Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Arsenal London

    HAHAHA

    Comment


    • Re: Arsenal London

      [quote author=Bendtner link=topic=2670.msg259336#msg259336 date=1299100416]
      Proradio Nicklas,sad ce da nastavi protiv Barse
      [/quote]
      Samo da to nije bilo sve od Danske bukve, pa da opet krene da masi ono sto ni mi ne bismo promasili.
      Do 17 aprila ako izdrzimo da ne bacimo bodove u EPL i vrate se seka Persa i Tio(moj drugar ga zove tio,tio cin,cin,cin!) i naravno Verminator mozda i budemo parirali pijanoj baburi i uzmemo titulu. Znaci moramo dobiti u subotu kuci crne macke iz Sanderlenda, pa 19 marta WBA u gostima, 2 aprila Blackburn kuci i 10 aprila Blackpool u gostima, a posle krece ludi finis 17 aprila kuci protiv Liverpoola, pa 20 aprila idemo na jevrejski Vajt Hart Lejn da Crotenhema pobedimo i onda jos jedno gostovanje mesarskoj ekipi Bolton 24 aprila i slag na tortu za prvi maj docekujemo pijanu baburu i vrlo moguce(a ne mora da znaci) da ce ova utakmica odluciti prvenstvo!
      Kao nikad u zivotu navijacu za Liverpool(nema Vidica, her name is Rio, mozda ni 100 Evra, pa kad istrce braca bobio ili fabio, Charlie Brown ili ni kriv ni duzan O'Shey + Smalling) i moraju im uvaliti bar 2 komada i pobediti!
      (%fsd%&j

      Comment


      • Re: Arsenal London

        Do 17.aprila da izdrzite bez prospanja bodova,pa ako toliko izdrzite postajete prvaci(ova dvojica se ne trebaju vracati),to vam je mjesec i po dana.
        sigpic
        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

        Comment


        • Re: Arsenal London

          Vermalen i da se vrati,dzaba,nije igrao celu sezonu...
          Za vikend svi navijamo za Liverpul
          СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

          Comment


          • Re: Arsenal London

            [quote author=manda link=topic=2670.msg259653#msg259653 date=1299142319]
            Do 17.aprila da izdrzite bez prospanja bodova,pa ako toliko izdrzite postajete prvaci(ova dvojica se ne trebaju vracati),to vam je mjesec i po dana.
            [/quote]
            Vi u nedelju pisete jos jedan poraz na vasem kontu, max. 1 bod. Ako bude sudio vas veliki prijatelj Howard Web onda cete uknjiziti sva tri boda ni krivi ni duzni!
            A mi cemo mozda prosuti bodove odma, sa nama se nikad ne zna!
            Al otom potom!
            Mi cemo ispasti i u Ligi Sampinjona jer idemo desetkovani na Nou Camp!
            Al imam neki utisak da cete i vi bucnuti protiv marseljeze!
            Ako daju jedan gol, vi ste pa pa! &+I}\

            Comment


            • Re: Arsenal London

              [quote author=Bendtner link=topic=2670.msg259685#msg259685 date=1299154570]
              Vermalen i da se vrati,dzaba,nije igrao celu sezonu...
              Za vikend svi navijamo za Liverpul
              [/quote]
              &+I}\

              Comment


              • Re: Arsenal London

                [quote author=trlababalan link=topic=2670.msg259783#msg259783 date=1299168245]
                Vi u nedelju pisete jos jedan poraz na vasem kontu, max. 1 bod. Ako bude sudio vas veliki prijatelj Howard Web onda cete uknjiziti sva tri boda ni krivi ni duzni!
                A mi cemo mozda prosuti bodove odma, sa nama se nikad ne zna!
                Al otom potom!
                Mi cemo ispasti i u Ligi Sampinjona jer idemo desetkovani na Nou Camp!
                Al imam neki utisak da cete i vi bucnuti protiv marseljeze!
                Ako daju jedan gol, vi ste pa pa! &+I}\
                [/quote]
                Tesko da ce Mancester doziveti poraz,od onakvog sastava Liverpula,moguce je da Arsenal kiksne,mozda sve karte bace na LS..

                Comment


                • Re: Arsenal London

                  Jeste bila krkanija protiv Lejtona {-8* a sto se tice sunderlenda nesto se bojim te utakmice ne znam sto
                  Teska odluka je na Wengeru forsirati premijer ligu ili ligu sampiona jedva cekam da vidim sta ce se desiti
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Re: Arsenal London

                    Ture malo smrkao sinoc.......... &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(]

                    Comment


                    • Re: Arsenal London

                      [quote author=Dimitrije link=topic=2670.msg260155#msg260155 date=1299191388]
                      Ture malo smrkao sinoc.......... &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(]
                      [/quote]
                      Brate ne igra vise kod nas nek se City bahce sa njim
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Re: Arsenal London

                        [quote author=Dimitrije link=topic=2670.msg260155#msg260155 date=1299191388]
                        Ture malo smrkao sinoc.......... &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(]
                        [/quote]
                        Kolo Toure nije zasluzio da mu se pravi navijaci Arsenala podsmevaju.
                        Uvek je davao 200% od svojih mogucnosti, a Arsenal nije napustio svojom voljom, nego zbog sukoba sa smrdljivim govnarom Gallasom (koji je svojevremeno izjavio dok je bio u Celziju,
                        ako ostane u klubu da ce davati na svakoj utakmici nameran auto gol) bio prodat Citiju!
                        Za mene je on 10 u glavu kad ga uporedis sa Kosijelnim, Skilacijem, da ne pricamo o Karadjordju,
                        da je on ostao i igrao u duetu sa Vermelenom, to bi bila dobitna kombinacija! &+I}\

                        Comment


                        • Re: Arsenal London

                          Ali to ne osporava cinjenicu da on smrce.................

                          Comment


                          • Re: Arsenal London

                            [quote author=Dimitrije link=topic=2670.msg260306#msg260306 date=1299231806]
                            Ali to ne osporava cinjenicu da on smrce.................
                            [/quote]
                            Nije smrkao nista,malo je duvao. ;D
                            sigpic
                            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                            Comment


                            • Re: Arsenal London

                              Dodje mu na isto,da se drogerao,drogerao se $#^%RT

                              Comment


                              • Re: Arsenal London

                                [quote author=Layzick link=topic=2670.msg260312#msg260312 date=1299232692]
                                Dodje mu na isto,da se drogerao,drogerao se $#^%RT
                                [/quote]
                                Ipak je kokain teska droga,crnci su poznati da se malo naduvaju. $#^%RT


                                P.S. Admin unistava temu sa off-om #%d*
                                sigpic
                                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                                Comment

                                Working...
                                X