Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da se ne ponavljam sa " loši smo, nema razbijača, nema odbrane, Giroud nije klasa i sl. " - Jebem ti dan i sat kad je Santos doveden u ekipu! Jebem li mu majku i sve što mu je sveto! Jebem mu familiju brazilsku i ko ga nagovori da igra fudbal! Pa, može li onako?! Šta je ono, ljudi, kakav je ono kreten? Lopte dodati ne zna, pada sam po terenu, nikad nije na svojoj poziciji, spor je, traljav, glup, užasan! Ne treba, Profesore, nikog da dovodite, samo NEKA SANTOS IDE !!!
    " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

    Comment


    • Ne,sad ce Santos da nas razuveri svojim sjajnim partijama protiv Bajerna i ostalih,posto ce Gibs biti povredjen jedno 2-3 meseca.
      sigpic

      Comment


      • ‎Arsène Wenger: "It's a thigh strain and that rules Gibbs out for the next three weeks."
        Oli Price-Bates ‏@OliPriceBates
        Andre Santos vs. Franck Ribéry, ladies and gentlemen.
        PA 20 golova cemo primiti protiv Bayerna Mislim da 21 go uvaliti Bayernu je malo teze
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Nek stavi Vermaalena na lijevog beka,a Kosa i Mertesackera na stopere znam da je i to lose ali sve je bolje od one budale na lijevoj strani.
          Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

          Comment


          • Originally posted by maliajnstajn View Post
            PA 20 golova cemo primiti protiv Bayerna Mislim da 21 go uvaliti Bayernu je malo teze
            Ovo je amater neki napisao,kako ce Santos cuvati Riberya kad Francuz zadnjih 150 godina igra lijevo krilo
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Moze li mi neko reci sta nije uredu sa ovim covjekom?

              James Olley ‏@JamesOlley
              Q Why are your experienced defenders so nervous? Wenger: "Because they want to do well."
              Mislim shvatam ja to da nece nikada kritikovati igrace javno, ali ovo je vec postalo smijesno ovako izjavljivati u javnosti.

              Iain Macintosh ‏@iainmacintosh
              "This squad is top, top level," says Arsene Wenger. *smiles politely*
              Jah kako nije, top level su Jack, Santi, Theo, Olivier i Lukas, svi ostali veceras su bili njemi posmatraci, a pojedinci su se okusali u umjetnickom klizanju.


              James Olley ‏@JamesOlley
              Q Will you sign anyone? Wenger: "I cannot promise you that. We ask for an official extension of the transfer window for one week!" #afc
              Pa on nije normalan, ovako se sprdati s novinarima vise nije zabavno navijacima, iako sam ubjedjen da sutra dolazi neko, opet jebo ga otac nek kaze da ce kupit 10 igraca, pa nek ne kupi nijednog nek bar kaze jebo li ga tata

              HK Arsenal ‏@HK_Arsenal
              Arsene Wenger has just said 'I will surprise you' in the post-match interview in Sky Sports. Yeah.. I'll believe it when I see it. #AFC
              E bas me interesuje kakvo iznenadjenje

              Soe, zamisli da se povrijedi jedan CB i onda legendarni Sqillaci ulazi da nam pokaze svoje world class skilove za koje je placen

              EDIT:
              Originally posted by AK47 View Post
              Ovo je amater neki napisao,kako ce Santos cuvati Riberya kad Francuz zadnjih 150 godina igra lijevo krilo
              NE pratim svabe fakat tako da ja ne znam gdje on igra, znam da igra krilo i to je to
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Santos je stvarno tuzan igrac, kada je ulazio na teren, jedva trci jbt, uzas...
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Jesam pod utiskom, ali nek' sam. Santos bi prije naučio engleski nego fudbal!

                  Nego, polako sa Bajernom - ...Sanja...Per...Kos...Verm... - Tako ćemo igrati.
                  " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                  Comment


                  • Pa jebem li ga cuj ne pratis Svabe,pa pratis li fucu covjece jbt Bayern igrao finale LS-a dva puta u zadnjih par godina i vidio si valjda sta covjek igra
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Jedva je iz izdrzo tih 60ak minuta,na kraju utakmice covek se presavija od bolova
                      Kako se Wenger sprda sa novinarima...koji mu je
                      sigpic

                      Comment


                      • Ajnštajne, jesi ti ovo, bogati, Girouda u isti koš sa Santijem, Džekom, Podolskim i Teom stavio?
                        " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                        Comment


                        • Originally posted by Ves View Post
                          Ajnštajne, jesi ti ovo, bogati, Girouda u isti koš sa Santijem, Džekom, Podolskim i Teom stavio?
                          Pa eto i ti si Walcotta stavio.
                          Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                          Comment


                          • Džek i Santi, pa malo niža klasa Podolski i Teo, pa 10 mjesta prazno, pa tek onda Giroud. Msm, ne uzimam sve igrače u obzir, već samo pomenute.
                            " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                            Comment


                            • Ko mi kaze da Giroud nije klasa, ja s njim ne zelim da pricam vise.

                              Podatak, prva sezona u novoj ligi, navodno najjacoj na planeti. Porediti se s francuskom ne moze i covjek je uradio sljedece u svim takmicenjima

                              Oli Price-Bates ‏@OliPriceBates
                              21 starts, 14 goals, 11 assists. Oliver Giroud.
                              Pa jebeni van Persie je pridonio vise golova od njega u svim takmicenjima. 25 golova je Olivier bio ili onaj koji ga daje ili onaj koji daje asistenciju. 25 golova HEEEEJ, pa jebemu imate li vi oci.


                              Akane, ma nek mi jebe mater i ribbery i sve. Ne mogu ja sad o njima da razmisljam kako treba znam gdje igra, ne pratim ih, al veceras sam iznerviran jer se ova tekma trebala dobit nakon povratka na 2-2.

                              Pa i onaj robben kojeg ocima ne mogu pogledat ce ga poniziti, kad su ga downing i henderson ponizili ne mogu da pomisljam sta ce mu uraditi robben.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Originally posted by Ves View Post
                                Džek i Santi, pa malo niža klasa Podolski i Teo, pa 10 mjesta prazno, pa tek onda Giroud. Msm, ne uzimam sve igrače u obzir, već samo pomenute.
                                Jack,Santi pa malo nize Gibbs,ne mnogo nize samo malo,onda dosta nize Theo pa 10 mjesta i Oliver Giroud

                                Giroud jeste klasa,samo niza brate slobodno nemoj pricat sa mnom ;)
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X