Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by S-Nash View Post


    Povlacim se iz rasprave, nema dalje od ovoga.
    Meni je iskren komentar zato mi je super simpa.
    sigpic

    Comment


    • Ne znam batice tacno, prvo je bila najava 3 nedelje, posle da je povreda laksa, pa da ce odsustvovati nedelju dana, mislim da ce biti spreman.
      Mada, nije ni vazno, dovescemo M'Vi....Ok, nista.
      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


      Dakle, ti si portir!

      Comment


      • Kao budući sociolog, Mali Ajnštajne, moram ti reći da kulturni šok nema nikakav uticaj na adaptaciju fudbalera na novu sredinu. Ne donosi on svoje kulturne obrasce na teren, već sportsko znanje koje posjeduje od ranije. Ali, pošto sam najviše pljuvao o Giroudu zadnjih dana, mogu reći sledeće: Čovjek je pokazao da je pogodan za male utakmice koje je, sjećate se, Arsenal i sa daleko boljim timom nekada lako gubio, tako da bi, uz dolazak jednog Vilje, Kavanija ili tako nekog, on bio odlična rezerva za rotaciju, za odmaranje prvog izobra, za lakše utakmice i slabije protivnike. Međutim, Giroud nije igrač od kojeg treba da zavisi igra jednog kluba kao što je Arsenal!
        " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

        Comment


        • Originally posted by Wilshere_10 View Post
          Ne znam batice tacno, prvo je bila najava 3 nedelje, posle da je povreda laksa, pa da ce odsustvovati nedelju dana, mislim da ce biti spreman.
          Mada, nije ni vazno, dovescemo M'Vi....Ok, nista.
          Znaci nema ga tri meseca.

          Btw, onaj Diame stvarno srcanih problema ima, pa taj ce covek da umre na terenu poznavajuci Arsenal i njihovu srecu.
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Shvatam ja Wadaro to sve. Nije on sada neka silina koja ce da uvali 50 golova u sezoni, ali isto tako me iritira cinjenica da momak koji se apsolutno najvise trudi od svih igraca na treningu i utakmicama bude osudjivan kako veze nema. Kako je mrtvi prosjek kako je ovo kako je ono. Pa jebemu trud se vise ne cjeni u svijetu.

            Jebo to, doso nakav jebac Francuz iz toplog Monpeljea, pokupit ce nam sve dobre picke, zaradit ce fine pare i nece nista uraditi na terenu, a nece se ni potruditi. Pa frajer je doso da nije znao beknut engleski sad ga prica sasvim solidno. Dosao je iz druge kulture, dosao je u novu zemlju, proces aklimatizacije je jos uvijek tu. Pa boze dragi ja cu nabrojati 20-30 igraca koji su u prvih 6 mjeseci uradili veliko nista kada su dosli iz druge lige i kulture.

            Nemojte osudjivati momka koji se trudi i doprinosi timu, takve igrace ja najvise volim, one koji ce izginuti za tim, pa makar nista ne uradio. Giroud i Jack najvise udaraca pretrpe po tekmi, statisticka cinjenica, to dovoljno govori koliko je njemu stalo. Jel ti mislis da bi on primo udarce da mu nije stalo? DA mu nije stalo odjebo bi se ko Chamakh i pusio nargilu po citav dan.

            Arsenal je cekao 7 godina da van Persie pocne da daje golove, valjda moze cekati i jednog Girouda 12 mjeseci da se privikne na klub i odradi punu predsezonu sa ekipom!
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Mislim da smo apsolvirali period privikavanja na sredinu i odvikavanja od maminih sarmi, tako da me zaobidji s tim argumentom...
              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


              Dakle, ti si portir!

              Comment


              • Originally posted by Ves View Post
                Kao budući sociolog, Mali Ajnštajne, moram ti reći da kulturni šok nema nikakav uticaj na adaptaciju fudbalera na novu sredinu. Ne donosi on svoje kulturne obrasce na teren, već sportsko znanje koje posjeduje od ranije. Ali, pošto sam najviše pljuvao o Giroudu zadnjih dana, mogu reći sledeće: Čovjek je pokazao da je pogodan za male utakmice koje je, sjećate se, Arsenal i sa daleko boljim timom nekada lako gubio, tako da bi, uz dolazak jednog Vilje, Kavanija ili tako nekog, on bio odlična rezerva za rotaciju, za odmaranje prvog izobra, za lakše utakmice i slabije protivnike. Međutim, Giroud nije igrač od kojeg treba da zavisi igra jednog kluba kao što je Arsenal!
                Sociologija i psihologija.

                Zanemario si ovo drugo.

                Kada dozivljavas stres u zivotu, ljudi dobiju erektilnu disfunkciju i ne mogu se sexat. Zamisli kakav stres je doci u multimilionski grad koji je apsolutno ogroman, ne znas jezik, nemas kuce, zivis u hotelu i jos ti je djevojka trudna?

                Ogroman je sok. Pa majku mu ja se sekiram radi ispita, a on da se ne sekira gdje ce da zivi narednih 5 godina?
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Devojka mu je zatrudnela, vise nije ni vazno da li je on potentan.
                  "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                  Dakle, ti si portir!

                  Comment


                  • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                    Devojka mu je zatrudnela, vise nije ni vazno da li je on potentan.
                    Jebite se vise, ne mogu nista da vam dokazem
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Pa ne kazem da se ne trudi, ali trud je uzaludan ako za to ne uzimas bodove. Na kraju krajeva, moze on da pogine na terenu i ne utrpa gol, a onda udje npr. Remzika(), koji se krece kao mrtvac na terenu, utrpa gol za pobedu i sta ti mislis koga ce navijaci zapamtiti? U principu je lepo to sto se on trudi, ali ako Arsenal ne bude igrao LS, svi ce biti okarakterisani kao debili, izuzev Jack-a i eventualno Santi-a.
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Originally posted by maliajnstajn View Post
                        Jebite se vise, ne mogu nista da vam dokazem
                        Imas primer Vieire, on nije ni morao da bude potentan, mogao je 5 da napravi.
                        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                        Dakle, ti si portir!

                        Comment


                        • Evo da vam ponudim strucno misljenje za tekmu s Liverpoolom.

                          Ako se dodje s nerjesenim rezultatom do poluvremena, Arsenal ce da ih samelje.. Jednostavno kako ljudi igraju 2. poluvrijeme ni sam ne mogu da vjerujem. Kao da jednostavno ubace svi u brzinu vise. To traje dok se Sagna izbjegava, koliko usporava igru auuuu
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Originally posted by maliajnstajn View Post
                            Sociologija i psihologija.

                            Zanemario si ovo drugo.

                            Kada dozivljavas stres u zivotu, ljudi dobiju erektilnu disfunkciju i ne mogu se sexat. Zamisli kakav stres je doci u multimilionski grad koji je apsolutno ogroman, ne znas jezik, nemas kuce, zivis u hotelu i jos ti je djevojka trudna?

                            Ogroman je sok. Pa majku mu ja se sekiram radi ispita, a on da se ne sekira gdje ce da zivi narednih 5 godina?
                            Aman, ti se sekiras i za eurokrem, pivo, a on samo koju vilu i kakav auto ce da uzme. Jbt, šef mu je francuz. Nema tu opravdanja.
                            " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                            Comment


                            • Originally posted by maliajnstajn View Post
                              Ogroman je sok. Pa majku mu ja se sekiram radi ispita, a on da se ne sekira gdje ce da zivi narednih 5 godina?
                              Da je meni ove sekiracije,da trazim kucu po Londonu

                              Za mene prosjecan napadac,moze trpati kada trpa cijela ekipa,a sam da donese prevagu nema sanse.Prelazak sa RVP na njega kao sa konja na magarca.
                              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                              LFC:18+5=THE GREATEST

                              Comment


                              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                                Evo da vam ponudim strucno misljenje za tekmu s Liverpoolom.

                                Ako se dodje s nerjesenim rezultatom do poluvremena, Arsenal ce da ih samelje.. Jednostavno kako ljudi igraju 2. poluvrijeme ni sam ne mogu da vjerujem. Kao da jednostavno ubace svi u brzinu vise. To traje dok se Sagna izbjegava, koliko usporava igru auuuu
                                A mi ne meljemo u drugom poluvremenu ?? Derbi je to, u takvom slucaju svacije misljenje je irelevantno... Oba tima po petardu, oba tima podizu formu pogotovo LFC, ima sve da prsti...
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X