Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Manchester City haven't scored a League goal at the Emirates since April 2007.
    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


    Dakle, ti si portir!

    Comment


    • Originally posted by CARTEL1970 View Post
      Zar nije cetvrti Miqe

      Qpr izgleda dovodi M vilu .

      Ono sto primecujem da Venger jako slabo rotira igrace. Njemu se sve svodi na 15 igraca, i ne bi me cudilo da krenu serije povreda, jer se najcesce najvljaju kod umornih igraca. I neshvatljivo mi je da juce nije igrao na krilu Rosicky umesto Ramzija, pa videlo se koliko nam je prosle sezone Rosicky unosio energije u igri, a takodje mogao je da igra i umesto Kazorle, da se spanac odmori malo.
      Pa ni nema neki izbor za rotaciju.. Nece QPR dovesti M'Villu, citao sam pre neki dan da je Rennes odbio njihovu ponudu, a i da on ne zeli tamo.
      Originally posted by maliajnstajn
      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

      Comment


      • Arsavin, Rosicky, Kokelan, nisu igraci za bacanje. Njemu se jedine rotacije zasnivaju na Zervinju i Ramziju, a vrhunac taktike je staviti Ramzija na krilo.

        Comment


        • Ponovljena utakmica protiv Svonsija igrace se 16. januara.Al su nam uterali...Znaci ide 13og Siti,16og Svonsi,20og Celsi.
          Al cemo se lepo provesti
          sigpic

          Comment


          • Siguran sam da bi Arsavin sa onoliko vremena provedenog na terenu koliko su tamo bili AoC, Remzi i Zervinjo uradio vise nego njih trojica zajedno. Uostalo, koliko se ja sjecam, on je na svakoj utakmici na kojoj je igrao duze od 20 minuta imao ili gol ili asistenciju. Rosicki nije bio fit, ali da jeste...
            " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

            Comment


            • Prestanite pricati o arshavinu onn je truba igrac. Ljencuga na terenu ne vraca se u obranu. Ne znam zasto ga svi prizivate kad covjek ne moze da zasluzi mjesto na klupi a vi bi ga na terenu. Cim on nije ni na klupi ocito coaching staff nije zadovolja njegovim treninzima!
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                Prestanite pricati o arshavinu onn je truba igrac. Ljencuga na terenu ne vraca se u obranu. Ne znam zasto ga svi prizivate kad covjek ne moze da zasluzi mjesto na klupi a vi bi ga na terenu. Cim on nije ni na klupi ocito coaching staff nije zadovolja njegovim treninzima!
                Sta mislis kakav je taj coaching staff kad mrtvi Ramsey igra skoro svaku utakmicu?
                Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                Comment


                • Pa onda uporedi Ramseya i Arshavina i dobit ces rezultat koliko je los arshavin.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • http://eurosport.yahoo.com/news/liga...121216405.html

                    Sto se mene tice, jos bolje ovako. Covek je imao prelom noge, ima 31 godinu i kostao bi oko 14m. Sto je mnogo, mnogo je.
                    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                    Dakle, ti si portir!

                    Comment


                    • Jamie Sanderson ‏@YoungGunsBlog
                      Arsenal have also turned down cut-price deal for Yann M'Vila. Big doubts over attitude. QPR in talks. Story: http://bit.ly/UFP33s
                      Bye Bye M'villa
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Ne ide da kacim dupli, zato sam cekao ajnstajna za ovo sto je objavio.
                        Za te pare vredi probati, stvarno vredi, momak je strasan potencijal...
                        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                        Dakle, ti si portir!

                        Comment


                        • YES on potencijal, al Wenger ne zeli nekoga ko ima karakter Balotelia u ekipi i zato nece da ga kupi po smijesnoj cjeni. Mislim citam hoce Bigliu iz Andrelchta..

                          Ove novine samo pisu i pisu, Arsenal hoce za svakog igraca na planetu. Glupi agenti igraca su skontali fazon. Cim se Wenger raspituje za jednog igraca odma se za njega lijepi 20 drugih klubova i tako se igracima cijena nabija. Smijesno kako danasnja ekonomija pociva na glupim spekulacijama
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • http://www.givemefootball.com/premie...df19c1f30fa6e4

                            Belhanda, ali izgleda ce u Tottenhem...
                            Originally posted by maliajnstajn
                            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                            Comment


                            • Gde li će Belhandu da strpaju pored tolikih ofanzivnih veznih...

                              Comment


                              • Pa gledajuci stil AVB-a, Tottenham bi sa Belhandom napravio jos vecu razliku u kvalitetu igrackog kadra u odnosu na nas.
                                McCarthy se i danas spominje, oko 10m je cifra...
                                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                                Dakle, ti si portir!

                                Comment

                                Working...
                                X