Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Wilshere_10 View Post
    Zasto dovoditi Bainesa pored Gibbsa? Jeste Leighton bolji, ali od Gibbsa moze biti odlican bek, ne treba da ide na klupu...
    Da utrpa dva gola Bayern-u i kada se Gibbs oporavi, prodati Baines-a United-u za 25 miliona funti.
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Originally posted by Ves View Post
      Opet ću ti reći, kao što već odavno govorim: Gibs je igračina i niko to ovdje ne osporava.
      Međutim, ta igračina je sad povređena na bar mjesec dana, što znači da nam treba neko. E, sad, ako ćemo razmišljati u smjeru toga da je suludo Gibsa slati na klupu, tj. dovoditi nekog kvalitetnijeg, onda i Santosa možemo računati kao rezervu, a Santosa ne možemo računati kao rezervu.

      U suštini je jasna matematika: Ili superzajeban štoper, pa da Vermalen može beka igrati u odsustvu Gibsa, ili lijevi bek, pa nek se taj novi i Gibs kasnije bore za mjesto. Dobro bi došlo Arsenalu malo ozbiljne konkurencije na bilo kojoj poziciji.
      Slazemo se oko ovoga oko ozbiljne konkurecije svakako...e sad za ovo drugo

      Baines je za mene poslije Marcela i Ashleya(od ovog mozda trenutno i bolji) najbolji lijevi bek na svijetu i kao takav jbg moze da bira gdje ce da ide covjek jer ga zeli Bayern,a u redu pored njih stoje City,Chelsea i naravno United jer Evri polako istice rok trajanja.Svaki od ovih klubova sigurno moze dati vecu cijenu za njega,a cak i da ih Arsenal tu isprati o plati ne treba trositi ni rijeci,svi mu daju bez problema dosta iznad 100k i tu se prica zaustavlja...To je bio jedan ugao gledanja

      Drugi je taj da je Gibbs sasvim dobar bek+ jako je mlad i treba dovesti nekoga slicnog njemu da se kolju za poziciju jer ako dovedes Bainesa(ja mislim da je to nemoguce) Gibbsa guras na klupu i jedan od rijetkih igraca iz ovog Arsenala koji po meni koji moze biti klasa prijeti da bude unisten na taj nacin.Ne vidim sta vi dobijate na taj nacin,nema se bas vremena za neku zdravu konkureciju,vama trebaju igraci za plasman u LS jer ako se ne plasirate sa velikim imenima se mozete slikati,a na ljeto trositi pare i praviti ozbiljan tim.Mislim svako ima svoj ugao gledanja,ali ja pokusavam da sagledam stvari realno
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Akane brate, sta ce Baines Bayern-u pored zivog Alabe?

        Ako hocete neku zamenu za ozbiljnog igraca, a Wenger ne zeli da trosi puno para, neka posalje vrecu krompira na adresu Reala za Arbelou, docice vam sa masnom.
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Tu smo mi apsolutno saglasni.

          Ja sam generalno govorio, jer ti je bilo nelogično da dovodimo lijevog beka ili je to bila ironija, ne bih znao.

          Znam vrlo dobro koliko je Bejns kvalitetan igrač, kao uostalom i Everton uopste. Nakon Arsenala, moj najdraži tim.
          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

          Comment


          • Zato sto su Bayern mocni brate,prosle sezone su se zajebali zbog toga sto nisu imali igrace za rotaciju i to im se vise nikad nece desiti dok je ona uprava ziva

            Ja sam citao i to na dosta mjesta da zele da ga dovedu na ljeto...

            @Wesley

            Brate nelogicno mi je da se dovede lijevog beka kad tu imate Gibbsa,Santosa i eto Verma upadne tu cesto kad vam treba zadnji vezni kao za lijeka,napadac,pa cak i stoper prije lijevog beka za mene ;)
            Last edited by AK47; 31-01-13, 11:14.
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Originally posted by Ves View Post
              Tu smo mi apsolutno saglasni.

              Ja sam generalno govorio, jer ti je bilo nelogično da dovodimo lijevog beka ili je to bila ironija, ne bih znao.

              Znam vrlo dobro koliko je Bejns kvalitetan igrač, kao uostalom i Everton uopste. Nakon Arsenala, moj najdraži tim.
              Dobro, možda rame uz rame Everton i Lazio.

              Nego, ko je ovaj?
              Arsenal considering move for Valencienne left-back Gaetan Bong. Bong been offered to Arsenal after Gibbs ruled him out for three weeks.
              " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

              Comment


              • Originally posted by D-Wade View Post
                Akane brate, sta ce Baines Bayern-u pored zivog Alabe?

                Ako hocete neku zamenu za ozbiljnog igraca, a Wenger ne zeli da trosi puno para, neka posalje vrecu krompira na adresu Reala za Arbelou, docice vam sa masnom.
                Mojne se zajebavat Wado Kad bi tog idiota doveo ja bi otisao pravo u London i pravo bi prebio Wengera, a onda bi Arbelou zakopo nasred trening centra.

                Inace evo prvih vjesti sa transfer polja:

                http://www.goal.com/en-gb/news/2892/...test-barcelona

                David Villa, ubjedjen sam da ce doci do veceras.

                http://www.goal.com/en-gb/news/2896/...enger-steps-up

                Santos mrs tamo odakle si i dosao, plus hoce Wenger nekog francuza u obrani...

                i onda ovo...

                John Cross ‏@johncrossmirror
                Arsenal considering move for Valencienne left-back Gaetan Bong. Bong been offered to Arsenal after Gibbs ruled him out for three weeks.
                Ko je ovaj frajer, sve sto sam sazno o njemu je ovo
                Bong has been embroiled in controversy following investigations into allegations that he owns a hookah manufacturing plant as a cover up for cannabis trafficking in Cameroon along with fellow footballer Somen Tchoyi.
                EDIT:

                Kick Arse ‏@kickarseHD
                I like the idea of giving fans a Bong to get us through games. Just relax, smoke some weed and watch Santos flying down the wing.
                Last edited by maliajnstajn; 31-01-13, 11:19.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Cekamo Freshka da podnese izvestaj.
                  Ako cemo da gledamo u Francuskoj, Digne je fenomenalna opcija.
                  "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                  Dakle, ti si portir!

                  Comment


                  • Ode Bekam u PSG
                    " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                    Comment


                    • Geoff Arsenal ‏@GeoffArsenal
                      Beckham to PSG.
                      Geoff Arsenal ‏@GeoffArsenal
                      No Arsenal news.
                      Cao cao, odo ja da se polako bacim u Miljacku od tuge.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Ako Levy moze da dovede Damiao-a iz Brazila, sto je Wengeru problem da iz Firence dovede mocnog Jovetu?
                        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                        Dakle, ti si portir!

                        Comment


                        • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                          Ako Levy moze da dovede Damiao-a iz Brazila, sto je Wengeru problem da iz Firence dovede mocnog Jovetu?
                          Ja se to pitam svaki dan

                          Pa Nastasic je zadnji dan dosao iz Italije u City.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Alaba moze biti premocan levi bek, ne bi bilo dobro po njega da mu Baines bude konkurencija. Treba nekog mladog levog beka da odmeni Gibbs-a na mesec dana.
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Nece Wenger nikog dovodit sta vam je.
                              Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                              Comment


                              • Jedna činjenica zbog koje ne bih da osuđujem Wengera: Profesor ni najmanje ne mari za mišljenje navijača - običnih ljudi. Na stranu to što se nema ili se škrto. On je, kako je i sam rekao, bez da od toga ima ikakave koristi, dopustio Bekamu da trenira sa timom, iako nije bilo šanse da ovaj potpiše za Arsenal. Dakle, pored svakodnevnih frustracija oko nedovođenja pojačanja, on podjebava. Da je ostao kao spektator pola godine, pa da pričamo o pozitivnosti njegovog prisustva. Ovako, ništa. Samo zajeb. Ne znam. Velki je Profa, najveći. Mnogo pametan čovjek. Ne mari on za laičke komentare...
                                " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                                Comment

                                Working...
                                X