Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gde napisa da je Arsenal mali klub, a oni po trofejima iza United-a i LFC-a.

    Arsenal drze vrlo bogati ljudi, ali problem je taj sto ljudi nemaju dovoljno velike ambicije, tako da Arsenal nema para ne pije vodu.
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Originally posted by KingEric7 View Post
      3. najtrofejniji klub u Engleskoj mali klub?
      Koliko su ih osvojili od vremena kad je fudbal postao ulaganje od preko 50 miliona funti po sezoni u igrački kadar?
      " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

      Comment


      • Originally posted by D-Wade View Post
        Gde napisa da je Arsenal mali klub, a oni po trofejima iza United-a i LFC-a.

        Arsenal drze vrlo bogati ljudi, ali problem je taj sto ljudi nemaju dovoljno velike ambicije, tako da Arsenal nema para ne pije vodu.
        Slava je iz vremena kada je fudbal imao malo drugačiju formu. Ako ništa, nije bilo vještački stvorenih klubova kao konkurencije. A, da ja tebe nešto pitam. Da li misliš da su ti bogati vlasnici toliko uložili u jedan od najboljih i najskupljih stadiona na planeti samo da bi ubirali novac od karata, računajući da će bez trofeja zadržati publiku???
        " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

        Comment


        • Geoff Arsenal ‏@GeoffArsenal

          Imo, AW has not been given the money required to compete at this level any longer. There are no more rabbits left in his hat.

          Geoff Arsenal ‏@GeoffArsenal

          Until Kronke and Usmanov sort out their issues things will not change no matter who is the manager.
          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


          Dakle, ti si portir!

          Comment


          • Originally posted by Ves View Post
            Koliko su ih osvojili od vremena kad je fudbal postao ulaganje od preko 50 miliona funti po sezoni u igrački kadar?
            Znaci od tad se gleda samo fudbal? Sve iza toga ne postoji?

            Koliko godina Liverpul nije uzeo ligu? Da li su i oni mali klub?

            Juventus je osvojio sada ligu a proslu 2002/03? Cekali su 10 godina...

            Jedno je tvoj rant o "Emirejts" projektu, slabim transferima itd... Tu te ne diram. Ali Arsenal nikako nije mali klub.

            p.s. Ti si navijac Arsenala, ne ja. Ako mislis za svoj klub da je mali, tvoje pravo. Necu da ti smetam
            Last edited by ExEric; 20-02-13, 10:45.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Wilshere_10 View Post
              Geoff Arsenal ‏@GeoffArsenal

              Imo, AW has not been given the money required to compete at this level any longer. There are no more rabbits left in his hat.

              Geoff Arsenal ‏@GeoffArsenal

              Until Kronke and Usmanov sort out their issues things will not change no matter who is the manager.

              Evo covjek sve rekao. Navijaci zele da ode jedini covjek koji sa trenutnim novcem moze cuda na ucini...

              Inace KE7, Ves misli na kompleks malog kluba. Arsenal je masivan klub, ali trenutno su mali klub u engleskoj samo iz tog razloga sto ne mogu da uloze preko 15 m na jednog igraca i to je cinjenica.

              Arsenal je bio i ostat ce ogroman klub zbog Wengera.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • U govnima smo do guse, to niko ne spori, i trofej PL necemo videti jos 3 sezone najmanje. Video sam prosle godine podatak da je United cekao mnogo dugo na osvajanje lige, ne znam koliko, vise od 15 godina, mozda KE 7 zna bolje.
                Ipak, kad se otplati taj jebeni, prokleti kredit, verujem da cemo videti zaokret u politici, jer cim ima kesa za trosenje, mnogo je lakse. Na dugorocne staze, ovo cekanje i mucenje moze biti vrlo isplativo...
                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                Dakle, ti si portir!

                Comment


                • Originally posted by Ves View Post
                  Slava je iz vremena kada je fudbal imao malo drugačiju formu. Ako ništa, nije bilo vještački stvorenih klubova kao konkurencije. A, da ja tebe nešto pitam. Da li misliš da su ti bogati vlasnici toliko uložili u jedan od najboljih i najskupljih stadiona na planeti samo da bi ubirali novac od karata, računajući da će bez trofeja zadržati publiku???
                  Druze, vlasnik Arsenala, Stan Kroenke od svojih americkih timova zaradjuje toliko para da njemu puca ona stvar za Arsenal. Covek pored Arsenala ima pet timova u svom vlasnistvu, tako da mu je Arsenal na kraj pameti, jer su sportovi u Americi daleko profitabilniji u odnosu na Evropu.

                  Drugo, da bi Arsenal bio uspesan klub, ne treba da trose 100 miliona svako leto, nego trebaju da rade na tome da zadrzavaju najbolje igrace i da im stvore idealne uslove u borbi za trofeje. Wenger jednostavno precenjuje u odredjenim momentima mogucnosti igraca koje ima, pa smatra da nije potrebno da trosi pare za nova pojacanja. Primera radi, vlasnik Liverpool-a, ima 4x manje para od Kroenke-a, ali LFC ima para za trosenje, samo sto njihovi vlasnici nakon fiaska sa Big Andy-em i kompanijom jednostavno ne zele da se zalecu. Arsenal kao klub ima dobru infrastrukturu i odlicne mlade igrace, na njima je da se osiguraju da ti igraci nakon par uspesnih sezona ne napuste klub i trebaju da prestanu da se ponasaju kao obdaniste i da brinu o svakome i da ga cekaju 100 godina kao sto je bio slucaj sa RvP-om, pa da ih ovaj nakon jedne dobre sezone ispali. Treba Wenger da shvati da nema previse fudbalera koji igraju iz ljubavi, pogotovo kada je stranac u pitanju, sve su to surovi profesionalci. Ne znam sta ovde neko krivi Cesc-a, covek je odrastao u Barsi i sta ima koga da cudi sto on hoce bas tamo da igra i da se dokaze? Covek je Spanac, bio u njihovoj skoli, navija za taj klub od malih nogu, normalno je da tamo hoce igrati.

                  Samim tim, da bi Arsenal bio uspesan, ne trebaju da trose kao Chelsea i kao City, vec da zadrzavaju svoje najbolje igrace i da pred svaku sezonu kupe dva-tri igraca da unaprede postojeci igracki kadar. Niskobudzetni klub, ma hajde molim te, necemo se zajebavati. Trebaju surovo da razmisljaju, a ne da svakoga drze kao kap vode na dlanu, pa da taj isti ispali nakon jedne dobre sezone.
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • Originally posted by KingEric7 View Post
                    Arsenal nikako nije mali klub.
                    Vidi. Rekao sam to jednom i opet ću: Arsenal je za mene najveći klub! Međutim, u novije vrijeme, vrijeme modernog, ili čak postmodernog fudbala, Arsenal je, najprije u kontekstu finansijskog, mali klub. Ono šta ja hoću da kažem jeste da su bez obzira na to, rezultatski ostali u vrhu, tj. ostali veliki. Pa, majku mu, kao da su Liverpul i Arsenal jedini veliki klubovi iz prošlosti. Sjetićete se vi, bar u Engleskoj, još nekih velikana iz malo dalje prošlosti, koji se sada nipošto ne mogu nazivati velikim klubovima. Dakle, rezimirano: Arsenal je u ovom periodu tranzicije, zahvaljujući Wengeru, uspio zadržati imidž velikog kluba, ali je to upravo ono što stvara problem njegovim navijačima, jer očekuju trofeje kojih sudeći po ulaganjima nije realno očekivati.
                    " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                    Comment


                    • Arsene Wenger cut a forlorn figure after the match as he sat alone with his thoughts in his room off the home dressing room for 25 minutes before completing his media commitments.
                      Nazalost, napusta nas. Odlazi u klub u kojem ce imati ogromne resurse i onda ce da se posprda sa svima.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                        Video sam prosle godine podatak da je United cekao mnogo dugo na osvajanje lige, ne znam koliko, vise od 15 godina, mozda KE 7 zna bolje.
                        Ravno 25 godina.

                        @Ves

                        Ali cekaj, Arsenal je finansijski jako stabilan klub. Ako o necemu slusam po raznim forumima, blogovima o Arsenalu to je da stalno zavrsavate u plusu i da vam je poslovanje nikad zdravije od bilo kog kluba iz PL.

                        Arsenal svakako ima para da potrosi, to i ja i ti znamo. Zasto ne trosi, to je vec za debatu. Da li se steka za taj kredit, da li vlasnici Arsenal vide vise kao buisness before trophies, ili je Venger previse trdoglav pa da pokaze da njegova prica nije pila vodu... Milion mogucih teorija, ne sedimo mi u bordu Arsenala.

                        Finansijski su jaki, komercijalno, navijacki, infrastrukturno...

                        Naravno nemaju moc Sitija/Celzija/PSZ-a/Anzija ali da se ne lazemo, samo Real moze tim klubovima da parira.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by D-Wade View Post
                          Druze, vlasnik Arsenala, Stan Kroenke od svojih americkih timova zaradjuje toliko para da njemu puca ona stvar za Arsenal. Covek pored Arsenala ima pet timova u svom vlasnistvu, tako da mu je Arsenal na kraj pameti, jer su sportovi u Americi daleko profitabilniji u odnosu na Evropu.

                          Drugo, da bi Arsenal bio uspesan klub, ne treba da trose 100 miliona svako leto, nego trebaju da rade na tome da zadrzavaju najbolje igrace i da im stvore idealne uslove u borbi za trofeje. Wenger jednostavno precenjuje u odredjenim momentima mogucnosti igraca koje ima, pa smatra da nije potrebno da trosi pare za nova pojacanja. Primera radi, vlasnik Liverpool-a, ima 4x manje para od Kroenke-a, ali LFC ima para za trosenje, samo sto njihovi vlasnici nakon fiaska sa Big Andy-em i kompanijom jednostavno ne zele da se zalecu. Arsenal kao klub ima dobru infrastrukturu i odlicne mlade igrace, na njima je da se osiguraju da ti igraci nakon par uspesnih sezona ne napuste klub i trebaju da prestanu da se ponasaju kao obdaniste i da brinu o svakome i da ga cekaju 100 godina kao sto je bio slucaj sa RvP-om, pa da ih ovaj nakon jedne dobre sezone ispali. Treba Wenger da shvati da nema previse fudbalera koji igraju iz ljubavi, pogotovo kada je stranac u pitanju, sve su to surovi profesionalci. Ne znam sta ovde neko krivi Cesc-a, covek je odrastao u Barsi i sta ima koga da cudi sto on hoce bas tamo da igra i da se dokaze? Covek je Spanac, bio u njihovoj skoli, navija za taj klub od malih nogu, normalno je da tamo hoce igrati.

                          Samim tim, da bi Arsenal bio uspesan, ne trebaju da trose kao Chelsea i kao City, vec da zadrzavaju svoje najbolje igrace i da pred svaku sezonu kupe dva-tri igraca da unaprede postojeci igracki kadar. Niskobudzetni klub, ma hajde molim te, necemo se zajebavati. Trebaju surovo da razmisljaju, a ne da svakoga drze kao kap vode na dlanu, pa da taj isti ispali nakon jedne dobre sezone.
                          Budimo realni, ni ti ni ja ne znamo koliko ko od tih milionera ima u džepu. Desilo se Porsmutu, desilo se zamalo Malagi, moglo bi se desiti i Arsenalu. Te pare koje ti spominješ, tačnije 400 miliona funti otišlo je na stadion. Ovakvu politiku imaju i Ajax i Porto, ali oni igraju u ligama gdje i AVB može osvojiti trofej, pa im je lakše zadržati tim ukoliko to žele, pa i osvojiti ligu šampiona sa takvim timom. Lijepa promocija, velika lova, pa opet nanovo gradi. A Arsenal igra u najjačoj ligi na svijetu gdje nije lako osvojiti ni liga kup, a tek da osvoje onaj bitniji ili čak ligu. Na to sve ih satire tempo, pa se LŠ ne mogu ni nadati. A, nema para za dubinu tima. I, na kraju, ko da krivi te igrače koji žele da idu. I, bukvalno me shvatate. Nisam ja toliko naivan da mislim da je Arsenal NISKO BUDŽETNI KLUB, VEĆ IM JE TIM NISKOBUDŽETNI. ( tu je odogovor i za KE7 )
                          Last edited by Ves; 20-02-13, 11:02.
                          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                          Comment


                          • Mozda je i najbolje tako. Jeste on kljuc Arsenala, ali neka ostane navijacima u lepom secanju, dalji porazi bi ga samo dodatno diskreditovali.
                            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                            Dakle, ti si portir!

                            Comment


                            • Wenger advised PSG to spend as much as they can. This is the same guy people think is too stubborn to spend on at Arsenal. I dont buy it.
                              Inace covjek koji je tvrdoglav da potrosi u Arsenalu, aha kako da ne...
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Ves druze, covek mora imati dubok dzep kada placa 67.7 miliona dolara samo za plate igraca Denver-a.;)

                                Ima on para sigurno, a Usmanov je biznismen koji je najbogatiji Rus na svetu. Ja sam spominjao njegove timove jer si ti rekao da li ja mislim da je on uzalud gradio stadion Arsenalu. Kazem ti opet, on zaradjuje dovoljno i bez tog stadiona, tako da njega boli patka za Evropu, kao i ostale Amerikance u generalu, pogotovo one koji u svom vlasnistvu imaju vise timova, jer oni ubedljivo bolje zaradjuju u odnosu na Evropu i timove u istoj.

                                Arsenal treba da ima pristup kao i Bayern koji je u slicnoj situaciji kao Arsenal, jer su i oni pod kreditima od stadiona. Arsenal sigurno svako leto moze da izdvoji 40 miliona eura, sto je dovoljno da se uz drzanje najboljih igraca stvori jak tim. Bayern-u je teze oteti Gustava, nego npr Realu Ronalda. Bayern ne prodaje svoje najbolje igrace, desi se jednom u deset godina da prodaju vaznog igraca. Zadnji je Ballack, koji je hteo da ide, jer je zeleo da ide iz Nemacke. Sto se tice bogatih klubova, kao sto rece KE, malo je klubova koji moze da parira PSG-u, Anzhi-u, City-u..Rekao bih Real i od sledece sezone Bayern, koji nema opterecenja, tako da ocekujem da Pep ima veliku slobodu u transferima.

                                Mozda je za Arsenal najbolje da ode Wenger, a i za njega, steta je da se za takvog pre svega gospodina svasta pise. Covek je gospodin i veliki strucnjak, napravio od Arsenala velikana i svaki pravi navijac ce zbog toga da mu se pokloni. Nije mu potrebno ovo u karijeri, da ga omalovazavaju svakakvi nazovi strucnjaci. Ne znam koliko je to do njega i njegovog pregovaranja oko budzeta sa gazdama kluba, koliko je do sukoba interesa Kroenke-a i Usmanov-a. Uglavnom, Arsenal pravi neke pocetnicke poslovne greske, zato i jesu tu gde su sada. Kolika god ponuda bila, ja ne bi prodao igraca timu iz iste lige, pa barem on mogao dzaba da ide na kraju sezone.
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X