Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • To je rekao i za Poldija, i za Artetu, opusti se, batice.
    A za Girouda je rekao da ne zna ko je.
    Last edited by Wilshere_10; 28-12-12, 10:54.
    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


    Dakle, ti si portir!

    Comment


    • Tacno vise nista ne verujem. Dok Dembara, tacnije ako Dembara bude pozirao u crveno-belom dresu, onda cu da poverujem, a ako ne bude..
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Nee za Cazorlu je rekao da nema pojma ko je taj lik, a za dembaru je kratko jasno rekao "NO" haahhah
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • on David Villa…
          Any interest we have in any players has to be kept secret at the moment. I cannot come out with any names.

          Nema nista od ovog prelaznog, covek samo prica prazne price...
          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


          Dakle, ti si portir!

          Comment


          • Tacno je bolje kada je Arsenal u kanalu i onda uhvati neka euforija o novim igracima i kada krenu sa jalovim pobedama, onda Wenger govori kako je sve divno i nece nikoga da dovodi.

            Brat misli da ce sa Remzikom da izbaci Bayern.

            Da ne bude potop, a kako je Wenger tvrdoglav, uh, daj Boze da gresim..
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Mene samo plasi sto ce Bayern da nas rastavi na proste cinioce, a LS pored ovakvog CFC-a i Spursa sa Sneijderom mozemo da sanjamo.
              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


              Dakle, ti si portir!

              Comment


              • Spursi po meni imaju vec kvalitetniji tim + sada ako je istina ovo da Sneijder dolazi. Imaju najboljeg desnog beka u ligi(Walker), Verthrongena(cije je dovodjenje Wenger zasrao i to mu ne oprastam). . U vezi mocni Dembele, po krilu Bale i Lennon(nas Walcott). I Adebayor i Defoe mislim da su kvalitetniji od nasih napadaca(Girouda, rasnog Gervinha i Chamakha).

                Pojacanja su nam itekako potrebna !
                Originally posted by maliajnstajn
                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                Comment


                • Zadnji vezni i napadac su nam neophodni, ali bas neophodni. Ba trazi 80K nedeljno, Arsenal nudi 70. Pa majku mu, dajte koliko covek trazi, oslobodicete se iste plate oldaskom Arshavina u Reading.
                  Izgleda da ce se u januaru raditi po sistemu 1 otisao-1 dosao. Ne svidja mi se to, jedino dobro je sto ce najverovatnije i Chamakh i Arsha da odu, Chamakh ne ide na AKN jer trazi novi klub.
                  "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                  Dakle, ti si portir!

                  Comment


                  • Bice deficit i na krilnim pozicijama, ide brat Gervinho na AKN..tj, valjda Obala Slonovace igra..

                    E moj batice, ako se Diaby oporavi(kako ovo zvuci smesno), nece trebati ni DM, po logici Arsena Wengera.
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Igra Obala Slonovace, Gervinho je pozvan. Bice i tu manjk,a posebno ako Theo ostane, jer ce hteti da bude centarfor.
                      Ba, Ben Arfa i M'Vila (Capoue). Ozbiljna ekipa s njima, a kostali bi oko 40m.
                      Problem je u budzetu, ovaj januarski prelazni i naredni letnji su spojeni sto se tice budzeta. Ako se sad vise igraca dovede, bice manje para za leto. Opet, bolje je da se sad "otvore", jer ako ne odemo u LS, niko nece hteti da dodje, nego cemo kao LFC da dajemo po 20m za razne Downinge i Hendersone...
                      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                      Dakle, ti si portir!

                      Comment


                      • Pitanje je koliko je npr. Hatem realan. On bi recimo kostao dosta, a s obzirom da se Isco moze dovesti za 21 milion, pitanje je sta je pravi potez. Sada, vazno kod Isca je sto se Malaga nista ne pita, jer covek ima klauzulu i Arsenal moze da ga uzme za realno smesne pare, ako se gleda sta dobijas.

                        Hatem sigurno ne bi kostao manje od 15 miliona, tako da ne znam sta bi bilo bolje. Klasa i jedna i drugi. Demba ce ja mislim sigurno otici, jer Newcastle verovatno dovodi Remy-a za 10 miliona. Samo je pitanje gde ce Demba..
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Pa vidi, Hatem bi kostao najvise 20m, jer je Newcastle u losoj pozciji na tabeli... Ipak, izmedju njega i Isca, ipak Isco jer je mladji, a i ostavlja na mene utisak briljantnog tehnicara, koji ume da razmislja...
                          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                          Dakle, ti si portir!

                          Comment


                          • Pa to ti kazem. Ako bi eventualno imao para da potrosi 20 miliona na jednog igraca, bolje uzeti Isca. E sada, poznavajuci prilike u Arsenalu, bolje nista ne prognozirati, dao je fine pare za Santi-a i isplatio se covek. Fine pare glednao na trosenje Arsenala. Voleo bih da Theo ostane ako nista do kraja sezone, ako vec nece da produzi ugovor. Ako bude dovodio pojacanja, Wenger ce uzeti 2 igraca maks, barem po meni. Mozda levog beka, jer sam negde procitao(ne mogu da se setim gde) da debeli ode. Pa posto je Gibbs od stakla, da se ima zamena, ili da Gibbs bude zamena ako se dovede neki kvalitetan igrac. Isto i za poziciju desnog beka, ako Sagna ne zeli da produzi ugovor. Pitanje je da li i vredi produziti, jer nakon onog drugog loma noge, to jednostavno nije vise isti igrac. Treba bolji u svakom slucaju, ali je u ovom trenutku vazniji napadac i krilo. DM takodje..Valjda ce Diaby zaigrati do kraja sezone jbt, sta mu je to bilo pa ga ovoliko dugo nema?

                            Ako ne moze covek da sastavi sezonu kako treba, neka ga prodaju, sta ce ti igrac koji je vecno povredjen. Nema od toga leba..
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Izgleda da je Arda Turan obezbedjen,ovako nesto se slicno radilo sa Cazorlom,sam Arda izjavio kad ga pitali o Arsenalu ijavio da je zadovoljan trenutno u Atleticu,ali bi hteo da predje u tim koji je u ligi sampiona,ne mogu da verujem ako njega dovedemo,Arda,Santi,Jack koliko je tu kreativnosti majku mu.A onaj Walcot nek ide i trune u Citiju;)

                              Comment


                              • Pametno od strane Atletika... prodati Ardu, obezbedice LS sigurno i onda nece morati da prodaju Falkaa!

                                Comment

                                Working...
                                X