Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Alaba je zivotinja,on i Ribery bas divljaju ove sezone,a sto se tice odbrane i Bayernovih bekova nije se naigrao jedan CR pored ovih bekova i konstantno je bjezao sa jedne na drugu stranu pa je pitanje hoce li se tu jedan Walcott naigrati,ne znam vidjet cemo...

    Da ne govorim da im je najbolje pojacanje u zadnjih par sezona sigurno mocni Dante koji je brutalno dobar ove sezone i jedan je od najboljih stopera za mene na svijetu sto se tice forme u ovom trenutku,a dosao za par smijesnih miliona
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Originally posted by AK47 View Post
      Alaba je zivotinja,on i Ribery bas divljaju ove sezone,a sto se tice odbrane i Bayernovih bekova nije se naigrao jedan CR pored ovih bekova i konstantno je bjezao sa jedne na drugu stranu pa je pitanje hoce li se tu jedan Walcott naigrati,ne znam vidjet cemo...

      Da ne govorim da im je najbolje pojacanje u zadnjih par sezona sigurno mocni Dante koji je brutalno dobar ove sezone i jedan je od najboljih stopera za mene na svijetu sto se tice forme u ovom trenutku,a dosao za par smijesnih miliona
      Akane, tebe kao da je Heynckess poslao da nam ubijes i ovo malo nade.
      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


      Dakle, ti si portir!

      Comment


      • Ovim navijacima Liverpoola bi trebalo zabraniti da sebe spominju u kontekstu Lige Prvaka dok njihovi igraci ponovo ne nadju put ka tom takmicenju. Ovdje ili drze predavanje iz historije ili predavanje kako su njihovi igraci strasni ili kako bi neciji igraci njima bolje legli. Daj ba smoriste me vise sa tom pricom...

        Inace sto se sutra tice Jacka, na onog momka staviti igraca je po meni suluda ideja. Arsenal ima strasan vezni red, dovoljno je da Santiu ostave prostora metar vise i to je to ide lopta ili u prostor ili u raslje. Arsenal protiv zonske obrane ima problema, a protiv man to man nema jer mnogo brzo se krecu i brze pasove daju, osim Artete, Diabya i brata Remzike. Jack, Santi, Tomas, Olivier sve igraci koji daju brze lopte i ne guse loptu previse.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Originally posted by Wilshere_10 View Post
          Akane, tebe kao da je Heynckess poslao da nam ubijes i ovo malo nade.
          Pa jesam li napisao fino za Mullera maloprije da vas on nece razbiti

          Ima Arsenal svoje sanse samo da se razumijemo zbog Santija i Wilsherice jer njihova Schauma to moze podnijeti

          Moze se i Kroosa ukrotiti eto vam i to,jel moze ovako
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Jel mi to imamo jos nekog Oliviera u ekipi, ili ti mislis da Giroud ne gusi loptu i usporava igru?
            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


            Dakle, ti si portir!

            Comment


            • Originally posted by Wilshere_10 View Post
              Jel mi to imamo jos nekog Oliviera u ekipi, ili ti mislis da Giroud ne gusi loptu i usporava igru?
              Ma daj kako je gusi? Daje frajer sve lopte iz prve kad ih vraca, duple pasove pokusava. Komentatori u Engleskoj kada ga ide njegov dodir zovu "beautiful French touch". Pokusava da kreira sanse. Ne pokusava neke nonsense driblinge mnogo. Uglavnom pokusava da igra vise za tim nego za sebe. Sto ne mogu reci za neke igrace Bayerna, a znaju svi na koga posebno mislim
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                Ma daj kako je gusi? Daje frajer sve lopte iz prve kad ih vraca, duple pasove pokusava. Komentatori u Engleskoj kada ga ide njegov dodir zovu "beautiful French touch". Pokusava da kreira sanse. Ne pokusava neke nonsense driblinge mnogo. Uglavnom pokusava da igra vise za tim nego za sebe. Sto ne mogu reci za neke igrace Bayerna, a znaju svi na koga posebno mislim
                Jel si ti cuo za ironiju?
                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                Dakle, ti si portir!

                Comment


                • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                  Jel si ti cuo za ironiju?
                  Pa kada slusas npr Petera Drurrya, koji je by the way komentarisao zadnju tekmu Citya prosle sezone, te kada cujes onaj glas nema tu ironije. Covjek razmislja u sekundi da govori, a ironican nije sigurno.

                  Slusao sam protv Swansea i Monpeljea komentar na engleskom i oba puta kada je prebacio obranu cuo sam "Oh, what a beautiful touch from Giroud"
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Sto Akan podize moral kod navijaca Arsenala, haos jedan.

                    Arsenal ima uvek problema sa timovima koji imaju visoke stene u odbrani, a ovi imaju Dante-a i Boateng-a, da se brat Giroud ne pogubi pored njih. Alaba ne ostavlja previse prostora, ne nadaj se tome Ajnstajne, pre ce Lahm pogresiti nego on. A s obzirom da su odlicno cuvali Ronalda, izaci ce vec nekako na kraj sa Theom.

                    Ko igra sutra levog beka? Ako Jack i Santi odigraju vrhunski, ima se sanse, u suprotnom potop.
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Santi i Jack su kljuc. Wenger stavlja najvise nade u mladu desetku kao i 90% navijaca, ja ih stavljam u Walcotta i Girouda

                      Inace samo da jebem mater svakom igracu Barcelone i svakom clanu njihovog upravnog odbora...

                      http://www.telegraph.co.uk/sport/foo...-Wilshere.html

                      Spoiler
                      JEBEM VAM MATER!


                      Eh sad sam kad sam se ispuho da nastavimo o Bayernu. Vidjet cemo. Brz passing, jak, visok i brz pressing i koristenje svake sanse su kljuc za sutra
                      Last edited by maliajnstajn; 18-02-13, 22:46.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Ako nas neko izvuce,to ce biti Volkot.
                        СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

                        Comment


                        • Ako mu tokom ljeta slucajno navuku dres ode Dzek
                          sigpic

                          Comment



                          • Moj odgovor na svaku spekulaciju o njegovom odlasku. Mars bre, stoko katalonska, mars!
                            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                            Dakle, ti si portir!

                            Comment


                            • Rijetko mrzna ekipa stvarno.
                              sigpic

                              Comment


                              • Olos, skup pacova i gamadi.
                                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                                Dakle, ti si portir!

                                Comment

                                Working...
                                X