Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Otkud ti znas da ima novac.Nema novac ,zar ne vidis da uprava neda platu od 100000 funti, znas li koliko prima Sneijder,Ribery,Kaka i ostali. Mi ne mozemo njih dovesti.
    Ja krivim Wengera zato sto nece otvoreno da rekne javnosti da smo sirotinja da ne mozemo da se poredimo sa Unitedom,City-em i Celsijem.
    Imamo dobrog golmana.

    Comment


    • To si upravu.

      Comment


      • Ma jebo trofeje ja samo hoću da igramo normalno , da igramo ligu šampiona i da ne primamo 8 golova na meču ova sezona je otpisana što se trofeja tiče eventualno liga ili carling kup dok nam liga šampiona sledeće godine visi o koncu ...
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Arsenal FC je potvrdio dolazak Park Chu Young-a.

          Comment


          • Honigstein: Mertesacker is a better bet for Arsenal than Cahill
            A baš me zanima kako će ova ponuda za Cahilla proći čuo sam da je i Totenhem takođe poslao ponudu
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Pa Tottenham bio poslao ponudu i za konja da ga mi zelimo. Prica se da je Cahill nas. Uskoro potvrda nadam se.

              Comment


              • Originally posted by Funkerman View Post
                Pa Tottenham bio poslao ponudu i za konja da ga mi zelimo. Prica se da je Cahill nas. Uskoro potvrda nadam se.
                Realno

                Nego al je dobar osećaj kada se ovoliko igrača spominje to je strašno samo da ne popušimo batinu kao što znamo ...
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Izgleda da su propali pregovori oko Cahilla. Nabijem vise ovaj Bolton sta hoce koji kur** ponudili smo im 14 miliona i to je previse.

                  Comment


                  • http://www.arsenal.com/first-team/pl...chu-young-park J.Y.PARK, svako dobro u klubu i da ubodes bar 20 komada u ovoj sezoni, sto ovima - sto onima !
                    " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                    Comment


                    • Comment


                      • Za mene bi najveci trofej Arsenal bio da napunimo jebeni City,i onu pedercinu Nasrija,kakvo nepostovanje,City zelim sve najgore,kao i Barsi i Realu,voleo bih da nezumu nista zivo koliko mrzim timove koji imaju sev zvezde to je starsno,za mene je najvaznije da City nezume nista,kako bih se smejo onoj pedercini od igraca,Nasriju sve Najgore!!!!
                        http://www.dailymail.co.uk/sport/football/article-2031758/Samir-Nasri-Arsenal-compete-Premier-elite.html
                        S
                        ramota nula od coveka !!!!!!!!!!

                        Comment


                        • cesc4official Cesc Fàbregas Soler
                          Ive had a day off and been a bit off. Any news on the transfer windows for Arsenal between today & tomorrow? Plz keep me informed. Thank u.

                          Comment


                          • Park ce nositi dres sa brojem 9.
                            Originally posted by maliajnstajn
                            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                            Comment


                            • Scesni je odlican,uopste nam ne treba drugi golman.
                              СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

                              Comment


                              • Evo i stopera.....

                                Mertesacker fee €9m. Arsenal have offered 4 year contract worth €4.7m a year.
                                EDIT:

                                Martin and M'Vila both want to come to Arsenal
                                Last edited by D-Wade; 30-08-11, 19:25.
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X