Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • David Bakker ‏@DavidJBakker
    RE: M'Vila to Arsenal. Hearing that the clubs are in contact and attempting to negotiate a fee - Could be Arsenal's first January signing.
    Ako dodje ovaj M'vila stavit cu na avatar sliku M'vile na kojoj pise Wado i Wilshire ja ga dudlam, na 10 dana..


    A ako dodju 2 igraca Wilshire jadan ti kakav cu ti avatar spremiti haahhah
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Originally posted by D-Wade View Post
      To sto igra pre Hummels-a i Badstuber-a je zaista zabrinjavajuce Maricu.

      Cahill je u Chelsea presao za 7 miliona funti, a Pero u Arsenal za 10 miliona funti. Pa ko je tu skuplji?
      Ti ako si pratio Nemce znao bi da je Humels kiksao par puta i da je zbog toga bio na klupi, Mertezaker je manje pravio gresaka, bio je pouzdaniji i zbog toga je dobijao sansu pre njega, zapravo on je bio prvi stoper reprezentacije.Badstuber nece moci jos neko vreme da prismrdi Mertezakeru, ipak ima i on dosta toga da poboljsa da bi zacementirao mesto u pevih 11..Neka ovaj sadasnji stoperski tandem bude tu jos dve godine.

      Kejhil je dosao zimus, a i ugovor mu je isticao za 6 meseci.Nije to isto, trolino jedna.Postao si gori od pojedinaca koji briljiraju u prethodna 24 casa.



      Edit:Ako hoces, nastavicemo raspravu na PM da ne trujemo temu vise.
      Last edited by Ricma; 10-01-13, 21:25.

      Comment


      • Originally posted by Freshman91 View Post
        Mislis suvlasnik, i to manjinski, to se ne racuna, Florentino je beba za Levija i Luisa... Samo mi daj ime tih kompanija sto navodno vrede 20 milijardi ako nije problem ???
        Actividades de Construcción y Servicios, S.A...

        S obzirom da su svi vlasnici u upravi Reala, mogu pare da se pripisu Florentinu.

        I btw, Levy je direktor u toj firmi, tako reci pijun, nema taj prebijene pare.

        Tottenham drze Joe Lewis £1.9 billion i Michael Ashcroft £1.1 billion, Levy je kao sto rekoh, pijun.
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Originally posted by maliajnstajn View Post
          Ako dodje ovaj M'vila stavit cu na avatar sliku M'vile na kojoj pise Wado i Wilshire ja ga dudlam, na 10 dana..


          A ako dodju 2 igraca Wilshire jadan ti kakav cu ti avatar spremiti haahhah
          Nakon ove prve recenice, mozes da mi stavis kakav hoces avatar.
          Inace, koliko je lik pouzdan?
          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


          Dakle, ti si portir!

          Comment


          • Pfff, kad bi mogle sve da se pripisu, to je ipak kompanija, drugacije to funckionise kod Spanaca, moze on da bude smenjen sa mesta predsednika vrlo lako... Ali nema potrebe kada su zaradili milijardu evra ove godine profita...

            Lepo pise, Joe Lewis i Daniel Levy drze 85% ENIC grupe, a sam Lewis ima bogatstvo procenjeno na 3,8 milijardi, za ovog Ashcrofta prvi put cujem...
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • David Bakker@DavidJBakker
              Global Football Correspondent and Editor at WFI. My views are my own.
              Global Football Correspondent valjda ima neke infomracije, valjda
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Pretvorili smo ovu temu u sprdnju, izvini Wilshere batice. Dobices nesto lepo od mene i Freshka..

                #1. Arsenal Football Club
                Nickname: The Gunners
                Owner Arsenal Holdings plc
                Owner’s worth Kroenke – £1.5billion
                Usmanov – £10.7billion
                Hill-Wood – £3.4million
                Rangers – £135million
                Chairman Peter Hill-Wood
                Manager Arsène Wenger
                Website http://www.arsenal.com
                Note: As of September 2011, Kroenke owns 41,537 shares (66.76%) and Red & White Securities own 18,204 shares (29.25%).Under company law Kroenke, as majority shareholder, is obliged to make an offer for the remaining shares in the club.
                Ovo je iz prosle sezone, a ima i za Spurs-e..

                #17. Tottenham Hotspur Football Club
                Nickname(s) Spurs, Lilywhites
                Owner ENIC International Ltd.
                Owners Worth Joe Lewis (85%)–£1.9 billion
                Michael Ashcroft (4%)–£1.1 billion
                Chairman Daniel Levy
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Originally posted by Freshman91 View Post
                  Pfff, kad bi mogle sve da se pripisu, to je ipak kompanija, drugacije to funckionise kod Spanaca, moze on da bude smenjen sa mesta predsednika vrlo lako... Ali nema potrebe kada su zaradili milijardu evra ove godine profita...

                  Lepo pise, Joe Lewis i Daniel Levy drze 85% ENIC grupe, a sam Lewis ima bogatstvo procenjeno na 3,8 milijardi, za ovog Ashcrofta prvi put cujem...
                  NE!!

                  Enic grupacija drzi 85% Tottenhama, a Levy i Lewis imaju 29% odnosno 71% u Enic grupaciji..
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Originally posted by maliajnstajn View Post
                    Ako dodje ovaj M'vila stavit cu na avatar sliku M'vile na kojoj pise Wado i Wilshire ja ga dudlam, na 10 dana..


                    A ako dodju 2 igraca Wilshire jadan ti kakav cu ti avatar spremiti haahhah
                    Ajnstajne, batice, sredicemo neku finu tetu za tebe, ako se ovo ostvari.
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Pa znas sta je problem, valuta Wadislave, ja sve vreme pricam o dolarima, a ti o funtama... Pazi, kada su dolari u pitanju Lewis ima 3,8b, to je valjda tih 85% ENIC grupe, dok je Levy desna ruka tamo. Ovaj Ashcroft ima 1b ali dolara, a to nije ni milijarda u funtama, imas sve na Forbsovoj listi...

                      Kod Arsenala, Usmanov je je tezak 18b dolara, najbogatiji Rus inace... Kroenke ima 4b dolara...

                      Ali dobro, nismo pogresili mnogo, jedno 100m dolara manje vise...

                      Tako je ajnstajne, dobro si rekao...
                      Last edited by Freshman; 10-01-13, 21:55.
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Nije to nista, za te pare oni cokolade kupuju.
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Sa tih 100 miliona ja bih napravio 5 investicija i dobio profit od 400%, al kad se nema para jebiga

                          Inace ja svaki put kad je prelazni rok umrem. Wenger ce me u grob otjerat ako ne kupi nekoga ovog januara
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Kao da sam dosao na forum o ekonomiji, manijaci jedni.
                            Koliko spamujete, obojica se samobanujte.
                            I dalje nista zvanicno za Walcotta, a ni o transferima nista...
                            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                            Dakle, ti si portir!

                            Comment


                            • Ova dvojica uzeli pricat o ekonomiji i odma im nadjem gresku ccc
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Pa nije greska, Freshko se izrazava u dolarima(voli izgleda onu seriju Stizu dolari), a ja u funtama.
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X