Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Wade, ubedio si me, Koss-a treba oterati iz Arsenala

    Comment


    • Vi pricate ponekad kao da Venger ima grdne milione na raspolaganju pa stedi pare. Aha, kako da ne. Mada mi je uvijek bilo zanimljivo kako Arsenal uopste kupuje igraca kao sto je Kosijelni. Kako ne moze da napravi jedno prosjecno drvo nego daje za njega 10-ak miliona.
      sigpic

      Comment


      • A nije on klasicno drvo, on je vise dobar stoper sa manjkom koncentracije . Pogledaj kako je odigrao protiv Barse recimo. Lik moze odlicno da odigra, ali i zesce da usere.

        Comment


        • Originally posted by CARTEL1970 View Post
          Wade, ubedio si me, Koss-a treba oterati iz Arsenala
          Khm, mjenjas plocu samo zbog crvenog kartona danas! Ti kao navijac nakon jedne tekme mjenjas misljenje a branio si covjeka.

          Svakome se desi onakav kiks, i najboljima da, ali ono sto zabrinjava jeste to sto se Koscielnom to desava veoma cesto. Koliko god on odlicnog posla uradio, napravi jedan kiks koji mu sve ono dobro se vrati kao bumerang pravo u nos.

          Koscielnog ne treba otjerati iz Arsenala, stopera za kojeg se interesovala Barcelona, ne sigurno NE!

          Da se mozda zapitamo zasto toliko kiskeva radi? Pa iz cistog razloga zato sto nekada ima osjecaj da njegovi saigraci ne urade dovoljno i sve ostane na njemu i onda on usere stvar.

          Dzeko bi 99% dao go da ga Koscielny nije oborio, ali ako ce defanzivac razmisljati da pusti igraca da mu da go, koji je onda smisao tog defanzivca?

          Kiks jeste i ne opravdavam ga, ali isto tako ne opravavdavam ostatak obrane koja je trebala da rijesi tu situaciju mnogo prije!

          Thomas Vermalen je kurac otkako je preuzeo kapitensku traku. Prvi put, danas, sam ga vidio da urla okolo na saigrace i sudije, onako strastveno kao sto Jack radi svaku utakmicu.
          Sagna je u kurcu ove sezone isto tako, ali isto tako je danas spasio par stvari, ali je opet bio kurac.

          Gibbs, osobu koju ste pljuvali i dramili o njemu je danas bio jedan od boljih na terenu, istina on i Podolski su zasrali kod drugog gola, ali covjek pokusao da uzme loptu, izlevatio ga je Silva i mislim da nema nista da se stidi, ali je odigrao odlicno i borio se kao lav i svaka mu cast!

          Diaby, solidno je odigrao, iako je imao sto izgubljenih lopti. Samo da on ostane zdrav i bit ce dobro.

          O Jacku ne treba ni pricati, momak je izgleda vreca za udaranje svim klubovima na planetu. Igra superiorno i svi ga zele udariti i to je sramotno. O Jacku je sve receno i ne zelim da se ponavljam.

          Napad danas nije nista uradio, a i kako ce uraditi, 3 vezna igraca i 2 napadaca u taktici 4-2-3-1, gdje nema onoga AMF koji daje loptu u prostor. Walcott je bio beskoristan danas, ali imao je loptu od Ramseya koju je s linije izvukao Lescot, on je iskoristio sve sto je dobio, a dobio je JEDNU LOPTU.

          Danas je bilo mnogo srece za City, jer je Giroud bio na klupi. Zasto?

          Pa kada dobijete crveni karton, sa terena bi izasao vjerovatno Podolski, a usao Mertesacker. Arsenal je pokusao da igra preskakanjem linija, a to nije njihova igra ocito. Posjed je nametnut kada je Giroud sve te lopte fino uspijevao da spusti glavom ili Jack primi loptu na sredini i proleti 2 igraca i onda se nadje u krugu od 7 igraca Citya. Imati OXa i Ramseya na klupi je velika razlika, Wenger je sve pokusao ali nije moglo. City je preiskusna ekipa da ne nametne svoj tempo sa igracem vise.

          Da je ostao rezultat 0-0 do poluvremena, vjerujem da bi bila drugacija prica, jer bi sama taktika se promjenila. City bi morao da juri naprijed, a to ostavlja mnogo prostora mom bratu Walcottu.

          Ali ovo sve je "sta bi bilo, da je bilo" i od toga nema nista. Realnost je da sada ostaje krvava borba za 4. mjesto, FA KUP, i neku nadu da se desi luda sreca pa se prodje Bayern u LP.

          Ali da bi se napalo neko takmicenje, ARSENALU TREBAJU NOVI IGRACI!

          Wenger melje kako moze priustiit 90% igraca na svijetu, ali ja to ne vidim. Imam osjecaj kao da i ne pokusava, ili ga neko blokira.

          Arteta je povrijedjen na 3 sedmice minimum i to znaci da dubina ekipe je sada jos tanja. Ako se igraci ne dovedu, po meni realno mjesto na tabeli je 5 ili 6. Nerado priznajem, ali Arsene ne moze vaditi vise zeceve iz sesira u vidu djece, jer ta djeca mozda imaju talenta, ali nemaju iskustva i krsnosti da se udaraju s najjacima, a time mislim igracima od 30-40m funti vrijednosti.


          A sada Giggsy, ja prije svega mislim da Wengeru treba neko da pomogne, a ako se ne dovede strucan, director of football onda je Arsene u velikom kurcu, jer ne moze sam. Gazidis je odlican, osudjujte me, ali taj isti Gazidis je uradio mnogo sa finansijskog aspekta, ali on VEZE NEMA O IGRANJU LOPTE NA TERENU!

          Covjek koji kada kaze da ce doci s igracem kada sjedne na avion u Londonu treba Wengeru i onda ce Arsenal da se vrati na staro!!

          By the way:

          Ne radite predpostavke na osnovu par utakmica o igracima, pogotovo ne o Girodu!

          PS. Moje misljenje je da Walcott sada treba da igra par utakmica na krilu, jer nije jos dovoljno zreo za CF poziciju!
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Volkot kao spic nikako... Opet je danas izvodio neke prekide i nista od toga nije bilo! To ne sme da se desava, samo zato sto se necka da potpise ugovor. Gde je tu autoritet Vengera!?
            Ej Volkot izvodi pored Vilsera i Kazorle!!!

            Plus kada Volkot igra spica, igra na krila i centarsuteve gubi smisao jer Volkot nije igrac koji ume i moze da se nosi sa defanzivcima u skok igri! Samim tim Sanja i Gibs gube na znacaju jer sta oni mogu nego da upute centarsut.
            Mnogo bolji igraci su se neckali oko potpisivanja ugovora pa im Venger nije toliko udovoljavao kao Volkotu.

            Comment


            • Volkot kad igraju sa jednim napadacem je promasaj jer imaju odlicna krila ali Volkot kao drugi spic je odlicno rjesenje pored teskasa.
              sigpic

              Comment


              • Problem tog "udovoljavanja" je da Walcott na treningu apsolutno razvaljuje iz kornera i slobodnjaka, ali ne moze da se sastavi na terenu, to sam cuo od ljudi koji su bliski klubu i gledaju nekada treninge ekipe.

                Walcott moze igrati spica, ali samo pod jednim uslovom- Ako ima nekoga ko ce da skace za njega i spusta mu lopte iz centarsuteva, ili druga opcija da se igra ne bazira na prodornost po krilima vec kroz sredinu, a to je vec mnogo teze jer kako izbjeci gromade od zadnjih veznih koje imaju sve ekipe osim Arsenala, stoga ga obilaze po krilima i onda ta prodornost postane beskorisna bez pravog igraca u sredini koji moze igrati i glavom i nogom.

                EDIT:

                Originally posted by Vladan View Post
                Volkot kad igraju sa jednim napadacem je promasaj jer imaju odlicna krila ali Volkot kao drugi spic je odlicno rjesenje pored teskasa.
                Da li je moguce da se ti i ja slazemo?
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • To sto sam napisao da treba da napusti klub je bio sarkazam. I dalje mislim da je odlican stoper, ali ne znam dokle vise ovi njegovi kiksevi. A najgore od svega sto takve gluposti poceo da pravi u velikim tekmama. Sa takvim kiksevima ne bi ga trpeli ni siti ni manchester. I na kraju ako od njega postane pravi stoper ima da nas odjebe i potpise za Barsu.

                  I slazem se da je Volkot dobar za polu spica SS, nesto kao Djovinko u Juventusu. A kao CF moze uspeti jedino u ekipama koje igraju na kontre.
                  Last edited by Lion; 13-01-13, 23:51.

                  Comment


                  • Originally posted by CARTEL1970 View Post
                    To sto sam napisao da treba da napusti klub je bio sarkazam. I dalje mislim da je odlican stoper, ali ne znam dokle vise ovi njegovi kiksevi. A najgore od svega sto takve gluposti poceo da pravi u velikim tekmama. Sa takvim kiksevima ne bi ga trpeli ni siti ni manchester. I na kraju ako od njega postane pravi stoper ima da nas odjebe i potpise za Barsu.
                    Kako ne bi trpeli... Dosta nam je jedan Evans!

                    Hvala bogu pa je jos mlad za stopera pa ce biti na kraju nesto od njega.

                    Prosto neverovatno kako ova dvojica mogu da odigraju da oduseve svoje navijace, ali isto tako mogu da ih bace u najveci bedak svojim greskama...

                    Comment


                    • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                      Zanima me vase misljenje... Ako se na kraju sezone ne dokopate pozicije za LS, jel ste za odlazak Vengera?

                      Da se razumemo, Venger je po meni sinonim za Arsenal kao sto je Ferguson za Junajted i Mojes za Everton. Ali covek kao da zivi u 2004. godini, nikako da ukapira da bez ulaganja nema rezultata!
                      Nikako. Koji trener bi sa ovakvim timom bio bolje rangiran ove, kao i prethodnih sezona? Ako ih i ima, jako ih je malo.
                      If you do not believe you can do it then you have no chance at all.

                      Comment


                      • Hahaha ovo je bilo juce
                        sigpic

                        Comment


                        • Bolje da ga je idiot pustio da prodje, lakse je stici 1-0 sa jednakim brojem igraca nego sa igracem manje. Nema veze sto je Voja skinuo penal, utakmica je bila gotova. Kostao bodova protiv Chelsea-a, evo sada i protiv City-a. Tottenham kiksa i umesto da im se priblize, oni ne stvore sansu na svom stadionu, neverovatno.

                          Wenger je izgleda skrenuo, u derbiju pustio Diaby-a, koji i nije bio toliko kriminalan, ali covek nije igrao tri meseca jbt..Santi je bio ocajan, nista covek nije uradio. Ajnstajne, ti ako mislis da Nemca mozes na srecu izbaciti, blago tebi. Bolje se nadaj da ne prime deset komada u dva meca.
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • Originally posted by Gologuzan View Post
                            Nikako. Koji trener bi sa ovakvim timom bio bolje rangiran ove, kao i prethodnih sezona? Ako ih i ima, jako ih je malo.
                            Pa dobro, ali drugi trener bi sigurno doveo neka pojacanja... I to ne neka od 10m vec od 20-25m!

                            Comment


                            • Kieran Gibbs: No player has made more interceptions in a game in Europe's top 5 leagues this season than Gibbs vs Man City yesterday (11).
                              Zanimljivo da je lik po ovom forumu smece

                              Mozda ne zna centrirati, ali radi ono sto mu je POSAO prije svega, a to je obrana
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • http://www.mondo.rs/s273974/Sport/Na...ke_psovke.html

                                "Kulturni Englezi"

                                Comment

                                Working...
                                X