Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Arsenal kada se rijesi dugova za stadion ce jednostavno krenuti istim koracima za Bayernom

    Jedina dva kluba koja posluju bez kredita za kupovinu igraca i njihove plate. Odnosno trose ono sto zarade.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Originally posted by soe View Post
      I sta sad sto je Bayern favorit Arsenal treba da se unaprijed preda,u fudbalu su se desavala i veca iznenadjenja od toga da Arsenal prodje Bayerna.
      Nisam rekao da se trebaju predati, vec da ce biti senzacija ako Arsenal sa ovakvim timom prodje Bayern, koji je slobodno se moze reci duplo jaci.
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Originally posted by maliajnstajn View Post
        Arsenal kada se rijesi dugova za stadion ce jednostavno krenuti istim koracima za Bayernom

        Jedina dva kluba koja posluju bez kredita za kupovinu igraca i njihove plate. Odnosno trose ono sto zarade.
        Ja sam gledao neki dan neke grafike poslovanja i mogu da ti kazem da Dortmund trenutno sve uzima,ne mislim po kolicini novca koji zarade nego po poslovanju zadnjih godina jer je njihovo poslovanje u najvecem usponu zadnjih par sezona;)
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Originally posted by AK47 View Post
          Ja sam gledao neki dan neke grafike poslovanja i mogu da ti kazem da Dortmund trenutno sve uzima,ne mislim po kolicini novca koji zarade nego po poslovanju zadnjih godina jer je njihovo poslovanje u najvecem usponu zadnjih par sezona;)
          Pa vidi ekstreman uspon u fudbalskom segmentu znaci i dolazak jacih sponzora itd itd. Borussia ima ogroman stadion koji je svake sedmice krcat, ali uspijesi prethodnih sezona u odnosu na sezone od prije 4-5 godina treba uracunati novac od lige prvaka, jer taj novac mnogo pomaze, imaju vise domacih tekmi, vise sponzora dolazi na stadion i sve se to placa. Arsenal, Bayern i svi klubovi koji igraju ligu prvaka u kontinuitetu godinama nemaju veliku razliku u prihodu novca jer veci prihod mogu samo ostvariti na sponzorskim ugovorima.

          Borussia je se takodjer bazirala na izvlacenju najboljeg iz mladih igraca i ne trose mnogo, jeftino je ekipa sastavljena, ako se ne varam, a rasturili su Njemacku ligu i kup. Novac dosao brzo, ali na dugorocnom planu, Bayern je prvi, sljedi ga Arsenal. Swiss ramble se bavi tematikom ekonomije u fudbalu i ocito je da je Arsenal, ako izbori Ligu Sampiona sljedece sezone, na najboljoj mogucoj poziciji da pregovara produzenja ugovora sa svojim najvecim sponzorima koji ce da budu sky high povecanja u novcanim iznosima. Profit ce da probije plafon, a kolicina kesa ce da se gomila.

          Arsenal je jedini klub na planetu koji ima preko 150 miliona funti kesa u banci, jedini. Ako se desi masivna kriza u Europi, Arsenal je u najboljoj mogucoj poziciji od svih klubova na planetu.

          Kljucno za finasije Arsenala i za pregovaracku nadmoc Ivana Gazidisa je plasman u grupnu fazu Lige prvaka sljedece sezone, a onda pocinje show zvani probijanje plafona sa sponzorskim ugovorima.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Originally posted by D-Wade View Post
            Nisam rekao da se trebaju predati, vec da ce biti senzacija ako Arsenal sa ovakvim timom prodje Bayern, koji je slobodno se moze reci duplo jaci.
            To "senzacija" je pretjerivanje,svakako da je Bayern favorit al ovo je cisto omalovazanje kluba kakav je Arsenal.
            Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

            Comment


            • Originally posted by soe View Post
              To "senzacija" je pretjerivanje,svakako da je Bayern favorit al ovo je cisto omalovazanje kluba kakav je Arsenal.
              Kakvo crno omalovazavanje. Bayern je duplo jaci tim u svakom pogledu, i da, jeste senzacija ako ih izbaci Arsenal koji igra bez levog beka.
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Sta onda reci za Chelsea-ovo osvajanje lige prvaka?
                Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                Comment


                • Da se ne zavaravamo, Arsenal nije izgubio utakmicu u kojoj je Olivier Giroud, inace moj dobar prijatelj, postigao go!!!

                  Bit ce senzacija, jer Arsenal gubi u segmentu fizicke nadmoci na terenu, gubi na lijevom beku, i gubi na mentalitetu. Ako uspiju kapa dolje, a jos uvijek se nadam da ce da me iznenade

                  Sta je, niko nece da mi odgovori na moju analizu finansija?
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Originally posted by soe View Post
                    Sta onda reci za Chelsea-ovo osvajanje lige prvaka?
                    Pa je l' nije senzacija da su dobili Bayern u Nemackoj, a pre toga Barsu?
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Pa to jeste senzacija ali je 100x vece od toga da Arsenal prodje Bayerna,mislim da ne granamo hoce biti iznenadjenje ako Arsenal prodje ali nije mi to sad neka senzacija ili nesto necuveno.
                      Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                      Comment


                      • Originally posted by soe View Post
                        Pa to jeste senzacija ali je 100x vece od toga da Arsenal prodje Bayerna,mislim da ne granamo hoce biti iznenadjenje ako Arsenal prodje ali nije mi to sad neka senzacija ili nesto necuveno.
                        Ti razumes da je ovaj Bayern, koji je prosle sezone igrao finale LS-a jaci nego prosle sezone, a da je Arsenal dosta slabiji u odnosu na proslu sezonu?
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Dje Akan sad otisao, kad me napalio da pricam o biznisu?
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Evo ja cu, ajnstajne, postali smo prave kolege.
                            Sve je to fino, ali treba izboriti LS. Tottenham je u blagom padu forme, i mislim da je mec na WHL-u kljuc za dobar ulazak u finis sezone, da se borimo za TOP 4. Uostalom, ako Chelsea ne otera onog "tuljana" Beniteza, i oni ce se boriti za TOP 4, covek ih je unistio.
                            Chelsea je ako nsita drugo, imao jaku cvrstu i organizovanu odbranu, a mi imamo skup momaka koji igraju na nivou dece treceg razreda po organizovanosti. Ako se vec budemo branili i jurili prolaz na kontre, treba da se odbranimo, a ja ne vidim kako je to moguce protiv paklene veze Bayerna, koja od kurton igraca Mandzukica pravi dobrog napadaca, sto kaze Wada...
                            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                            Dakle, ti si portir!

                            Comment


                            • Originally posted by maliajnstajn View Post
                              Dje Akan sad otisao, kad me napalio da pricam o biznisu?
                              Kasnije cu nesto da ti napisem nego jedem sada pa ne mogu

                              Do tada samo cu da kazem da je Wenger imao milion glupih transfera o kojima se malo prica,dok se to tati Kloppu rijetko desava;)
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Ta rijec tuljan me tjera da se valjam po podu od smijeha

                                Ma ja opet ocekujem ako Rafa ostane na klupi da ce Arsenal zavrsiti treci. Spursi su ogromnom padu forme, nemaju napadaca i sada ce AVB da glumi Wengera i da proba Balea kao CF-a. Ne znam kako ce se to pokazati, ali moje misljenje da nece uspijeti. Defo je van stroja 2 mjeseca po posljednjim informacijama, a Adebawhore je u kanalu od utakmice na Emiratesu i crvenog.

                                Borba za top 4, je nesto esencijalno ako se ova ekipa zeli nesto da postigne u narednim sezonama, mentalitet pobjednika im polako ulazi u galavu, dokaz su one utakmice kada se vracaju kada fasuju go i odbijaju da se predaju, ali taj pobjednicki mentalitet mnogo jos treba da se pazi i mazi da bi izrastao u pravi pobjednicki mentalitet. Zadrzati kljucne igrace, svi su pod ugovorima na duze vrijeme tako da ne vjerujem da nas napokon ocekuje sage oko transfera igraca. Mozda nas budu ove sezone ocekivale sage oko dovodjenja strasnih pojacanja, ja se nadam da hoce, jer novac je tu, sada samo zelja treba da bude od Wengera da pojaca ekipu da napadne na titulu. Moze se mnogo uraditi sa 3 provjerena dominantna igraca. Poboljsati obranu i dozvoliti Bouldu da radi sa obranom je od integralne vaznosti.

                                Bayern, sve sam rekao. Nek daju sve od sebe i pokazu pobjednicki mentalitet i ja cu da budem zadovoljan, pa ako izgube necu biti ljut, mozda razocaran.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X