Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by KingEric7 View Post
    Hahaha pa ok, jasno. Nije sa 16, negde sa penaltika je uleteo .
    Meni se tad cinilio kao da ga je iz svog kaznenog dao, pa ga jos lopta bukvalno pogodila, a on postavio glavu, ma ni sam ne zna kako je dao taj gol...
    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


    Dakle, ti si portir!

    Comment


    • Originally posted by maliajnstajn View Post


      Gdje im je Santos ?
      Uteko u svojoj maKini

      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Wilshere - That was a massive win for us

        ‘We dominated the game and if we’d drawn, it would have been criminal. It was a massive relief to get the three points’
        http://www.arsenal.com/news/news-arc...ive-win-for-us

        Jack o jucerasnjem mecu.
        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


        Dakle, ti si portir!

        Comment




        • Ovaj video mi je FUJ pogledat, znate zbog koga, jer srce mi se cijepa, ali sam ga objavio da vam ukazem na Walcotta na ovom videu
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Originally posted by maliajnstajn View Post


            Ovaj video mi je FUJ pogledat, znate zbog koga, jer srce mi se cijepa, ali sam ga objavio da vam ukazem na Walcotta na ovom videu

            okaceno je to ovde i to po odavno

            Comment


            • Nema veze, ovdje samo zelim da ukazem na Walcotta, jer ste svi protiv njegovih slobodnjaka kornera itd
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • za te slobodnjake je Rosicky bio tata mata

                Comment


                • Kako RVP-u lepo stoji onaj crveni dres.. Inace kupio sam njegov dres pre nekih mesec dana(verovali ili ne trazio sam ga citavih godinu dana).
                  Tako da sada u kolekciji imam RVP-a, Adebayora, Rosickog, Arshavina i Fabregasa sto se Arsenalovih dresova tice.
                  Originally posted by maliajnstajn
                  Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                  Comment


                  • Originally posted by Topdzija View Post
                    Kako RVP-u lepo stoji onaj crveni dres.. Inace kupio sam njegov dres pre nekih mesec dana(verovali ili ne trazio sam ga citavih godinu dana).
                    Tako da sada u kolekciji imam RVP-a, Adebayora, Rosickog, Arshavina i Fabregasa sto se Arsenalovih dresova tice.
                    Gde ih nalazis, zivota ti? Pusti na PM.
                    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                    Dakle, ti si portir!

                    Comment


                    • Originally posted by maliajnstajn View Post


                      Ovaj video mi je FUJ pogledat, znate zbog koga, jer srce mi se cijepa, ali sam ga objavio da vam ukazem na Walcotta na ovom videu
                      Voja brat definitivno pobedio
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Cekaj,sad kupio dres RVP-a

                        Kako cete biti kaznjeni za ovo podcjenjivanje tate,ali ne mumija nego Dembelea
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Originally posted by AK47 View Post
                          Cekaj,sad kupio dres RVP-a

                          Kako cete biti kaznjeni za ovo podcjenjivanje tate,ali ne mumija nego Dembelea
                          Znas ti kako sam prosle godine hteo njegov dres.. A sada pre oko mesec dana setam sa bratom po pijaci i odemo da vidimo taj deo sa dresovima i vidim neki Arsenalov od prosle sezone kad ono nazad pise V.PERSIE. Bez razmisljanja sam ga uzeo.. A dok je meni covek stavljao dres u kesu dolazi neki lik i pita: "Imate Van Persijev dres", prodavac odgovori: "Nemam". Znaci zadnjeg sam uzeo.
                          Originally posted by maliajnstajn
                          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                          Comment




                          • 1:25 'Kanu' believe it?'
                            5:13 'Stand up for the Champions!'

                            Arsene Wenger > Ethan Hunt #Fact
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Walcott (5) is the top goalscorer of this season's Capital One Cup. Like a trophy!

                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Dobro bi Arsenalu legao iskusni golman od tridesetak godina. Nije mi jasno st AW nije zagrizao kod Lorisa kada je trebalo, vrhunski golman, sto je pokazao i u Premier ligi. Shay Given se milion puta povezivao sa Arsenalom, ali su puno trazili za njega, mozda mu je sada opala malo cena, pa je pristupacniji, dok bi Julio Cesar jako dobro legao ovom timu, ima i iskustvo, a i znanje.

                                Najrealnija opcija je ipak Reina kome ako se ne varam istice ugovor, a kao i Given vise puta je povezivan sa nama. Koliko sam ga pre zele u nasem timu, toliko sada mislim da nam ne treba, previse kiksira. Sve u svemu nije Voja za prvu postavu, ne jos, a kao sto ste i vi naveli nema od koga da uci.
                                If you do not believe you can do it then you have no chance at all.

                                Comment

                                Working...
                                X