Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa dobro Vladane, ne mozes reci da bi bez RvP-a Unitedu islo ovako, jednostavno je covek masina, kako je nas dovukao do treceg mesta prosle sezone, tako ce vama doneti titulu. Ne kazem da United ne bi bio na vrhu bez njega, ali ne bi imali 7 bodova prednosti.
    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


    Dakle, ti si portir!

    Comment


    • Originally posted by maliajnstajn View Post
      Ma ne vjerujem, samo sam dobro iznerviran cijelom situacijom oko Arsenala. Pobjednicki mentalitet je glavni faktor zasto je United prvi i Robin van Persie naravno, ali da njega nema bio bi neko drugi.

      Ali 95% sam siguran da bi se sada vodila bitka izmedju Uniteda i Arsenala za vrh da je Persie ostao u Arsenalu, u to vjerujem
      To je drugo, samo sto je Man prosle godine posle 24 kola imao 4 boda manje nego danas i sa ta 4 boda manje smo opet prvi ;) a i Runi bi bio mnogo blize golu. Van Persi je strasan igrac, majstorcina, ali ipak nije i nikad nece biti na Vejnovom nivou.
      Vi morate da sredite odbranu prvo, ono je sramota najlbaze receno. A ona mala prasicina nije ni za crnogorsku T-Com ligu, a vjeruj mi nasa liga je bas slaba.
      sigpic

      Comment


      • MA ono prase otjerat i dovest igrace kakve treba. Wenger i uprava sjede na oko 180 miliona JEBENOG KESA i nece da kupe igrace. Pa mogu Bainsa dvaput kupit, mogu Cavania i Falca-o kupiti isto 2 put. Smijesno kada kaze nobody is available kada 60% igraca na planetu ima instalirane otkupne klauze u ugovore. Jebote najveci transfer Arshavin koji sada hladi muda i prima hladno 90k sedmicno zato sto gleda utakmice

        Mislim Arsenal ima dobar napad, ali ne dovoljno sirok. Nema tu klupe nema nicega. Wenger jednostavno nije mogao izvesti izmejnu, jer na klupi je imao Oxa i Rosickog od ofanzivinih igraca, a sa onako jadnom obranom nije smio pomisljati da izvede Ramsya ili Podolskog. Walcott se trudio do posljednjeg trenutka, ali takav igrac koji je dao go ne bi trebao da napusta igru. Giroud isto tako.

        Santos je smece svoje klase, nemam komentara za njega i samo me strah kako ce se protiv Bayerna. Nije me strah ispadanja, strah me brutalne blamaze u oba meca.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Kad smo kod Arshavina, posto sumnjam da ce otici negde, makar mu istice ugovor na kraju ove sezone. I Squillaciju takodje.
          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


          Dakle, ti si portir!

          Comment


          • Iskreno ne vjerujem da ce ikakva blamaza da se desi jer Arsenal igra godinama LS i iskustvo je to,znaju igrati te utakmice + njima je isto u napadu Mandzukic koji nije ta klasa da trpa nesto,uostalom kao i Giroud to ti je taj tip igraca.Vama je hajde da kazem prednost sto Bayern ima takve napadace,a ne neke brze i pokretljive jer Super Mario Mandzukic igra uglavnom na skok,a to Perica moze da zatvori ipak prije nego da ga neki hobit vrti;)

            Rak rana su bekovi gdje Bayern ima bolesna krila i Ribery koji je jedan od najboljih na svijetu,veza vasa moze da se kolje s njihovom,ali isto kao i za Mandzukica ne sumnjam da ce njihovi bekovi koji su ekstra(Alaba i Lahm) da bez problema zaustave Podolskog i Walcotta,dok ce mocni Dante da se sprda s Oliverom
            Last edited by AK47; 30-01-13, 23:16.
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Originally posted by maliajnstajn View Post
              MA ono prase otjerat i dovest igrace kakve treba. Wenger i uprava sjede na oko 180 miliona JEBENOG KESA i nece da kupe igrace. Pa mogu Bainsa dvaput kupit, mogu Cavania i Falca-o kupiti isto 2 put. Smijesno kada kaze nobody is available kada 60% igraca na planetu ima instalirane otkupne klauze u ugovore. Jebote najveci transfer Arshavin koji sada hladi muda i prima hladno 90k sedmicno zato sto gleda utakmice

              Mislim Arsenal ima dobar napad, ali ne dovoljno sirok. Nema tu klupe nema nicega. Wenger jednostavno nije mogao izvesti izmejnu, jer na klupi je imao Oxa i Rosickog od ofanzivinih igraca, a sa onako jadnom obranom nije smio pomisljati da izvede Ramsya ili Podolskog. Walcott se trudio do posljednjeg trenutka, ali takav igrac koji je dao go ne bi trebao da napusta igru. Giroud isto tako.

              Santos je smece svoje klase, nemam komentara za njega i samo me strah kako ce se protiv Bayerna. Nije me strah ispadanja, strah me brutalne blamaze u oba meca.
              Man je jedini sportski klub na svijetu cija je vrijednost na berzi preko 3 milijarde pa nemamo 25 miliona funti za Felainija. Tako je kako je jbg, radis sa onim sto imas. Vas mentalitet je svakako bolji od Liverpulovog npr. i imate odlicne napadacke igle(tu racunam i krila i ofanzivne veziste) ali vam je odbrana kriminalna. Dijabi se vratio i donijece cvrstinu na sredini, ali odbrana mora da se sredi. Ne treba ici toliko daleko, realno nece vam doci ni Kavani ni Falkao jer mogu da biraju dje ce da igraju, a ovo nije Anrijev Arsenal dje bi svako zelio da dodje. Bejns je druga prica, pa Esli Vilijams ili Soukros u odbrani, pa i Hangeland koji ima jos par sezona u nogama. Kako se samo KPR pojacava, kako se samo Njukasl pojacao. Svi ti igraci bi mogli da igraju u Arsenalu.
              sigpic

              Comment


              • Mislim da nije problem u pojedincima u odbrani (Sagna je kritican, neosporan je kvalitet, ali je forma jeziva), vec u losoj saradnji i nepovezanosti...
                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                Dakle, ti si portir!

                Comment


                • Originally posted by AK47 View Post
                  Iskreno ne vjerujem da ce ikakva blamaza da se desi jer Arsenal igra godinama LS i iskustvo je to,znaju igrati te utakmice + njima je isto u napadu Mandzukic koji nije ta klasa da trpa nesto,uostalom kao i Giroud to ti je taj tip igraca.Vama je hajde da kazem prednost sto Bayern ima takve napadace,a ne neke brze i pokretljive jer Super Mario Mandzukic igra uglavnom na skok,a to Perica moze da zatvori ipak prije nego da ga neki hobit vrti;)

                  Rak rana su bekovi gdje Bayern ima bolesna krila i Ribery koji je jedan od najbolji na svijetu,veza vasa moze da se kolje s njihovom,ali isto kao i za Mandzukica ne sumnjam da ce njihovi bekovi koji su ekstra(Alaba i Lahm) da bez problema zaustave Podolskog i Walcotta,dok ce mocni Dante da se sprda s Oliverom
                  Djaba sve pricati, Wenger mora izaci s 4-5-1 u obije utakmice, bekovi ne smiju bit previse ofanzivni, al sa Santosom isto ko s 10 igraca da igraju. Onda, Martinez ce hladno da izdominira citavu vezu, osim ako Jacka i Santia ne opali inspiracija pa ne naprave budalama cijelu vezu Bayerna u sta cisto sumnjam. Ova dvojica mogu da se posprdaju s Barcelonom, ali treba mnogo stvari da se potrefi. Inace ako se ne dovede jedan jebeni zadnji vezni koji ce da pogledom ubija igrace, noge da im lomi nema nista od LS i tog duela. Napadu treba jos jedan cisti spic, jer ne moze Giroud igrati sam, posebno zato sto se ne moze prilaziti svim tekmama na isti nacin, a to je da se igra na ubacaj na Oliviera. On je odlican u dosadasnjem djelu sezone. Jos malo finishing popraviti i malo srece i bice jos mnogo bolji, ali Arsenalu treba mnogo mobilniji napadac. Napadac klase da iz nicega zabije go. Napadac koji moze istrcati kontru kada je istrci Walcott i jos mu se otvoriti savrseno i dati go, Olivier to ne moze jer Walcott je za njega kao Ferari prema Golfu.

                  Mnogo sam nanerviran danas, vise nego inace, to je obrana uradila. Sutra sam zauzet citav dan. Oko dvice cu sjest kafu da pijem u kafani, pa cu preko Twittera pratiti transfere, valjda matora budala izvede cirkus ponovo, samo sada dovede bolje igrace.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Neka pljune tih jbn 30 milki i uzme Jovetu. Sa njim nema greske.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by maliajnstajn View Post
                      ali Arsenalu treba mnogo mobilniji napadac. Napadac klase da iz nicega zabije go
                      Eh to je to...to ja pricam vec 4 mjeseca,konacno da nesto normalno napises.Ma ne treba iz nicega samo skolski i kad zagusti i Arsenalu bi bilo dosta,Giroud to ne moze,trudi se on ali nije ta klasa jbg

                      Znaci ako neko po BBI-u sutra bude razbijao stolove ako ne bude transfera to ti lomis soljice za kafu i mobitel,laptop sta vec koristis
                      Last edited by AK47; 30-01-13, 23:28.
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Neka pljune tih jbn 30 milki i uzme Jovetu. Sa njim nema greske.
                        Slazem se ja, ali matora budala nece da dadne tolike pare na igraca. Mislim ja njega nazivam stalno matorom budalom kada nece igraca da kupi, ali on je za mene jos uvije TOP 3 svjetskih trenera!

                        Vidjet cemo evo opet se sprda s novinarima, on to vidi kao vid zabave za njegovu egocentricnu licnost. Da sam ja novinar kako bi mu postavljao pitanja, sjebo bi se ne bi znao sta da mi odogovori.

                        Oli Price-Bates ‏@OliPriceBates
                        Arsene when asked if he will reincforce defensively “Yes. That’s how quickly football changes. We’ll see what we can do.”
                        Oli Price-Bates ‏@OliPriceBates
                        Arsene: “We will try to be active. Three days ago people told me we need strikers. Now, this time, we’re speaking about defenders."
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Originally posted by AK47 View Post
                          Eh to je to...to ja pricam vec 4 mjeseca,konacno da nesto normalno napises.Ma ne treba iz nicega samo skolski i kad zagusti i Arsenalu bi bilo dosta,Giroud to ne moze,trudi se on ali nije ta klasa jbg

                          Znaci ako neko po BBI-u sutra bude razbijao stolove ako ne bude transfera to ti lomis soljice za kafu
                          Ma necu BBI, al hocu u moj omiljeni skupi, elitni kafic, gdje ne smijem pisnut inace ce mi vlasnik samar zveknut, OPERA kod pozorista

                          Ma brate Akane, realno branim Girouda zato sto vidim nesto u njemu, i uvijek to radim, mislim realan sam ja skroz, ali moram da ga branim jednostavno ne mogu da gledam da neko govori da covjek veze nema.

                          Znam ja tacno sta treba Arsenalu, kao i 45% nacvijaca, ali Wenger se ponasa kao Yuth trener ili kako bi mi rekao matori tetak postao je jebeni racunovodja. Vjeruje previse igracima. Svaka njemu cast sto ne kritikuje igrace javno, ali izgleda da malo previse tetosi igrace i vjeruje im.

                          Mogao je i Wenger Moussu dovesti na ljeto, pa da se s vezom sprda po premier ligi, Jack, Santi i Dembele , ali sada je kasno

                          Arsenal je strasna ekipa ove sezone kada daju go, jednostavno udaraju, pritiscu trce i to nisam vidio odavno da se desava u kontinuitetu, ali ove sezone se desava, kao da napokon shvataju da moraju da razmisljaju kao pobjednici i mozda, ali veliko mozda sljedece sezone to im bude usadjeno u MOZAK.

                          Igraci se moraju dovesti to je realnost, ali opet nisam siguran. Deadline day je, moguce je da izvesti cuda taj zadnji dan. Mobiteli i fax masine su glavne, mogu igraci da se kupuju bez medicnskog, mogu da se rade medicinski i u maticnom klubu, sa neutralnim dokotrom. Sve je moguce. Moguce je potpisati 5 igraca za 2 sata, samo treba malo pameti i volje za trosenjem novca.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Ajnstajne, kog realno mozemo dovesti da bude neki upgrade sutra, ko ti pada na pamet? Meni samo Capoue, Belhanda i Jovetic. Villu ne bi voleo da vidim, ne znam zasto, ali mi se ne dopada ideja o trosenju 10-15m za igraca s prelomom noge i 31 godinom.
                            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                            Dakle, ti si portir!

                            Comment


                            • Villa je done deal, dolazi sutra Toliko sam siguran da cu ti cak dozovliti 2 avatara da mi promjenis ako izgubim opkladu, znaci 2 sedmice cu biti tvoj

                              Moze se dovesti svako, pa nije Evropa ogromna da se ne moze privatnim avionom stici za malo vise od 2 sata iz bilo kojeg ppodrucija Europe, ne racunam Rusiju.

                              Ja bih da mogu doveo kamaru igraca. Prva stvar bi bila da napadnem, tog Jovetica da ga dovedem za 25-30m, onda bi napao da se dovede Capoue, napao bi Luka Shawa. Onda od stopera, uhh Hummelsa sigurno, ali on je nemoguc za dovesti.

                              Prva osnovna stvar kod trazenja stopera bi bila da se nadje Englez, ja bi vrlo rado Shawcrossa napao, ali bi ga Ramsey ubio odma prvi dan. Napao bi Jagielku odmah bi im dao 15 m ko s nokta.

                              Desni bek, nemam pojma, trazio bi negdje u picki maternoj u Spaniji jer su jeftini, a dobri su. Steta za van der Wiela sto je otisao u PSG. Debushy to je stvarno lose odradjeno, po meni bi on odradio strasn posao na desnom beku.

                              Cak bi poslao i ponudu za Belhandu, samo radi vas da vam pokazem kakva je klasa Giroud
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Jamie Sanderson ‏@YoungGunsBlog

                                Talk in Turkey tonight that Fenerbahçe will try for Santos tomorrow. Offer worth listening too. Fun guy but shambolic in defence.

                                Vodite ga za kilo jabuka, ne trazimo pare.
                                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                                Dakle, ti si portir!

                                Comment

                                Working...
                                X