
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • U nedelju nas ocekuje mec sezone protiv Bale FC,ne znam sta da ocekujem protiv pevaca kako smo ove sezone igrali protiv jacih timova samo smo Bale FC i Liverpool nadigrali ako njih mozemo uzeti u jace timove u Engleskoj.Dobro ce biti ako izvucemo nereseno,duplirati Welsanina,bez Remzike u prvoj postavi i mozemo izvuci nereseno;)

              Comment


              • Ladno jos imam slike sa tog derbija u kompu evo par mojih omiljenih





                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Nikakve koristi od remija. Ako se ne pobedi gubi se opet u toj trci za top 4. U slucaju poraza, pade sve u vodu.
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • @Gangrena

                    Treca mi se pogotovo svidja ;)
                    sigpic

                    Comment


                    • Ne znam sta se cimate oko muse i balea, pa kokoske su te koje trebaju da se cimaju od Princa of Welsa brata Arona i brata Tea Anri Volkota .

                      Generalno ja bi i sa x-om bio zadovoljan, ima jos dosta da se igra.

                      Comment


                      • Samo pobeda, ne samo zbog bodova, nego psiholoskog "momentuma" koji se dobija time, to je mozda i najvaznije.
                        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                        Dakle, ti si portir!

                        Comment


                        • Originally posted by KingEric7 View Post
                          @Gangrena

                          Treca mi se pogotovo svidja ;)

                          Mrsh .1.

                          Sto se ovog remija tice to se ne prihvata , jedino pobeda ...
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Samo pobjeda dolazi u obzir, ali s remijem kao rezultatom bi bio 50% zadovoljan.

                            EDIT:



                            Last edited by maliajnstajn; 26-02-13, 14:23.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Originally posted by maliajnstajn View Post
                              Samo pobjeda dolazi u obzir, ali s remijem kao rezultatom bi bio 50% zadovoljan.

                              EDIT:



                              ALI PRAVA REAKCIJA ! Dao bi ti sad 105 reputacija da mogu zivota mi Stvarno je pateticno uporedjivati ta dva igraca , ali opet pilici i njihova prepotentnost prosle godine su ligu osvajali posle 5 kola -.-
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Originally posted by Gangrena View Post
                                ALI PRAVA REAKCIJA ! Dao bi ti sad 105 reputacija da mogu zivota mi Stvarno je pateticno uporedjivati ta dva igraca , ali opet pilici i njihova prepotentnost prosle godine su ligu osvajali posle 5 kola -.-
                                Kad ne mozes dat tolko reputacija, nek da neko drugi, nakupit ce se, i ovako mi je niska reputacija
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X