Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://www.youtube.com/watch?v=iPuvVu-8Q9E

    Comment


    • https://twitter.com/LadyArse/status/...663104/photo/1

      Comment


      • http://www.givemefootball.com/324311...nal-midfielder

        Nekako mislim da ce on stvarno u Newcastle za presmesnih 8 miliona. . Newcastle bas ubada ta pojacanja iz Francuske(Ben Arfa,Cabaye,Debuchy). Mozda ako oni dovedu M'Villu nama prodaju Tioeta za sigurno vecu svotu novca. .
        Originally posted by maliajnstajn
        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

        Comment


        • Geoff Arsenal ‏@GeoffArsenal

          Theo Walcott has agreed a new contract at Arsenal. Will be announced to the press and signed at the same time.

          Geoff Arsenal ‏@GeoffArsenal

          I expect there will be 2 new signings in this window. Not clear who, there are a few options that they are looking at.
          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


          Dakle, ti si portir!

          Comment


          • Oooo da, Jose Antonio Reyes. Veliki spanski talenat. Arsenal ga je platio oko 10 miliona eura, i jos nekih desetak na rate, tako nesto. Secam se tog trenutka i tada mocnog Reyes-a. Bio je stvarno veliki talenat, ali nije se prilagodio i snasao. Isto kao i kog kupovine Walcott-a i Ox-a, svi su mu nudlil ugovore, ali Wenger ga je kupio i pricalo se da ce postati zver od igraca, medjutim...

            Ne znam stvarno odakle ta cifra od 35 mil. toliko o tome da je transfer market pouzdan sto se tice cena. Ljudi Wenger da da 35 mil za igraca . Pa ni Mesija, Ronalda i Falca-a da mu nude za te pare, ne bi ih dao nikada. ;)
            If you do not believe you can do it then you have no chance at all.

            Comment


            • Wilshire i ja imamo opkladu u avatar da ce doci 2 igraca, jos uvijek sam prilicno siguran

              PS: Na jednog ce potrositi oko 20 m
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Jel se racuna ako jednog promovise iz mladog tima, a drugo bude u vidu Dijabija?
                Sve je moguce, ali svi igraci koji su dovodjeni u pitanje sa Arsenalom pregovaraju sa nekim drugim timovima i blizi su prelasku u njih. Ne znam koga, jedino neko iznenadjenje da bude...
                If you do not believe you can do it then you have no chance at all.

                Comment


                • Bbc prenio da je arsenal blizu onog napadaca mainza. Bog te nikad cuo za lika
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Adam Szalai Ajnstajne, Adam Szalai.
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Eto kolko je mocan igrac ja za njega cuo u zivotu nisam
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Urbi Emanuelson bi ovih dana mogao da napusti Milan, jer je uprava Arsenala kontaktirala kolege iz tabora roso-nerih oko potencijalnog transfera.

                        "Tobdžije" su voljne da na polovini prelaznog roka obezbede dolazak 26-godišnjeg univerzalca, koji je odigrao kao starter samo osam od 19 klupskih prvenstvenih utakmica ove sezone.

                        Emanuelson, koji može da igra i levog beka i levo krilo, ali i u sredini veznog reda, odigrao je 240 mečeva za Ajaks pre nego što se preselio u Italiju, a za reprezentaciju Holandije nastupio je 16 puta.



                        Man City without Agüero, Maicon, Richards, Rodwell, Nasri, Razak, K Touré & Y Touré on Sunday.
                        Last edited by Lion; 12-01-13, 12:04.

                        Comment


                        • Propao je Urby, vozaju ga tamo u Milanu, seljakaju ga sa pozicije na poziciju, vise ni ne znam koja mu je prirodna pozicija, a bio je odlican igrac u Ajaksu...

                          Sto se tice Reyesa, nema sanse da je bilo 35m, ja sam cuo da je neka cena bila 12m, plus jos 10m bonusi. Mozda transfermarkt racuna pad valuta od tada. Danas 10m i tada 10m su dva razlicita pojma...
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Barca hoce da se rijesi Songa hahahahhahaha


                            Evo uzet ce ga Arsene za 5 miliona samo da im pomogne
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Odakle ta vest, citao sam na FB-u danas, pretpostavio sam da je neka glupost?
                              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                              Dakle, ti si portir!

                              Comment


                              • ma procitao sam da hoce da ga se rijese, pa reko nek ga Arsene uzme, to bi bio najnovija zajebancija koju bi on uradio.. Novinari bi ispizdili na presicama kad bi im poceo mljet kako je prodo covjeka za 15 m pa ga vratio za 5m i jos mu ovaj odlicno igra
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X