Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Arsenal London

    Ma opusteno, bre......xD

    Comment


    • Re: Arsenal London

      [quote author=Dimitrije link=topic=2670.msg258469#msg258469 date=1299002749]
      Ma opusteno, bre......xD
      [/quote]
      Sve su ladje potonule!

      Comment


      • Re: Arsenal London

        Posle mene ovde etiketiraju kako pisem postove bez smisla.Povrede su najveci neprijatelj Arsenala i zato ovoliko dugo ostaju bez trofeja pa makar i tako smesnog kao sto je Carling kup.Nesto mora Arsen da promeni,nemoguce da jedna ekipa ima toliko povreda.....jedina opravdanost jeste u tome sto Arsen stvarno bira igrace koji su laki i meki na udarce,uglavnom su to igrac skloni povredama,a oni koji nisu uglavnom nisu nosioci igre i prva postava.

        Comment


        • Re: Arsenal London

          Ja mislim da je momcima iz crvenog dela Londona jasno sta im je ciniti.............. &d$7

          Comment


          • Re: Arsenal London

            Ja da sam na Wengerovom mestu, sutra bih izbacio totalno kombinovani tim, i sve karte "bacio" u borbu za Premier Ligu.
            Originally posted by maliajnstajn
            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

            Comment


            • Re: Arsenal London

              Ne treba propustiti ovu sansu kao sto smo propustili pre neko kolo samo me ova Persijeva povreda muci znamo kako je tesko dati bez njega gol samo da prorade one dva panja od shamaka i bendtnera
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Re: Arsenal London

                Mi cemo za vas da pobedimo u nedelju a vi nagurajte nekako 1:0 s kim god da igrate. +*@WT*48*
                sigpic

                Comment


                • Re: Arsenal London

                  Pa nebi trebalo da bude problema protiv Sunderlenda samo da vas ne pokradu ko prosli put
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Re: Arsenal London

                    [quote author=Gangrena link=topic=2670.msg258748#msg258748 date=1299018463]
                    Pa nebi trebalo da bude problema protiv Sunderlenda samo da vas ne pokradu ko prosli put
                    [/quote]
                    Pa ako ne budu sudili Webb ili Friend dobijamo. h5g6k8

                    Salu na stranu mislim da dobijamo jer sto je jaci protivnik Liverpool bolje igra a i Carroll bi mogao da debituje dok oni ostaju samo sa Smallingom od stopera. +*@WT*48* +*@WT*48* +*@WT*48*
                    sigpic

                    Comment


                    • Re: Arsenal London

                      Momci , zelim vam sve , sve pobjede do kraja sezone , osim one utakmice koju igrate za sedam dana ..

                      U PL sve pobijedite i dodjite do te titule ;)

                      Ko god , samo ne Manchester @(*6sd$%
                      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                      Comment


                      • Re: Arsenal London

                        [quote author=S-Nash link=topic=2670.msg258750#msg258750 date=1299018548]
                        Pa ako ne budu sudili Webb ili Friend dobijamo. h5g6k8

                        Salu na stranu mislim da dobijamo jer sto je jaci protivnik Liverpool bolje igra a i Carroll bi mogao da debituje dok oni ostaju samo sa Smallingom od stopera. +*@WT*48* +*@WT*48* +*@WT*48*
                        [/quote]
                        haha pa da jbt vidic dobio crveni sad nema ni ferdinanda haha moze bude veselo &#039;65slif
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Re: Arsenal London

                          Sad bi i Vidic trebao da dobije 3 utakmice suspenzije(ako sam dobro upucen u pravila FA). No, posto se radi o Machesterovom igracu, mozda i ne dobije.
                          Ja mislim da ce Bendnter prodaditi. A i Chamakh bi mogao.
                          Originally posted by maliajnstajn
                          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                          Comment


                          • Re: Arsenal London

                            Nema prenosa veceras.......... //h*svb

                            Comment


                            • Re: Arsenal London

                              Proradio Nicklas,sad ce da nastavi protiv Barse
                              СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

                              Comment


                              • Re: Arsenal London

                                Bendtner tri komada, ako,ako, trebace nam u nastavku sezone. 7@$**
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X