Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tacno da se upucam ako nam uzmete Bejnsa
    sigpic

    Comment


    • Bentake ne moze ni u jedan klub, jer je vec upisao nastup za 2 kluba ove sezone.

      Inace Wado i Wilshire sta ja govorim sinoc? Imam opet osjecaj da mi ne citate postove

      Originally posted by maliajnstajn View Post
      Villa je done deal, dolazi sutra Toliko sam siguran da cu ti cak dozovliti 2 avatara da mi promjenis ako izgubim opkladu, znaci 2 sedmice cu biti tvoj

      Moze se dovesti svako, pa nije Evropa ogromna da se ne moze privatnim avionom stici za malo vise od 2 sata iz bilo kojeg ppodrucija Europe, ne racunam Rusiju.

      Ja bih da mogu doveo kamaru igraca. Prva stvar bi bila da napadnem, tog Jovetica da ga dovedem za 25-30m, onda bi napao da se dovede Capoue, napao bi Luka Shawa. Onda od stopera, uhh Hummelsa sigurno, ali on je nemoguc za dovesti.

      Prva osnovna stvar kod trazenja stopera bi bila da se nadje Englez, ja bi vrlo rado Shawcrossa napao, ali bi ga Ramsey ubio odma prvi dan. Napao bi Jagielku odmah bi im dao 15 m ko s nokta.

      Desni bek, nemam pojma, trazio bi negdje u picki maternoj u Spaniji jer su jeftini, a dobri su. Steta za van der Wiela sto je otisao u PSG. Debushy to je stvarno lose odradjeno, po meni bi on odradio strasn posao na desnom beku.

      Cak bi poslao i ponudu za Belhandu, samo radi vas da vam pokazem kakva je klasa Giroud
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Uh, kako bi Baines legao jbt...
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Geoff Arsenal ‏@GeoffArsenal
          @GoldenGooner i don't look at stats, i look at the game played on grass. Teams don't score good goals against us, we give them goals. Fact.
          Fact da ne moze biti veci. Ako mi se da nekad cu izanalizirati golove koje je Arsenal primio ove sezone. Ubijedjen sam da je 95% primljeno nakon greske obrane
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Zasto dovoditi Bainesa pored Gibbsa? Jeste Leighton bolji, ali od Gibbsa moze biti odlican bek, ne treba da ide na klupu...
            Last edited by Wilshere_10; 31-01-13, 10:40.
            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


            Dakle, ti si portir!

            Comment


            • Kao prvo: to je vjerovatno laž.
              Kao drugo: msm da bi se tu rotirali u pravom smislu riječi, iako ne mogu da zamislim da Bejns ne igra neku utakmicu, a na raspolaganju je.
              Treće: Daj, čovječe, neka dođe, tu ćemo brigu brinuti kasnije.
              " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

              Comment


              • Arsenal have the biggest cash balance in Europe ignoring debt (which is a pretty big thing to ignore) via @SwissRamble
                Dean H ‏@DeanLDN22
                In essence, if FFP works we'll be able to spend more than anybody else (sort of). But it won't work.
                Na transfer polju tiho i ostat ce tako. Villa ce doci i to je to.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • @YoungGunsBlog
                  Also told Sébastien Squillaci talking to several clubs today. He can go, but unlikely to move unless he gets exceptional offer.
                  " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                  Comment


                  • Ko ce njemu dati platu od 50k?
                    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                    Dakle, ti si portir!

                    Comment


                    • Ma nek ide na posudbu da ga probaju, pa nakon toga nek se sam snalazi. Šta znam. Građevina? Moleraj? Zna valjda nešto raditi.
                      " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                      Comment


                      • Kako je dobro biti Squillaci,50k primas a nikad ne igras i boli te uvo za sve,para kao blata

                        Vi bi pored toliko slabosti da dovedete lijevog beka koji vam je jedan od boljih igraca u timu,cudni ste vi ovdje svi
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Istice mu ugovor na kraju sezone, i ne zanima me sta ce biti s njim.
                          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                          Dakle, ti si portir!

                          Comment


                          • Zato kažem da se sam snađe.

                            Inače, Samba, naše nikad prežaljeno pojačanje, dolazi u QPR i imaće platu 100k
                            " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                            Comment


                            • Pa mora se dovest jedan lijevi bek ali neki solidan da moze da zamjeni Gibbsa.
                              Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                              Comment


                              • Originally posted by AK47 View Post
                                Kako je dobro biti Squillaci,50k primas a nikad ne igras i boli te uvo za sve,para kao blata

                                Vi bi pored toliko slabosti da dovedete lijevog beka koji vam je jedan od boljih igraca u timu,cudni ste vi ovdje svi
                                Opet ću ti reći, kao što već odavno govorim: Gibs je igračina i niko to ovdje ne osporava.
                                Međutim, ta igračina je sad povređena na bar mjesec dana, što znači da nam treba neko. E, sad, ako ćemo razmišljati u smjeru toga da je suludo Gibsa slati na klupu, tj. dovoditi nekog kvalitetnijeg, onda i Santosa možemo računati kao rezervu, a Santosa ne možemo računati kao rezervu.

                                U suštini je jasna matematika: Ili superzajeban štoper, pa da Vermalen može beka igrati u odsustvu Gibsa, ili lijevi bek, pa nek se taj novi i Gibs kasnije bore za mjesto. Dobro bi došlo Arsenalu malo ozbiljne konkurencije na bilo kojoj poziciji.
                                " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                                Comment

                                Working...
                                X