Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Miko View Post
    Naravno da je proslogodisnji tim Arsenala jaci od sadasnjeg, koliko ovo lose deluje bez RVP-a , nema ko zavrsiti akcije
    Kako nema kad Lolcott i Giroud sabijaju,vidis kad god je neizvjesno da trpaju ljudi
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Originally posted by tata Mumi View Post
      Nije to nista...
      Spoiler

      Svako ima svog muckog provokatora.

      Comment


      • Originally posted by Gologuzan View Post
        A West Brom od Liverpool-a? Logicno?

        Prvo da se gleda medjusobni susret, pa onda pozicija na tabeli. Koja je poenta banalizovati stvari i posmatrati ih ovako plitko stvarno ne znam. Tottenham jeste pokazao vise u dosadasnjem ddelu sezone, to je istina, kako ce se zavrsiti na kraju to ne mozemo da znamo. Ti stvarno mislis da samo jedna stavka moze da na neki nacin objasni koji je od dva tima bolji? Opet iskazujem svoje misljenje, tebi ne mora da se svidja, ti imas svoje (koje ne valja) i to je to . Tabela je najrealniji parametar po tebi, po meni je jako nezahvalno to na osnovu jednog faktora reci.

        WBA je vise pokazao dosad i zato su ispred. Na kraju sezone dajes konacnu ocjenu. Moje misljenje nije dobro, ok. Hvala sto si me prosvijetlio da je QPR bolji od nas. WHU je takodje bolji od nas jest da su oni na 11. mjestu ali to je nebitno.

        Zasto uopste i postoji tabela nije mi jasno...
        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

        Comment


        • Nema dalje od ovih.

          Spoiler
          sigpic

          Comment


          • Dobro sad,Liverpool se izuzima,posebna kategorija sa panjevima.Prevelika koncentracija na jednom mestu.

            Comment


            • Originally posted by CALE View Post
              Ma daj molim te srozavas sebe zar stvarno mislis da je tim arsenal iz prosle godine jaci od sadasnjeg pa ti nemas oci druze.Gibss je toliki potencijal da je to neverovatno,i da volis Arsenal ne bi pisao toliko nebuloza o njemu,po meni u op 3 najperspektivnijih bekova u svetu a jos je veoma mlad.I kao sto neko napisa malopre Arsenal JE KAO TIM JACI od kokoski;);),Wade postujem neka tvoja zapazanja o fudbalu ali molim te ne mogu da verujem da stvarno mislis ovako majku mu
              Ajde obrazlozi. Stvarno se pitam ko nema oci. Jesi li ti covece svestan da nemas najboljeg igraca lige iz prosle sezone i najboljeg strelca ove sezone i da je Song otisao a da mu je zamena na defanzivnom veznom Arteta, koji u zivotu to nije igrao..O kojem prospektu pricas bre, kakav crni top tri. Jesi li ti svestan da Gibbs ima 23 godine, a najbolji levi bek sveta ima 24. Sta je Kyle Walker onda, ako je Gibbs top 3? I sada, da ne kazes kako favorizujem igrace Tottenham-a, decko je najbolji mladi igrac PL-a, tako da ne dolazis sa banalnostima kako je Sagna bolji od njega. Decko je posle Baneta najjaci desni bek PL-a.

              I nemoj molim te kao ovaj Cartel ili kako mu je vec nik da pljujes moje misljenje, a da ne obrazlozis svoje. Izvoli prijatelju, pokazi kako ovaj tim nije slabiji od proslogodisnjeg.

              I da, Maricu, nemoj da me zajebavas sa Mertesacker-om, covek je mutav. Solidan stoper, da je srece bilo i da je Arsene za te pare doveo Cahill-a, pa da se peva. Mogao je Mbiwu dovesti za 12 miliona, a ne stonogu.

              I da, nabroj mi sedam igraca iz Arsenala koji sigurno mogu igrati u prvih 11.
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Originally posted by soe View Post
                Hajd mojne vise.Jeste tebi dobro u tom svijetu gdje je Tottenham krema evropskog fudbala,Hulk je igracina a Liverpool je tu negdje sa Arsenalom .
                Ne volim ovakve postove gde mi neko ljudski ne odgovori a ja se bas potrudim da budem korektan i da kazem svoje misljenje koje je potkrepljeno argumentima, i ti mi onda ovako napises post vezan za mog miljenika kog ja samo gotivim kao igraca a nigde ne pominjem da je on WC igrac, i ovo za LFC, gde sam usput stavio smajli na kraju. Nisam ni rekao da je Tottenham krem na evro sceni, samo sam ti odgovorio da nije prosek za Evropu, sto je uvreda za takav klub.

                Originally posted by CALE View Post
                DWade ti sine nisi navijac Arsenal,ti samo ponekad pogledas Arsenal;);).Pod dva nalupao si se gluposti toliko da mislimm da dizes spomenik u svojoj dnevnoj sobi pevcima i molis se svaki dan,ako mislis da je sadasnji tim Arsenala slabiji od onog od prethodne sezone ti nisi zasluzio da pratis fudbal;););).Sadasnji tim totenhama nije jaci od sadasnjeg Arsenalovog i tu si ponovo pogresio.Najmanje sedam igraca iz Arsenalove postave bi moglo da igra u sadasnjem timu totenhema bez ikakave greske.Gibbs i Sagnja su bekovi koji igraju za reprezentaciju,Sagnja igra ove sezone lose zao sto je ne znam samo slomio nogu,Gibss je najveci potencijal koji sam video u Arsenalu jos od Wilshera tako da imas topic o totenhamu pa tamo idi pa ih dizi u nebrsa;);)
                Ako je ovaj tim Arsenala jaci od prethodnog, ja prestajem fudbal da gledam. I kojih to sedam igraca, to bi voleo da cujem, ja vidim samo 3-4 najvise i zna se ko su ti igraci.


                Originally posted by Gologuzan View Post
                A West Brom od Liverpool-a? Logicno?

                Prvo da se gleda medjusobni susret, pa onda pozicija na tabeli. Koja je poenta banalizovati stvari i posmatrati ih ovako plitko stvarno ne znam. Tottenham jeste pokazao vise u dosadasnjem ddelu sezone, to je istina, kako ce se zavrsiti na kraju to ne mozemo da znamo. Ti stvarno mislis da samo jedna stavka moze da na neki nacin objasni koji je od dva tima bolji? Opet iskazujem svoje misljenje, tebi ne mora da se svidja, ti imas svoje (koje ne valja) i to je to . Tabela je najrealniji parametar po tebi, po meni je jako nezahvalno to na osnovu jednog faktora reci.
                Znaci Aston Villa je bolji tim od LFC ?? Ajde nemoj se sprdati...

                Normalno da je tabela najrealniji parametar, pa sta se gleda drugo u trci za titulu ??? Kakvi medjusobni dueli, LFC je po tome trebao 2009. da uzme titulu kada je sabio UTD na Old Trafordu 1:4, i po tome je taj tim verovatno bolji od Utd, ali nije jer su ovi uzeli titulu, bili konstantni, to je poenta. Cak i da Arsenal ima bolji tim od Spursa, sto je nevidjena nebuloza, oni opet nemaju konstantnost, mnogo padaju u igri, cas igraju lepo, cas ocajno, dok Spursi imaju konstantnost ove sezone, zato su ispred vas na tabeli i na veoma visokoj 3. poziciji.
                Vec sam rekao sta je bilo u tom duelu izmedju Spursa i vas, prvih 15 minuta, igra Arsenala nije postojala, udarili presing, ubili vas, dali gol, kasnije sa igracem vise Arsenal upotrebio isto oruzje protiv SPursa, a sa igracem vise to je normalno lakse jer uvek imas visak.
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Ocigledno se nismo razumjeli sta je prosjek.;)
                  Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                  Comment


                  • Kao pod prvo po meni uz Cezli najci vezni red u ligi,pod dva na levom beku i desnom podolski,walcott,ox,zamene za artetu i cazorlu,za cazorlu rosicki,da te podsetim da se tvoj rvp nije nadavao golova toliko da mu nisu rosicki i walcott asistirali toliko,slali mu lopte na tacni,ako podcenjujes Rosickog on je jedan od najzasluznijih za trece mesto prosle sezone bio je povredjen sada se vratio i super je zamena za cazorlu,napad GIROUD JE KLASA OD IGRACA PA DAJTE LJUDI PROTIV SPANIJE JE USAO I ZA DVA MINUTA JE DAO GOL,AKO MISLITE DA PODOLSKI I GIROUD NISU DOSTOJNE ZAMENE ZA RVP DOBRO TREBA IM MALO PRIVIKAVANJE NA NE ZNAM NAJACU LIGU NASVETU,ALI KADA SE PRILAGODE IMTE DA ZACEPITE,ODBRANA VERMALEN POD PRITISKOM CITAJ KAPITENSK TRAKA SJANI DEFENDER,KOSIELNI ME JE OSVOJIO AKO SE SECAS UTAKMICE SA BARCELONOM 2010 KADA JE STRPAO MESIJA U DZEP,DOBRO HVALI MU KONCENTRACIJE ALI JE PO MENI WC PLAYER,I DA AKO MISLLIS DA JE PROSLOGODISNJI TIM U KOM SU GERVINHO I RAMSEY BILI IGRACI PRVE POSTAVE JACI OD SADASNJEG OPROSTI ALI TI SE PO MENI NE RAZUMES U FUDBAL

                    EDIT: Pravila foruma nalazu da se ne pise u CAPSLOCKU, ceo tekst ili pasus, pa bi te zamolio da to ubuduce ne radis !!!
                    Last edited by Freshman; 10-01-13, 13:12.

                    Comment


                    • hahahahahahahah

                      Comment


                      • Originally posted by CALE View Post
                        Kao pod prvo po meni uz Cezli najci vezni red u ligi,pod dva na levom beku i desnom podolski,walcott,ox,zamene za artetu i cazorlu,za cazorlu rosicki,da te podsetim da se tvoj rvp nije nadavao golova toliko da mu nisu rosicki i walcott asistirali toliko,slali mu lopte na tacni,ako podcenjujes Rosickog on je jedan od najzasluznijih za trece mesto prosle sezone bio je povredjen sada se vratio i super je zamena za cazorlu,napad GIROUD JE KLASA OD IGRACA PA DAJTE LJUDI PROTIV SPANIJE JE USAO I ZA DVA MINUTA JE DAO GOL,AKO MISLITE DA PODOLSKI I GIROUD NISU DOSTOJNE ZAMENE ZA RVP DOBRO TREBA IM MALO PRIVIKAVANJE NA NE ZNAM NAJACU LIGU NASVETU,ALI KADA SE PRILAGODE IMTE DA ZACEPITE,ODBRANA VERMALEN POD PRITISKOM CITAJ KAPITENSK TRAKA SJANI DEFENDER,KOSIELNI ME JE OSVOJIO AKO SE SECAS UTAKMICE SA BARCELONOM 2010 KADA JE STRPAO MESIJA U DZEP,DOBRO HVALI MU KONCENTRACIJE ALI JE PO MENI WC PLAYER,I DA AKO MISLLIS DA JE PROSLOGODISNJI TIM U KOM SU GERVINHO I RAMSEY BILI IGRACI PRVE POSTAVE JACI OD SADASNJEG OPROSTI ALI TI SE PO MENI NE RAZUMES U FUDBAL
                        Joj na sta ti lici post... urednije su pijacarske tezge.
                        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                        Comment


                        • Je li ovo mene oci varaju ili si ti upravo rekao da je Koscielny WC igrac?

                          Prijatelju, ti i ja zaista nemamo o cemu da diskutujemo.
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • Originally posted by CALE View Post
                            Kao pod prvo po meni uz Cezli najci vezni red u ligi,pod dva na levom beku i desnom podolski,walcott,ox,zamene za artetu i cazorlu,za cazorlu rosicki,da te podsetim da se tvoj rvp nije nadavao golova toliko da mu nisu rosicki i walcott asistirali toliko,slali mu lopte na tacni,ako podcenjujes Rosickog on je jedan od najzasluznijih za trece mesto prosle sezone bio je povredjen sada se vratio i super je zamena za cazorlu,napad GIROUD JE KLASA OD IGRACA PA DAJTE LJUDI PROTIV SPANIJE JE USAO I ZA DVA MINUTA JE DAO GOL,AKO MISLITE DA PODOLSKI I GIROUD NISU DOSTOJNE ZAMENE ZA RVP DOBRO TREBA IM MALO PRIVIKAVANJE NA NE ZNAM NAJACU LIGU NASVETU,ALI KADA SE PRILAGODE IMTE DA ZACEPITE,ODBRANA VERMALEN POD PRITISKOM CITAJ KAPITENSK TRAKA SJANI DEFENDER,KOSIELNI ME JE OSVOJIO AKO SE SECAS UTAKMICE SA BARCELONOM 2010 KADA JE STRPAO MESIJA U DZEP,DOBRO HVALI MU KONCENTRACIJE ALI JE PO MENI WC PLAYER,I DA AKO MISLLIS DA JE PROSLOGODISNJI TIM U KOM SU GERVINHO I RAMSEY BILI IGRACI PRVE POSTAVE JACI OD SADASNJEG OPROSTI ALI TI SE PO MENI NE RAZUMES U FUDBAL


                            Kakav horor jbt,ali Vermalen sjajni defender

                            Kosielni te osvojio i on je WC player

                            E nek se ti razumijes u fudbal

                            Ides mi brate u potpis zvijer si
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Najbolji post u istoriji foruma.

                              Ali dva u sred reci

                              Comment


                              • Originally posted by AK47 View Post


                                Kakav horor jbt,ali Vermalen sjajni defender

                                Kosielni te osvojio i on je WC player

                                E nek se ti razumijes u fudbal

                                Ides mi brate u potpis zvijer si
                                PA JA NEZN AM DAL IMA JACEG LIKA NA FORUME SVIJETLI, NAJACI GOLSKORER EVER FOREVER A TIJANA DAPCEVIC TELEFONOM POGODJENA O BOZE PA KAKO JE TO SVE OVAKO A OD SVJETSKE KRIZE NEMAM zA RIZLE A GIBBS IMA !!!!!!
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X