Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sujetan covek, ali kad pogledas sta je on postigao i van fudbala, moze mu se...
    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


    Dakle, ti si portir!

    Comment


    • Jamie Sanderson ‏@YoungGunsBlog

      Fenerbahçe asked Arsenal about André Santos yesterday, but are now working on Reto Ziegler deal instead. Will be cheaper.

      Pu!
      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


      Dakle, ti si portir!

      Comment


      • Lisandro Lopez je izgleda u Londonu,ne znam je li ko od vasih izvora sta pisao ali po meni ste samo opcija vi ili Tottenham;)
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Spursi definitivno, kod njih su mogucnosti Lisandro, Negredo i Damiao.
          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


          Dakle, ti si portir!

          Comment


          • Mislim da je Tottenham u pitanju a ne Arsenal.
            Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

            Comment


            • Evo kako izgleda naše potencijalno pojačanje na lijevom beku:
              " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

              Comment


              • Frizura mu je mentalna, razume se. A ni on ne zaostaje.
                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                Dakle, ti si portir!

                Comment


                • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                  Frizura mu je mentalna, razume se. A ni on ne zaostaje.
                  Preziva se Bong i imao je veze sa kanabisom (mrzi me da citam par postova unazad). Greske nema, zurka zagarantovana ;)
                  sigpic

                  Comment


                  • ( edit: molim nekog da prebaci ovo u zimski prelazni premier lige, greškom sam ovdje postov'o)Kako će QPR u 12. englesku ligu sledeće sezone. A možda se klub i ugasi. Treba čekat ispred vrata i uzet' šta valja!

                    Last edited by Ves; 31-01-13, 12:52.
                    " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                    Comment


                    • Geoff Arsenal ‏@GeoffArsenal

                      Were in for a LB. trying to confirm now.
                      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                      Dakle, ti si portir!

                      Comment


                      • Spanish football correspondent Graham Hunter today revealed to talkSPORT that Arsenal have made signing a powerful central defender Fernando Amorebieta
                        Brojimo, zasad 10 igraca povezano s Arsenalom na Deadline day. Vjerujem da cemo doci do broja 30 do kraja dana
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment




                        • Kako je lik bestidan
                          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                          Dakle, ti si portir!

                          Comment


                          • Hteo bih samo nesto da prokomentarise u vezi sinocne utakmice.

                            Kod prvog gola Liverpula i onog karambola, pa kad je dosla lopta do Suareza. E sada, koliko god gotivio Peru i on igrao solidno, tu mi se smucio.Suarez nalece na loptu i on skace u vazduh i okrece se kao pickica. Pa jbt mi smo tako kao deca u ulici dok smo igrali fudbal skakali i bezali od lopte. Alo decko pa ti si stoper, primas jebenu platu!

                            Da li je moguce da jedan profesionalan i placen igrac ovako nesto radi? Moze to refleksno da uradi, ali opet, jebem mu mater placaju te da budes stoper... Jbt igrac suta i on skace i okrene se kao picketina, kao dete od 9 godina koje se boji da ga neko ne napuca i dobije modricu. Ko nije video neka pogleda. Naravno odbila se lopta i usla u gol, da je bio normalan blok vece su sanse da ne bi prosla. NEka se ugleda malo na ostale stopere iz Premijer lige, kako telima brane gol i bacaju se da telima izblokiraju loptu. Jedna obicna pickica Pera.

                            Sto se tice Bajerna, evo ja verujem da mozemo da ih prodjemo! Ne znam zasto to deluje tako nestvarno? Pored Santija i Jack-a nista nije nemoguce po meni. Jeste jako losa situacija na bekovskim pozicijama, svi pljuju Santosa i jeste bio ocajan, ali uz rame sa njim ide i Sanja. Covek ne moze da se sastavi i to je realnost i tu nesto mora da se menje. Jako usporava igru Arsenala i to ne valja pored tako dobrog veznog reda i lepe, tecne igre. Vezni red ce moci da se nosi sa Bajernovim, jedina nam bekovske pozicije predstavljaju problem, mislim da ce Ramzika igrati desno krilo i glumi dzelata, zaustavljati Alabu, dok je Podolski poceo malo i da se vraca nazad.
                            Last edited by Gologuzan; 31-01-13, 13:21.
                            If you do not believe you can do it then you have no chance at all.

                            Comment


                            • Solidan je Bong, pokriva sve pozicije u odbrani i mesto zadnjeg veznog, dobra stvar je sto je mlad, moze da bude jos bolji... Losa stvar je sto je momak maneken i ima problema za zakonima, vidim da ste kacili ove njegove probleme sa "vutrom". Problematican momak. Mada dobro bi vam dosao, on je 100x bolje resenje od Santosa...
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Geoff Arsenal ‏@GeoffArsenal

                                I'm told we have interest in Nacho Monreal Eraso, left back from Malaga. 26 yrs old.

                                Geoff Arsenal ‏@GeoffArsenal

                                Also interest in a GK and a CB. Trying for more info now.

                                Monreal bi bio fenomenalno pojacanje.
                                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                                Dakle, ti si portir!

                                Comment

                                Working...
                                X