Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Za Meada pojma nemam stvarno. On je desni bek? Yennaris mi se cini vecim talentom
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Evo jedna slika supermana


      A onda fino da se nasmijemo



      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Originally posted by maliajnstajn View Post
        Za Meada pojma nemam stvarno. On je desni bek? Yennaris mi se cini vecim talentom
        Igrao je levog beka u nekoj kup utakmici, ne secam se protivnika...
        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


        Dakle, ti si portir!

        Comment




        • Na pocetku videa ima jedna dobra stvar. Slika sa table na kojoj je cika the Boss pisao i pise

          Physical 100% VISIBLE
          Mental 1/2 INVISIBLE
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Sagna nas izgleda napusta, prema pisanju Telegrapha. Uprava zbog cestih povreda ne zeli da mu ponudi duzi ugovor od 2015. , on trazi duzi ugovor. Najverovatnije ide ili u PSG ili na istok.
            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


            Dakle, ti si portir!

            Comment


            • Neka ide svakako je ove godine cista rupa.
              Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

              Comment


              • Drugari cisto da se javim da sam se vratio popio sam sut kartu u klubu i vratio se u nasu veselu drzavu Imacete cast da vas ponovo smaram
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • ki 1 zao mi je sto se to dogodilo,a ki 2 drago mi je sto ces nas smarati od danas

                  Comment


                  • Originally posted by ledeni 80 View Post
                    ki 1 zao mi je sto se to dogodilo,a ki 2 drago mi je sto ces nas smarati od danas
                    Ma brate zaljubio se nisam trebao , prevarila me ja se razocarao u zivot dolazio pijan na trening i nogirali me

                    Nego ajde da se vratimo na topic ne znam kako je vama bilo ljudi ali ja sam preplakao ovu sezonu -.- Nisam bio u mogucnosti da pratim vesti i desavanja ali sam ispratio vecinu utakmica , razocaran sam klubom kao celinom i nasom politikom koju vodimo poslednjih deset godina :/
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Vratio se vodja navijaca i cim je stigao dobio novu titulu.

                      Gangi, nekada si samo ti odrzavao ovu temu i cesto sam citao samo tvoje monologe.Ali od kada si otisao, dolaskom malogzirua(zna se na koga mislim) ovo je postala jedna od najaktivnijih tema na forumu.Polako, ali sigurno stizemo Liverpulovu po broju postova.

                      Za Sanju sam ovo ocekivao da ce se desiti, samo neka on bude jedini iz prve postave koga ce prodati na leto.Kad ste se vec navukli na igrace iz Malage, sigurno je sledeci Hesus Gamez.Ne bi bilo uopste lose dovesti kao zamenu za Sanju Kaseresa iz Juventusa.Samo je pitanje da li on to zeli.

                      Comment


                      • Maliziru se javlja na duznost

                        Gangrena jebiga zene su zlo
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Dobrodosao nazad Gangi... A sto se tice tog kluba, sram ih bilo sto su takvog talenta sutnuli, kajace se za par godina...
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Nadamo se da si iz tog neprijatnog iskustva izvukao pouku i da ces u buducnosti biti oprezniji sa zenama.

                            I ja sam za prodaju Sagne, nije kao pre. Sutra protiv Ville ocekujem rutinsku pobedu, red je da vec pobedimo nekog.
                            Originally posted by maliajnstajn
                            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                            Comment


                            • Hvala drugari

                              Sto se Sanje tice ja bi nekako voleo da ostane ne znam ni sam sto :/ Wenger nam prodaje neku pricu da zeli da ga zadrzi mada i ja mislim da on leti na leto

                              "Our desire is to keep Bacary Sagna and he knows that," said the manager. "We will sit down with him and we did already sit down with his agent, and we didn't get a [negative] vibe out.

                              "He is not free in the summer so he can only leave if we let him go."
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Posto je sanja povredjen sta mislite ko igra desnog beka sutra posto je dzenkinson suspendovan (valjda?)
                                Ja bih voleo da vidim kokelana...
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X