Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Arteta definitivno out, kacim sastave cim izadju, za 5-6min...

    EDIT: Dojava o bombi na stadionu koji je evakuisan, ovo je sve nezvanicno, s Twittera.

    EDIT 2: Szczesny, Sagna, Vermaelen, Koscielny, Gibbs, DIABY, Wilshere, Cazorla, Oxlade-Chamberlain, Podolski, Walcott.

    Subs: Mannone, Jenkinson, Santos, Mertesacker, Ramsey, Coquelin, Giroud
    Last edited by Wilshere_10; 13-01-13, 15:08.
    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


    Dakle, ti si portir!

    Comment


    • Diaby igra...Bas ce veselo da bude.

      Ako ne pobede, sramota da ih bude, ovi bez pola tima igraju.
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Sta je uradilo tele neotesano pa crveni dobio?

        Je l' zasluzen crveni? Akan voli Dzeksona, pa nije objektivan.
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Zadnji igrac odbrane nema tu mnogo da se prica....

          Sta me briga za Dzeksona jer je cist penal bio,pa jesam li napisao da ce da ga promasi

          Wenger stavio covjeka u prvu koji tri mjeseca ocima terena nije vidio,pa jel dobar u glavu ili sta
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Ha ja, odlican je Koscielny. Bravo, bravo..
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Inace nije mi jasno zasto Pericu stavlja na klupu,covjek je igrao jedan dio sezone jako dobro,mozda je meni nesto promaklo

              Kad god gledam Koscielnyog on katastrofa...
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Originally posted by Wilshere_10 View Post

                EDIT: Dojava o bombi na stadionu koji je evakuisan, ovo je sve nezvanicno, s Twittera.

                Bolje da ste ga evakuisali trajno...
                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                Dakle, ti si portir!

                Comment


                • Scesni i Wilshere po meni najbolji kod nas danas. Dobro je sto se nisu predali, pa da nas City potpuno demolira. Takodje Vermalen je dosta dobro igrao danas. Ramsey nijedno pogresno dodavanje.

                  A igrac utakmice definitivno Mike Dean..
                  Originally posted by maliajnstajn
                  Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                  Comment


                  • 7 - Jack Wilshere was fouled today the joint-most times of any player in any Premier League game this season. Bruised.
                    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                    Dakle, ti si portir!

                    Comment


                    • Pa dobro ljudi sto me prodaste danas?! Bas sam se smorio kada sam video da su vam oni mentoli uvaljali 2 komada....
                      Originally posted by Vladan
                      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                      :vinjaksmajli:

                      Comment


                      • Originally posted by l1m4r View Post
                        Pa dobro ljudi sto me prodaste danas?! Bas sam se smorio kada sam video da su vam oni mentoli uvaljali 2 komada....
                        Pitaj Koscielnog. Ne Deana, Koscielnog, on je kriv. Dean ga nije terao da vuce Dzeka kao malouman.
                        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                        Dakle, ti si portir!

                        Comment


                        • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                          Pitaj Koscielnog. Ne Deana, Koscielnog, on je kriv. Dean ga nije terao da vuce Dzeka kao malouman.
                          Stvarno sam se smorio, bio sam ubedjen da mozete da ih dobijete...
                          Originally posted by Vladan
                          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                          :vinjaksmajli:

                          Comment


                          • 'Bem li ga, bolje da je pustio Dzeka pa sta bude...

                            Comment


                            • I da smo primili gol, bolje bi bilo. Pretpostavljam da bi se "probudili", krenuli jace, Ox bi ostao u igri, sto bi mnogo znacilo pored one supljine na levom beku Cityja. Ovako su digli ruke nakon primljenog gola, ni odbranjen penal ih nije razdrmao...
                              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                              Dakle, ti si portir!

                              Comment


                              • Zanima me vase misljenje... Ako se na kraju sezone ne dokopate pozicije za LS, jel ste za odlazak Vengera?

                                Da se razumemo, Venger je po meni sinonim za Arsenal kao sto je Ferguson za Junajted i Mojes za Everton. Ali covek kao da zivi u 2004. godini, nikako da ukapira da bez ulaganja nema rezultata!

                                Comment

                                Working...
                                X