Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by M-POT View Post
    Vise necu da se raspravljam sa vama,meni je sve jedno,ako dovedemo Hazarda racunajte na post od jos 6 godina......Iskreno volie bi da dodje i da zasere celu sezonu,monogo se gubite gledo sam mnogo utakmica Lila prosle sezone nije on toliko kvalitetan koliko ste vi umislili, decko nema kvalitet za Premijer ligu i tu je kraj price!!!!
    Ako Hazard nema kvalitet, ko onda po tebi ima? Gledao sam i ja Lille skoro sve tekme prosle sezone, pa je na mene ostavio odlican utisak. Ubica je bio zajedno sa Gervinho-m. Ako Gervinho ima kvalitet za PL onda ga i Hazard itekako ima.

    Sada ako Liverpool ne pobedi, onda stvarno nisu ni za Championship-a, a kamoli za titulu. Osakaceni totalno za "derbi", ali nada umire poslednja. Miyaichi u konkurenciji za tim....

    http://www.goal.com/en/news/9/englan...is-in-arsenal-
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Sutra ce se svetskoj fudbalskoj sceni predstaviti Ryo Miyaichi .

      Inace AW je odlijepio totalno rekao je da je Sagna opcija na LB ako zatreba.Nasri je trenirao i u timu je za sutrasnju utakmicu.

      Comment


      • I Nasri je uz Miyachia uvrsten u tim za utakmicu protiv Liverpoola.
        Originally posted by maliajnstajn
        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

        Comment


        • Imam neki osecaj da ce nas sutra pogledati neko od gore......xD

          Comment


          • Izgleda da smo dogovorili transfer Hazarda za 23 miliona funti , ceka se jos da se plasiramo u CL,inace nista od transfera,

            Comment


            • Danas daj boze da igramo nula nula,ovo je strasno koliko imamo problema sa povredama i suspenzijama,Arsen Wenger ce biti trener do 2015,proverena infornacija,a njega ce zameniti nasa legenda Thierry Henry,tokom Emirejts kupa uprava i sam Arsen otvoreno su popricali o toj opciji sa Henry,kome se takodje svideo predlog,u tom slucaju Wenger bi postao sportski direktor.Videcemo sta ce biti od toga!!!!

              Comment


              • Evo sastava za danasnju utakmicu:

                Reina, Kelly, Enrique, Agger, Carragher, Lucas, Adam, Henderson, Downing, Carroll, Kuyt

                Szczesny, Sagna, Vermaelen, Koscielny, Jenkinson, Frimpong, Ramsey, Nasri, Arshavin, Walcott, Van Persie

                Comment


                • Auuuu...dobar tim Arsenala...

                  Moze svasta da bude....

                  Theo za pobedu....
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • Ovo je bilo zalosno,licimo na tim koji se bori za opstanak,sramota!!!!!!!

                    Comment


                    • Ne preteruj!!!! Sam si video da nam nema odbrane, plus ne igraju Song, Wilshere, Gervinho.....ne znam sta si ocekivao jbt.....
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Pa nebi bili u toj situaciji da inbecili Song i Gervinho nisu napravili onakva sranja,ali zalosno je kako su igralai napadaci,ono je nula bila,Arshavin je zajsta ocajan podhitno ga treba prodati da zaradimo jos koju paru,Walcott je van forme,a Van Persie je mnogo umisljen,ocajno,vas Ramsey nemoze se satavi decko je mentol,a o Nasriju i Bentneru i da negovorim sramota kako su igrali!!!!!

                        Comment


                        • Nije ni bilo za ocekivati ništa bolje kakav smo tim izveli dobro smo prošli
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment



                          • Ova pesma je pisana za Wengera

                            Comment


                            • De nemoj tako jeste nas skarao prošle sezone kraljevski sa odbranom i sve ali čovek nas je izvukao iz govana sagradio nam stadion neće njemu dati otkaz dok je živ
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • M-POT brate, mozes li ti ikada da pohvalis igraca?

                                Kao sto sam vec rekao, drugacije ce biti kada se Jack vrati, a protiv Udinese-a ce nam moci igrati Song i Gervinho, i tu ako prođemo, Hazard je nas i jos jedan stoper, i bice to odlican tim.
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X