Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Dejan78 View Post
    Da nije ovog suta ja bih bio zadovoljan remijem,sad mi je bas krivo sto ovo nije uslo

    Comment


    • Steta, nismo imali srece na kraju, kako bi dobro doslo +7 sad pred ovaj paklen raspored...Ali sta je tu je, idemo dalje.Inace u fa kupu smo dobili totenhem
      sigpic

      Comment


      • Grob ti jebem kakav sut Girouda, ja citam blog zanjemio ne vjeruju, kakva steta sto nije uslo

        Dobro, sad je najvaznije proci neporazen City i Etihad i mjerica
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Santi vrlo slabo odigrao ocekivao sam malo vise,nego sad se vraca Podolski pa bi mogao on malo da zaigra verovatno se uzeleo fudbala

          Comment


          • Nadam se da ce se Santi sto pre vratiti u formu, trebace nam itekako on na najvisem nivou...Nadam se da ce Podolski biti barem na klupi protiv Sitija, trebace nam i on itekako.
            Vidim da profa gotovo uvek ostavlja Ozila svih 90 minuta i ako nekada padne fizicki,zna da majstor jednim potezom moze da resi mec.

            sigpic

            Comment


            • Koscielny je danas bas doktorski odigrao, ubedljivo je najbolji bio. Kako iznosi loptu i kako se bori, kao Verminator ranijih sezona. I kod Jenkinsona sam video napredak i to mi se svidja. Sasvim ok je odigrao. Mertesacker danas i glavom cesto igrao, iako obicno retko igra glavom.
              Cazorla je bio najslabiji u veznom redu u padu je forme, ali dobro, doce i njegova igra na svoje. Ostali u vezi ok. Steta sto onaj Giroudov udarac nije usao, to bi bila spektakularna golcina!

              Mislim da bi Walcott protiv Napolija mogao u prvu postavu, a da se Ramsey malo odmori. Evo drugi mec Theo ulazi sa klupe i odmah posle par minuta u igri asistira.
              Originally posted by maliajnstajn
              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

              Comment



              • "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                Dakle, ti si portir!

                Comment


                • Prvo poluvrijeme, Arsenal bio konkretniji u zadnjih 10 minuta i moglo se do vodstva. Bitna stvar je da sam primjetio 3 ostra starta Barrya, koji je dobio zuti karton tek za treci taj ostri faul.. Onda Lukako podmuklo spotakao Koscielnog sto je meni krajnje bezobrazno i najmanje zuti je trebao da bude, al celavo tele coravo jebiga, nema oci na potiljku

                  Drugo poluvrijeme, JEBOTE GROB SRCE MI JE SKOCILO NAKON GIROUDOVE PRECKE IAKO SAM POGLEDAO PRIJE SNIMKU SUTA

                  Koliko sam ja citao onaj Arseblog-ov live blog ja sam mislio da smo katastrofa odigrali, al super su momci odigrali, malo losa sreca i jebiga.. Sad probat u Napulju pobjedit nekako i onda protiv Citya na Etihadu izbjec poraz i bjezat na 9 dana odmora..
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Zao mi je sto je ovde dosao ajde da ga nazovemo mali kiks. Dobro bi doslo tih 7 plus ali nema veze .

                    Vidim da smo dobro igrali i to je odlicno. Samo neka tako nastave. Samo konstantno neka cepaju .

                    A januaru idemo po napadaca i onda do titule
                    sigpic

                    Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                    Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                    Without error there can be no brilliancy.

                    Comment


                    • Originally posted by Topdzija View Post
                      Mislim da bi Walcott protiv Napolija mogao u prvu postavu, a da se Ramsey malo odmori. Evo drugi mec Theo ulazi sa klupe i odmah posle par minuta u igri asistira.
                      Slazem se,treba odmoriti Ramsey-a,jedan od najbitnjih igraca i jos nekog ukoliko je moguce,jer kapiram da nam je bitniji derbi u subotu,mislim da Napoli nije sposoban da nas pobedi,pa makar ne bili u punom sastavu. Ipak je mec na Etihadu prioritet,(da me ne shvati niko pogresno,prolaz dalje racunam kao 99,9%,koj god tim Wenger izveo ne verujem da mogu da izgube sa 3 gola razlike),ja bih odmarao i Ozila,mogu Wilshere,Rosicky i Arteta to da odrade odlicno,a i Flamini je zeljan fudbala.
                      sigpic

                      Comment


                      • Flamini me iznenadio kako dize i motivise ekipu. Sto se Napolija tice X je najrealniji. Napoli je u nesto slabijoj formi u zadnje vreme, izgubili su pre par nedelja od Parme na San Paulu, a ove subote remizirali sa Udineseom 3-3.
                        Ne bi valjalo da bas budemo 2. u grupi pa da odmah idemo na Barcu,Real,Bajern,PSG. Ovako ako budemo 1. mozemo izvuci nekog lakseg rivala tipa Olimpiakos,Shakhtar,Zenit/Porto,Basel/Schalke.
                        Originally posted by maliajnstajn
                        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                        Comment


                        • Odavno nisam video jos od januara 2013 da je neko ovako takticki nadmudrio Wengera kao sto je to uradio Martinez,po meni jecerasnja igra Evertona protiv Arsenala cista perfekcija,nijedan igrac Evertona juce nije odigrao lose,i bogami da smo izgubili ne bi bilo nezasluzeno.Ovaj Everton moze do cetvrtog mesta,odavno nisam video da je neko uspeo da zaustavi fluidnost Arsenala kao Everton juce.Drugi razlog zasto nismo odigrali bolje je nedostatak krila koji utrcavaju u prazan prostor,to jest nedostatak Volkota i Podolskog i brzog okretnog napadaca kojeg nemamo.Treci razlog,zakazali su Remzi,Vilsir,a pogotovo Kazorla koji ne igra na nivou jos od povratka posle povrede.Cetvrti razlog zasto nismo pobedili juce nedovoljno jak presing na igrace Evertona oni su nas pritiskali visoko a mi njih nismo toliko koliko oni nas dozvolili smo im pas igru.Sada sledi Napoli oni ce od pocetka krenuti silovito prema napred,ostavice mnogo prostora pozadi,veoma su slabi pozadi a i jos ce morati i da jurisaju napred tako da mislim da bi Volkot trebao od prvog minuta da pocne njegova brzina ce biti presudna,hvatamo ih na kontre u cemu smo najbolji od Vengerove ere na klupi Arsenala.

                          Comment


                          • Originally posted by CALE View Post
                            Odavno nisam video jos od januara 2013 da je neko ovako takticki nadmudrio Wengera kao sto je to uradio Martinez,po meni jecerasnja igra Evertona protiv Arsenala cista perfekcija,nijedan igrac Evertona juce nije odigrao lose,i bogami da smo izgubili ne bi bilo nezasluzeno.Ovaj Everton moze do cetvrtog mesta,odavno nisam video da je neko uspeo da zaustavi fluidnost Arsenala kao Everton juce.Drugi razlog zasto nismo odigrali bolje je nedostatak krila koji utrcavaju u prazan prostor,to jest nedostatak Volkota i Podolskog i brzog okretnog napadaca kojeg nemamo.Treci razlog,zakazali su Remzi,Vilsir,a pogotovo Kazorla koji ne igra na nivou jos od povratka posle povrede.Cetvrti razlog zasto nismo pobedili juce nedovoljno jak presing na igrace Evertona oni su nas pritiskali visoko a mi njih nismo toliko koliko oni nas dozvolili smo im pas igru.Sada sledi Napoli oni ce od pocetka krenuti silovito prema napred,ostavice mnogo prostora pozadi,veoma su slabi pozadi a i jos ce morati i da jurisaju napred tako da mislim da bi Volkot trebao od prvog minuta da pocne njegova brzina ce biti presudna,hvatamo ih na kontre u cemu smo najbolji od Vengerove ere na klupi Arsenala.
                            Slabo si ti pratio Arsenal od januara

                            Comment


                            • alkSport has revealed Barcelona B forward Tonny Sanabria could be joining Arsenal in the coming days. The 17-year old has scored twice in his eight appearances for the Catalan giants’ B team, while also featuring for Paraguay on three occasions – with his debut for the country coming this season.

                              Sanabria joined Barcelona’s academy when he was just 13 years old, and moved into the famed La Masia facilities. At the start of last season the youngster trained with the Barcelona first-team, but has yet to make a full debut with the side.

                              A number of sides were reportedly interested in the forward, but Arsenal look to be the next destination for him. Sanabria had a release clause of around £2.5M which was met by the Gunners – potentially rising to £4.2M with clauses. Manager Arsene Wenger is reportedly very keen to have him on board.

                              Sanabria came to attention of a number of European giants last campaign after netting six goals in eight games for the Paraguay U17 side. His rise to the senior outfit in such a short space of time highlights how speedy his progression has been. Sanabria is tipped for a big future, but clearly not in Barcelona’s future plans.

                              His next potential employers have been flying this campaign – sitting atop of the Premier League table. As a result, Arsenal are 10/3 to take home the title by May. Such success that could well see more Barcelona youngsters take the gamble in coming to England young.

                              .......
                              sigpic

                              #WengerOut

                              “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                              Come on you Gunners!

                              Comment


                              • Sanabria je odbio da ostane u Barseloni ali koliko sam upratio u zadnje vrijeme, Roma je najbliža da ga angažuje

                                Comment

                                Working...
                                X