Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovaj voli da troskari
    Originally posted by Vladan
    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
    :vinjaksmajli:

    Comment


    • Tu je Venger kljucni igrac... I sam prica da se ima ali ne trosi.

      Comment


      • Kroenke drzi dosta timova, malo on para daje Arsenalu. Covek ima pet timova u svom vlasnistvu i vecinu deonica Arsenala. NBA, NHL, NFL. MLL(lacrosse) i MLS timove ima.

        Usmanov je bogatiji od brkatog debila i kada bi mu ovaj prodao tim, ovaj bi iz sprdnje trosio vise od Romana, jer ima vise para od njega.
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Samo jedna stvar, Sugardaddy novac ne osigurava uspijeh.. Suggardaddy pare znace da imas investitora koji hoce nesto nazad- PROFIT, ako toga ne bude nece sugardaddy dugo da se zadrzi, a onda se desi ono sto se desilo portsmuthu..
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Pa s obzirom koliko Arsenal uzima od ulaznica, on ne moze da izgubi koliko moze da dobije i ne bi se sada Arsenal bahatio, vec bi covek osigurao da ne idu stalno najbolji igraci, mogao bi dovesti WC igrace i da ih ne gubi zbog toga sto im ne moze ponuditi platu kao City, Chelsea i kompanija.
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Originally posted by D-Wade View Post

              I da, Maricu, nemoj da me zajebavas sa Mertesacker-om, covek je mutav. Solidan stoper, da je srece bilo i da je Arsene za te pare doveo Cahill-a, pa da se peva. Mogao je Mbiwu dovesti za 12 miliona, a ne stonogu.
              Solidan stoper koji igra u nemackoj reprezentaciji pre Badstubera i Humelsa i da se nije povredio sigurno bi igrao na EP.Valjda Lev zna zasto Merte dobija prednost sem sto ima dugogodisnje iskustvo igranja u reprezentaciji sto mnogi od nas ne mogu da vide.

              Ako je neko zasluzio najmanje kritika u Arsenalovoj odbrani onda je to on.Spor jeste, ali reci mi za koliko je on golova kriv?I koliko puta su njemu pobegli igraci i dali gol iz kontre?Napredak u odnosu na proslu sezonu je evidentan kada je pravio vece kikseve i bio direktan krivac za par poraza.Ja ne znam sta sam u mom postu pogresno rekao za njega.Svejedno treba Arsenal sledeceg leta zato sto sam siguran da se Merte nece dugo zadrzavati, a i napunice uskoro 29 godine i ugovor mu istice 2015 godine.Ne deluje mi da uprava Arsenala ima dugorocne planove sa njim.Siguran sam da ce prvi pik na leto da im bude stoper Ajaksa.

              Kejhil nije doveden zato sto je Bolton kolko se secam previse trazio, a naravno da je Venger hteo da dovede ili Sambu ili njega, ali je procenio da je to bacanje para.A i Blekburn i Bolton su trazili mnogo, pogotovo Bolton za Kejhila koji je usao u poslednju godinu ugovora.Sto se tice Mbive, pitam se ko je za njega cuo pre godinu ipo dana sem onih koji prate francusku ligu.Ja sam za njega tek cuo pre godinu dana, a verujem da je i vecina na ovom forumu.

              Comment


              • To sto igra pre Hummels-a i Badstuber-a je zaista zabrinjavajuce Maricu.

                Cahill je u Chelsea presao za 7 miliona funti, a Pero u Arsenal za 10 miliona funti. Pa ko je tu skuplji?
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Originally posted by D-Wade View Post
                  Kroenke drzi dosta timova, malo on para daje Arsenalu. Covek ima pet timova u svom vlasnistvu i vecinu deonica Arsenala. NBA, NHL, NFL. MLL(lacrosse) i MLS timove ima.

                  Usmanov je bogatiji od brkatog debila i kada bi mu ovaj prodao tim, ovaj bi iz sprdnje trosio vise od Romana, jer ima vise para od njega.
                  Evo odgovorio je Wada... Kroenke kad bi samo Arsenal drzao, pff to bi druga prica bila...

                  Poenta jeste da je menadzerski i finansijski, Tottenham najjaci, oni sa uspehom trose pare i u dozvoljenom su minusu, bas sam pre neki dan gledao finansije svih klubova u PL, okacio neki lik na twitteru, samo kad bi nasao da okacim link, ali zaprepastio sam se koliko Spursi imaju stabilan bilans, ja sam minus naveo za transfere, ali inace oni kao klub ili firma nemaju vecih dugova, zapravo Arsenal ima veci dug, a te pare 160m u banci, ne znam koliko je to tacno, a i da jeste, te pare nisu pare kluba vec veroatno vlasnika, a on bira da l' ce da ih ushprica u klub, s obzirom da je Kroenke cicija, naravno da nece. Spursi takodje imaju odlicne sponzore i dosta para tu ubiraju. Jedino sto ih jebe je stadion, ispusili su ga za Olimpijski u Londonu, stadion koji na raspolaganje dobija WH, tako da ce se Levy vratiti projektu od pre godinu, dve, a to je nov stadion, ili prosirivanje istog, tako da ima Tottenham para.

                  Mislim, nekako mi providno to, Arsenal uvek u plusu, najskuplje karte u istoriji fudbala, postuju fer play pravilo koje jos nije 100% stupilo na snagu i to odavno rade, a para nema. Stabilan je Arsenal, ali ocigledno ne kao Spursi, koji usput trose pare i to dobre kada se pogleda tamo era pre Rednapa, u jednoj sezoni su potrosili cak 125m funti, dakle na nivou top4 kluba, a opet nemaju dugove kao Utd i Liverpool. Chelsea i City su posebna prica.
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Levy je nesto kao Perez, samo duplo manje pare ima i duplo manje uticaja.

                    Zna covek da privuce sponzore, sada, da li imaju vise para od Arsenala, pa i ne bih rekao, mislim da je to vise do Wenger-a, koji ne zeli da daje previse para na igrace, zivi covek u nekom svom svetu. Meni je neverovatno da Arsenal ne moze da potrosi 30-40 miliona na jednog igraca, to jednostavno nije moguce. Pa samo da pogledas koliko su para dobili zadnjih par godina od igraca, a i imaju dobre ugovore sa Nike-om i Fly Emirates-om. Koliko Arsenal zapravo ima para bi se moglo saznati kada dodje neki drugi trener.
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Ma ne znam, sve mi to sumnjivo, kao Wenger ne zeli da trosi pare, pa valjda nije toliko blesav i vidi dalje ispred nosa da treba 20m za odlicnog igraca WC klase minimum, ima izuzetaka, i sa tim izuzecima on je i napravio onakav tim Arsenala, ali to u ovo vreme je malo moguce. A nmg brate ni da zamislim Arsenal bez njega na klupi, iako potajno zelim u sebi da vidim drugo lice, kao ti pa da vidimo da li bi on trosio pare.
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Da se ispravim, Florentino je milijarder sunce ti..

                        Levy je sirotinja za njega.

                        Pa meni je nemoguce da Arsenal nema para da daje puno za igrace, jednostavno ne mogu da verujem u to. Jedino da se boje virusa Andy Carroll.
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Kako bi nama Felaini sve probleme rijesio...
                          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                          Comment


                          • Cazorla je najskuplje pojacanje ikada je l' ???

                            Florentino ima 1,4 milijardi, toliko je tezak, a Levy je chairman u Spursima, vlasnik je Joe Lewis, mada oni su partneri u ENIC Grupi koja drzi 85% deonica Spursa, a on je tezak 3,8 milijardi, tako da je Perez mala beba za Levija i Lewisa.

                            A Kroenke npr tezak 3,2 milijarde, nas John Henry npr tezi 1,2 milijarde... Dakle, rezime, Spursi itekako imaju para...
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Ne umanjuj tu Freshko, Florentino je 1.6 sam, a ako racunas kompanije, Florentino je medju vlasnicima kompanije koja vredi 20 milijardi, nemoj da mi tu spominjes neke levate.
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Mislis suvlasnik, i to manjinski, to se ne racuna, Florentino je beba za Levija i Luisa... Samo mi daj ime tih kompanija sto navodno vrede 20 milijardi ako nije problem ???
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X