Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ajnstajne brate mili, jesi li ti to upravo poredio Giroud-a i Dzeksona?

    Dzeko je TITO za Giroud-a, necemo se zajebavati. Ovo za drugo mesto me bas dovelo do smeha, kao sto sam u prethodnom postu napisao, Ajnstajn veciti optimista.

    Sto me iznenadjuje, cinjenica da si promasio statistiku Walcott-a. Zapravo je 8 golova i 7 asistencija u PL-u, a u svim takmicenjima 14-10.

    Sigurdsson je klupa igrac, sasvim solidan fudbaler, jos je prosle sezone razvalio u Swansea-u. Problem tvoje analize, barem po meni je u tome sto na primer, kada kazes Bale je bolji od krila Arsenala ne govori o tome da te taj covek sam moze pobediti, ali bukvalno sam. Po meni najbolje krilo u PL. Arsenal takvog igraca nema. Covek moze da trci tri dana bez prestanka, tako nesto nikada nisam video i divim mu se realno.(evo sanse za CARTEL-a da me popljuje). Dembele je zivotinja i mnogo bolji igrac od Diaby-a. Objasnio covek na svakoj tekmi na kojoj je igrao. (Pozdrav Akane, ako ovo citas, bio si u pravu za brata sa tvog avatara) Sada, druga stvar je sto bi Diaby mogao biti najjaci zadnji vezni u PL-u, ali sta da mu radis kada ga vetar moze povrediti. Gibbs ne zna da centrira, necemo se zajebavati. Tih pet asistencija ili sest, sigurno nije iz centarsuteva doslo. Koliko asistencija je imao, ja garantujem da je isto toliko upropastio katastrofalnim, ali katastrofalnim, centarsutevima.

    Ne slazem se uopste za Vertonghen-a, meni igra odlicno za prvu sezonu. Vermaelen bi mogao biti najjaci stoper lige, ali je ove sezone, ponovicu, truba. To za Koscielny-og mi je zanimljivo, ali ajde, ti si optimista pa razumem da verujes u bajke.

    Pero je los, da ne kazem kriminalan, a ti kao i svi ostali navijaci Arsenala dobro znas da bi ga oterao kada bi imao normalnog igraca na toj poziciji. A pazi sada, ako oni dovedu Belhanda-u, a sve ide ka tome, to ce biti brutalno. Sto ti se tice analize golmana, tu se slazem sa tobom, Voja i Lloris su tu negde, sta znam, nije ovaj ni puno branio za Spurs-e, Friedel je dosta bio na golu. Sa druge strane, Lloris je prvi golman Francuske i fantasticno je branio u Lyon-u i iskusniji je golman od Voje, pa bi on imao tu neku prednost. Za par godina, ko zna, mislim da bi Voja mogao biti vrhunski golman, samo da nastavi da napreduje. Za Jack-a ti nemam nista prigovoriti i ja sam ga nahvalio. Sto se tice Santi-a, ja se ne slazem oko njegove konstantno dobre igre. To je stvar umora, a i nedostatka dovoljno kvalitetnih veznih igraca, sa kojima covek moze da kombinuje. Pod time mislim da je Arteta prespor kod dodavanja, Santi ubrza igru, a ovaj kao mrtvac, ne znam sta se sa njim desava, ali je on kriminal ove sezone. Ne moze on DM-a igrati, covek je kreator igre, a on jadan da uzima lotpe drugima. Pa ne moze mojoj babi da je otme, a ne nekoj steni.

    Poldi, veciti nemacki talenat, radilica, dobar je on, ali nije za prvu postavu realno. Dobar igrac, nista vise i nista manje. Nemam razloga da ga kritikujem i da ga pljujem, ali nemojte da ga precenjujemo sada. Treba neka zivotinja u napadu, to je valjda svima jasno, kao sto treba u veznom neka zivotinja, koja ce da jede ljude. M'Vila brat moj se uklapa idealno u to, ali nece ga matori.

    Walcott je dobar ove sezone, ali on daje golove obicno kada je punjenje protivnika u pitanju, odnosno vecinu golova daje tada. Osim gola protiv Evertona i vodeceg(da me ubijes ne mogu da se setim protiv koga) i nije davao golove u vaznim momentima i tek treba da se vidi da li on moze konstanto pruzati vrhunske partije.
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Wado dobro smo krenuli s ovim romanima, al bogami ja se umorio pa ce sad kratak post

      PA jebemu tvoje sjecanje tekma bila prije 10 dana s Newcastlom i ne mozes da se sjetis da je dao vodeci go Walcott

      Drugo Giroud i Dzeko, ja ti tvrdim sljedece sezone Giroud i Dzeko ce biti potupon isti kalibar igraca, mozda cak i u martu se to desi

      Trece, istina bacio bih ja Peru za Thiaga Silvu (bez zajebancije on meni nije toliko los koliko je tebi al on je meni tek 4. izbor tima iako u zadnje vrijeme glumi vodju na terenu i obrana se cini malo bolja s njim iako primaju jos uvijek pacerske golove)

      Gibbs ce da bude zvijer za par godina vjeruj bratu Ajnstajnu iako moram promjenit ovaj nik, smislio sam ga prije 10 godina pa mi se mrsko jebavat bilo da smislim novi

      Nadalje Walcott ce da bude jos veca zvijer

      Wenger ce da dovede 2 igraca do kraja januara (i hope so )

      i na kraju Arsenal osvaja titulu, pobijedit ce svaku tekmu do kraja prvenstva (apsolutno nemoguce )
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Originally posted by maliajnstajn View Post


        Wenger ce da dovede 2 igraca do kraja januara (i hope so )
        U avatar da nece?
        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


        Dakle, ti si portir!

        Comment


        • Nemoj mi porediti Dzeka sa Giroudom, ako pogledas statistiku i uopste igru njih dvojice, ne moguce je porediti ih, Dzeko je 3 sezone u Wolfsburgu igrao konstantno dobro, a Giroud je samo proslu sezonu odradio kako napadac - golgeter treba da je odradi.

          Comment


          • Evo da te pitam. Mbiwa ili Pero? Ali iskreno da mi odgovoris. Da li bi ti, evo Cahill se povezivao sa Arsenalom, pre njega ili Peru? Mislim da ti je to poredjenje Giroud-a i Dzeke apsurdno, ovaj vec nekoliko godina igra vrhunski kao napadac, dok je Giroud relativno anonimus u evropskim okvirima u odnosu na Dzeksona. Shvaticu to kao salu sa tvoje strane.

            Kao trece, ti i ja znamo da bi ti ubio za pola ekipe Spurs-a, samo ne zelis to da priznas.


            Vidis, Njukari je dao vodeci, ha ja, dobro me podseti.


            To sta ce Gibbs biti je daleko i ne pricamo o buducnosti jbt, pricamo o sadasnjosti.
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Originally posted by Wilshere_10 View Post
              U avatar da nece?
              Ma moze da mu bar poslje bar imam sta jebat ako ne dovede haha.

              Wadaro pa mbwia i cahil naravno da bi obojicu prije pere.

              Ne bi ubio za pola ekipe samo za dva igraca dembele i bale i ne treba mi vise ostalo mi je neki prosjek sem verthongena i defoa al oni se ruzno cesljaju pa ih ne bi
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Ne bi hteo Walkera i Belhandu, ako dodje, u ekipi?
                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                Dakle, ti si portir!

                Comment


                • Evo ja bih odma uzeo Walkera, Vertonghena, Defoa, Balea, Moussu. Bez razmisljanja. A i u tom drugom slucaju Pero ili Mbiwa, pih koje pitanje, mislim da ako je neko iole realan ne bi bilo ni potrebe za odgovor

                  Comment


                  • Bale, Vertonghen, Dembele, Walker, Defoe, Lennon i mozes prvak Engleske biti bez problema. Dodao bih tu Belhandu(racunam ga kao buduceg igraca pilica kako ih dobri brat Gangrena i brat Ledeni zovu), njega bih oberucke prihvatio. Cak i otisao po njega ako treba, da ga na rukama donesem kod Wenger-a. Posto je Voja povredjen bio, uzeo bih i Lloris-a, ko sisa Vitu mafijasa

                    Samo pogledaj ti vezni red, Dembele-Jack-Santi-Bale-Belhanda-desno stavi koga hoces, to nije toliko ni bitno. Pa to bi nacista sprdnja bila. Sutra cekam brata Cartel-a kao zapeta puska, da vidim njegovo izlaganje.

                    Bio je online do malopre, nece da mi odgovori jbt..

                    I da, slep sluzba u vidu brata Wilshere-a, bi se pobrinula da tu ekipu jos pojaca sa M'Vilom i bratom Mbiwom. Ha ja, LS da se osvoji.

                    EDIT: Ovaj, desno je u stvari napadac, posto sam Santi-a stavio kao krilo i on je desno..
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Originally posted by D-Wade View Post

                      I da, slep sluzba u vidu brata Wilshere-a, bi se pobrinula da tu ekipu jos pojaca sa M'Vilom i bratom Mbiwom. Ha ja, LS da se osvoji.
                      Teramo turu iz Francuske, za moju dusu bi stigao Cabella, i Lacazzette.
                      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                      Dakle, ti si portir!

                      Comment


                      • Svet je lep kada sanjamo, kada sanjamo....
                        Kao sto rekoh, Mbiwa, M'Vila i neki rasni golgeter bi za sad resili problem. Kazem za sad zbog toga sto se nekad ne zna sa onim Arapima, pitaj Boga ko ce sledeci u City.

                        Comment


                        • Al hipoteticki da je ostala ekipa od 2010 sa sadasnjim pojacanjima ta ekipa bi se samo nasmijala konkurenciji u eplu a u lp bi se borili za pehar sigurno.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Originally posted by maliajnstajn View Post
                            Al hipoteticki da je ostala ekipa od 2010 sa sadasnjim pojacanjima ta ekipa bi se samo nasmijala konkurenciji u eplu a u lp bi se borili za pehar sigurno.
                            Hipoteticki, da baba ima ono sto Remzika nema...
                            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                            Dakle, ti si portir!

                            Comment


                            • Upravo ide na B92 emisija o Arsenalu i Totenhemu i njihovom rivalstvu...

                              Comment


                              • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                                Upravo ide na B92 emisija o Arsenalu i Totenhemu i njihovom rivalstvu...
                                pricaju Bunjevcevic i Pizon

                                Comment

                                Working...
                                X