Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja sam cuo da on ima nekih srcanih problema a kakve je Arsenal srece da ga dovedu umro bi na prvoj utakmici.
    Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

    Comment


    • Originally posted by soe View Post
      Ja sam cuo da on ima nekih srcanih problema a kakve je Arsenal srece da ga dovedu umro bi na prvoj utakmici.
      Takodje sam isto cuo, zato su ga zaobisli Fergi i Keni (a posle njega Rodzers).
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by soe View Post
        Ja sam cuo da on ima nekih srcanih problema a kakve je Arsenal srece da ga dovedu umro bi na prvoj utakmici.
        ahaha realno
        sigpic

        Comment


        • Lukas Piazon na posudbi u Malagi - privremena zamjena za Iska koji odlazi ( u Arsenal ) ???
          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

          Comment


          • http://sport.blic.rs/Fudbal/Evropski...oriji-Arsenala

            Da se malo nasmejemo

            Comment


            • Lukas Podolski je objavio na jednoj društvenoj mreži:

              "Hej, navijači, sranja se dešavaju, ali ima još mnogo do kraja sezone, očekuje nas još mnogo teških mečeva. Budite sa nama, potrebni ste nam. Idemo, Arsenal. Vaš, Poldi"

              a faca je samo takva
              Originally posted by Vladan
              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
              :vinjaksmajli:

              Comment


              • Originally posted by l1m4r View Post
                Lukas Podolski je objavio na jednoj društvenoj mreži:

                "Hej, navijači, sranja se dešavaju, ali ima još mnogo do kraja sezone, očekuje nas još mnogo teških mečeva. Budite sa nama, potrebni ste nam. Idemo, Arsenal. Vaš, Poldi"

                a faca je samo takva
                https://pbs.twimg.com/media/BAmjyRMCEAA7xmf.jpg

                Comment




                • Video koji samo sumira Jacka ove sezone.

                  Moje misljenje je da Jack sa jednom stijenom od igraca u vezi bi mogao da izdominira svakoga.. Recimo da ima jos 2 ili 3 tehnicki potkovana igraca plus ovu stijenu uz sebe, taj vezni red bi bio dominantan u bilo kojem slucaju bilo to 4-4-2 ili 4-5-1.. Vezni red Wilshire-Song-Fabregas-Cazorla(na krilo) bi hladno izdominirao Premiership
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Originally posted by l1m4r View Post
                    Lukas Podolski je objavio na jednoj društvenoj mreži:

                    "Hej, navijači, sranja se dešavaju, ali ima još mnogo do kraja sezone, očekuje nas još mnogo teških mečeva. Budite sa nama, potrebni ste nam. Idemo, Arsenal. Vaš, Poldi"

                    a faca je samo takva
                    Nije dugo Poldi cekao na odgovor.

                    "Da Poldi, sr..a se događaju. Ipak, pravi navijači Arsenala smatraju da bi se takve stvari manje događale kada bi skupo plaćeni nemački napadač malo češće postizao golove i kada bi se s vremena na vreme vratio na svoju polovinu da pomogne saigračima. S druge strane, isti ti navijači znaju da bi se ovoj ekipi sr..a mnogo ređe događala kada igrači ne bi bila tolika go..a, to je sigurno",
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Podolski ne pomaze odbrani?

                      Comment


                      • @Wade jbg sranja se desavaju
                        Originally posted by Vladan
                        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                        :vinjaksmajli:

                        Comment


                        • Geoff Arsenal ‏@GeoffArsenal

                          Wow. If what i just heard comes off. It shows very big intention from Arsenal FC. Please don't ask for now, just cross all parts of the body

                          Da nas malo pogleda sreca i Bog...

                          EDIT: AnonymousFC ‏@AnonymousFC0

                          Arsenal have enquired about Edinson Cavani #AnonymousFC

                          Ako je ovo tacno...
                          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                          Dakle, ti si portir!

                          Comment


                          • Sta ocekujete veceras? Ja se nadam prolazu, Swanseu ce biti dosta Carling Cup. Takodje, treba da im se osvetimo za 0-2 sa Emirata u prvom delu sezone.
                            Originally posted by maliajnstajn
                            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                            Comment




                            • Ako Cavani dodje u Arsenal, ja cu go kroz celi Novi Sad da trcim. Jeste da mi bi mi duze vremena trebalo, ali nema veze.

                              Mislim, to je toliko nerealno, da Wenger plati 60 miliona za jednog igraca? Ma nema sanse!

                              Ja mislio kada si mi poslao privatnu, da je Wenger gepekovao M'Vilu, kad ono vic..ccc..
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                                Geoff Arsenal ‏@GeoffArsenal

                                Wow. If what i just heard comes off. It shows very big intention from Arsenal FC. Please don't ask for now, just cross all parts of the body

                                Da nas malo pogleda sreca i Bog...

                                EDIT: AnonymousFC ‏@AnonymousFC0

                                Arsenal have enquired about Edinson Cavani #AnonymousFC

                                Ako je ovo tacno...
                                Preduhitrio si me

                                Wadaro mos mislit Wenger kupi Cavania pa Gotzea i ti go pravo mos u dunav da se bacis, a ja u miljacku hahaha
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X