Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ronaldo je zasluzio mnogo vise nego Messi.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Vengeru fali ti Pirlo na listi.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by KingEric7 View Post
        Vengeru fali ti Pirlo na listi.
        Љуби те брат

        Comment


        • Fali Andrea ko 'lebac, ali Wengeru svaka cast sto je ovo javno rekao, stvarno za svaku pohvalu.
          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


          Dakle, ti si portir!

          Comment


          • Od 4 ZL, Mesi je 2 zasluzio. Snajder 2010. bez dileme a 2012. kad je u pitanju, vrlo komplikovana situacija ali nikako Mesi sa osvojenim Kupom Kralja.

            Da ne idem Topdzijama u off:

            sigpic

            Comment


            • Henry je zasluzio bar jednu loptu
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • http://scsport.ba/vijest/50028

                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                Comment


                • KSI legenda. Kakav je to sef jbt..
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • Brate sta je ovo, koji je ovo nivo tezine, semi amater jbt ???
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • http://www.bbc.co.uk/sport/0/football/21349023

                      Gerrard
                      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                      Dakle, ti si portir!

                      Comment


                      • Originally posted by Dale View Post
                        kapiram da je ajnstajn bio odusevljen koliko je Ziru dao golova!
                        Originally posted by Vladan
                        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                        :vinjaksmajli:

                        Comment


                        • Ne znam jesam li vec pitao: igra li ko od vas hattrick?
                          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                          Comment


                          • Originally posted by Ves View Post
                            Ne znam jesam li vec pitao: igra li ko od vas hattrick?
                            Igrao pre 3-4 godine, dosao do cetvrte lige i smorilo me je. Treba se puno cimati sa transferima da bi zaradio pare i otisao ligu vise. Uz velike plate uvek budes u minusu, jbg.
                            If you do not believe you can do it then you have no chance at all.

                            Comment


                            • Ja igram od 2008. i trebao bih ove sezone u 3. ligu. Kontam svu lovu od transfera uloziti u izgradnju stadiona da bi sto vise zaradio od ulaznica, pa, kad me vrate u 4. praviti ozbiljan tim da se ponovo vratim u 3. i tamo ostanem.
                              " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                              Comment


                              • Uglavnom moras tako ici, otici u trecu, pa se vratiti, pa tu kidati i pobedjivati sve, skupljati pare, pa nazad u trecu, pa opet ostati bez kesa...
                                Jedino resenje je cimanje oko transfera i preprodavanje igraca, a to je veliko smaranje, jbg. Sve u svemu odlicna igra ako se ima malo vise slobodnog vremena.

                                Ti onda bas imas timcinu kada ides u trecu. Nisam ja dotle dogurao, bio sam u sredini tabele u cetvrtoj, ali kada sam skontao da moram u petu i skupljam pare, odustao sam...
                                If you do not believe you can do it then you have no chance at all.

                                Comment

                                Working...
                                X