Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako se prenosi samo Man Utd-Liverpool onda mi mec sa WBA necemo videti. No danas bar Arena prenosi i Celsi i Tottenhem(multiprenos).
    Originally posted by maliajnstajn
    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

    Comment


    • Prijedlog za avatar:
      " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

      Comment


      • HAHAHAHAHAHHAHAAA

        " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

        Comment


        • Mertesacker malo podseca na Lahma na toj slici.
          Originally posted by maliajnstajn
          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

          Comment


          • Ian Abrahams ‏@BroadcastMoose 1h

            I am hearing unconfirmed reports Aaron Ramsey has a thigh strain and will have a Scan tomorrow.
            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


            Dakle, ti si portir!

            Comment


            • Haha jel moje usi dobro cuju, Bendtner sutra igra .Sad kad podivlja kao i Ramsey.

              Comment


              • Sutrasnja tekma se mora dobiti unutar prvog poluvremena ili 60 minuta zbog male ekipe..

                Ocekujem Ozil i Giroud da budu na klupi i da udju u drugom poluvremenu..
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • http://www.rtl.hr/vijesti/sport/9105...ce-iz-londona/

                  Kakva kraljica.
                  Originally posted by maliajnstajn
                  Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                  Comment


                  • 18 igraca koji su u protokolu za veceras: http://www.arsenal.com/news/news-arc...face-west-brom

                    Moje predvidjanje:

                    .............Vivijano..................
                    .Dzenks..Mert..Verma..Monreal.
                    ..........Flamini...Arteta...........
                    ..Gnabri......Eisfeld.......Mijaci..
                    ...............Bendtner..............

                    Tako da na klupi ostaju: Fabijanski, Hajden, Belerin, Olson, Ivobi, Park i Akpom.
                    Jedinu promjenu u odnosu na ocekivano koju bi ja volio vidjeti je da umjesto Dzenksa igra Belerin, a znam da u toj zelji nisam usamljen...
                    " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                    Comment


                    • Ovi igraci bi trebalo veceras da igraju protiv WBA.
                      4 Per MERTESACKER
                      5 Thomas VERMAELEN
                      8 Mikel ARTETA
                      13 Emiliano VIVIANO (GK)
                      17 Nacho MONREAL
                      20 Mathieu FLAMINI
                      21 Lukasz FABIANSKI (GK)
                      23 Nicklas BENDTNER
                      25 Carl JENKINSON
                      30 Ju Young PARK
                      31 RYO Miyaichi
                      37 Chuba AKPOM
                      40 Hector BELLERIN
                      42 Thomas EISFELD
                      44 Serge GNABRY
                      45 Isaac HAYDEN
                      53 Kristoffer OLSSON
                      60 Alex IWOBI
                      Originally posted by maliajnstajn
                      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                      Comment


                      • Kasnis :P

                        " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                        Comment


                        • AFC XI vs West Brom: Fabianski, Jenkinson, Mertesacker, Vermaelen, Monreal, Hayden, Arteta, Eisfeld, Ryo, Bendtner, Gnabry
                          Subs: Viviano, Bellerin, Flamini, Olsson, Iwobi, Akpom, Park
                          Idemooo
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Ajmo ko je gledao detaljan izveštaj za braću što nisu mogli , Bandera me najviše zanima šta je sve promašio ?
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Prosledjujem poruku koju sam poslao Vesu :
                              Originally posted by Wilshere_10
                              Utakmica Boze sacuvaj, da nije ArseNAl sesnaest bi puta zaspao.
                              U odbrani nemam kog posebno da istaknem, Verma bio dobar stvarno, pouzdan i kapitenski delovao, za mene ispred Kosa, ali nece da ih dira Wenger. Leva strana nam je sve vreme bila neupotrebljiva, tako da Monreal nije doprineo napred, ali je bio siguran pozadi. Kad vec spominjem levu stranu, Ryo ocajan, decko niejdan prodor, centarsut, dribling... Jenko nesposoban u napadu, znas vec kako izgleda kad gnjavi loptu, Gnabry sve vukao s desne strane.
                              Arteti se vidi da je izasao iz povrede, nije u ritmu utakmice, imao par netipicnih gresaka, u odbrani dosta pokrio, fale mu utakmice. Hayden sivonja, lomi noge i prvom do sebe, to jedino zna, tanak igrac. Eisfeld ni tu ni tamo, da nije bilo gola i odlicnog utrcavanja za gol, rekao bi da je bio slab, ali eto, gol ga vadi. Gnabry jedini konkretan, unosio zivost, probijao, borio se, vidi se da je neiskusan i nije navikao na PL, ali se klasa "oseti". Bendtner je majmun, first touch kao u drveta, nepokretan skroz, nikako dostojan drugog napadaca u Arsenalu. Klinci s klupe, nemam sta da ti kazem, video si i sam, mene niko nije impresionirao.... Sve u svemu, nismo zasluzili, bolji je bio WBA, ali na misice su ovo izvukli.
                              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                              Dakle, ti si portir!

                              Comment


                              • Ništa idem ženi noge da ljubim što me je poštedela nervoze Sve sam nekako i očekivao da bude ovako jedino me Rio iznenadio očekivao sam da se pokaže :/
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X