Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Spremajte linkove za utakmicu Arsenal - Fulham ! Igrao sam keca i ocekujem pobedu !
    Originally posted by maliajnstajn
    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

    Comment


    • Ne znam kako u Srbiji izgleda paket kablovske TV, ali BHT prenosi utakmicu.
      " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

      Comment


      • Originally posted by AK47 View Post
        Maricu ne poredi ih niko po uspjesnosti ni ko ima bolju karijeru,citaj sta se pise,nego jednostavno u ovom trenutku ko je bolji trener,ne moze jednostavnije od toga...Klopp objasnio Mourinhu neke stvari nedavno,Bayern isto tako zaplatio masu puta u zadnje dvije godine,a mocniji su od njih na sve moguce nacine...

        Evo jedan primjer Ox doveden za nekih 15-16 miliona,a Reus za 17,vrlo mala razlika u cijeni,a igracki se porediti ne mogu.Meni se vise svidja Klopp u ovom trenutku u cijelom paketu(skaut,takticar,motivator)i kada bih ja birao uzeo bih prije njega...

        Kako se ne mogu porediti,obojica dovode mlade igrace,nemaju velike budzete,moraju jacim prepustiti svoje igrace kad dodje dobra ponuda...ja bih isto tako volio da vidim kako bi se Klopp tamo snasao,ja sam uvjeren odlicno
        Ne mozes takodje porediti englesko precenjeno trziste sa nemackim potcenjenim.Ima tu dosta faktora koji se razlikuju.Arsenal je veci klub od Dortmunda i jos uvek se smatra velikim klubom, a s obzirom da znamo ko vodi engleske klubove razumno je skroz da klubovi za cije se fudbalere interesuje Arsenal da ce gledati da ih sto vise oderu.Dortmund ima manju kupovnu moc, nemaju reputaciju kao Arsenal, ali nemaju veliku konkurenciju kao Arsenal i ne suocavaju se sa time da igrace prodaju konkurentima za titulu i vecina navijaca se ne oseca ogorcenim kada ih glavni igraci napuste.A i imaju srece da je Volfzburg napravio gomilu glupih investicija i da se nijednom nisu interesovali za igrace koje je zeleo Dortmund.Takodje sve sto je Dortmund zeleo u domenu realnog je uspeo dovesti, a u Arsenalovom slucaju uvek ostaju kratki 2-3 miliona da bi doveli Kejhila, Sambu...

        Klop ne radi sam skauting, velike zasluge u tome ima i Mikael Zork.On i Vacke su najzasluzniji sto su podigli Dortmund iz kome, pa tek onda Klop.Samo je jedan trener u Nemackoj bio i sportski direktor u skorije vreme.To je bio Magat, a svi znamo kako se to zavrsilo.Klop bez Zorka ne bi bio tu gde jeste, kada pogledas igracki kadar.Za takticara nisam bas siguran, ali motivator definitivno jeste.U tom segmentu je medju TOP 3 trenera u Evropi.

        Klop kada bi vodio Arsenal ne bi uspeo da osvoji PL, bar ne u ovakvim uslovima gde je Junajted favorizovan, a tu su i dva ''naftaska'' kluba koji mogu uzeti glavne igrace u Arsenalu, ako procene da im takav treba.Mozda bi osvajao kupove, i to bas u segmentu gde je Venger podbacio, a to je motivacija.Mozda bi mogao da osvoji PL pre 3-4 godine dok je Siti bio jos jebivetarski klub.Ono u sto sam jos siguran je da Klop ne bi imao problema sa povredjenim igracima kao sto je imao i sada ima Venger.Slaba fizicka sprema, sta vise.

        Comment


        • Starting XI to play Fulham; Mannone, Sagna, Koscielny, Mertesacker, Vermaelen, Coquelin, Arteta, Cazorla, Walcott, Podolski, Giroud

          Subs; Szczesny, Jenkinson, Santos, Ramsey, Oxlade-Chamberlain, Arshavin, Chamakh
          Originally posted by maliajnstajn
          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

          Comment


          • Originally posted by Ves View Post
            Maradona, Mesi, Gece i Reus imaju nesto zajednicko - nikada nisu igrali u PL! To je za mene cinjenica koja osporava cjelokupnu karijeru. Narocito aktuelne trojice. Znam da je suludo i porediti ova cetiri fudbalera, ali je jedan Mata vec sada daleko bolji od Gece-a i Reusa, a sam Mesi ne bi bio nista bolji od jednog Teveza da igra u PL. Opet ponavljam - Ox i Wolkot su vrhunski igraci koji bi igrali prije jednog Groskrojca i Gecea nakon mjesec dana provedenih u bundes ligi. Da ne poredim Wilsera i Reusa, razlika kilometarska u klasi.
            Vidjecemo Gecea za 4 godine ;) Sto se mene tice najbolji mladi igrac danasnjice.

            Comment


            • Svaka cast Giroudu!
              Ostalo nemam zivaca da komentarisem...
              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


              Dakle, ti si portir!

              Comment


              • Onaj Giroud kojeg ste pljuvali danas je pokidao, svaka cast..

                Walcott i Giroud ove sezone doprinjeli 24 gola arsenala. Zanimljivo.

                Walcott pogino za loptom da je otme berbatovu i povrijedi se, nije baksuzluk ma neee

                Penal promasen, desava se. Lagao bi da kazem da nisam se iznervirao, cak sam i starog daljinskim gadjao jer me zajebavao. Zamalo sam zaplakao..

                Arteta jebiga opucao je dobro, iako se penal u tzv. dying minutes puca po sredini jako. Schwarzer strasna obrana, za to respect.

                Sudija "fat cunt" iako je dao penal, imao je bruku cudnih odluka po pitanju kartona, 2 arsenalu nije dao, dao ramseyu jedan za bezveze pa mu kasnije nije dao jedan za povlacenje.. Sidwel trebao biti iskljucen.

                Boze do kad ???

                ‎Arsène Wenger: "We nearly took Walcott off at half time, at the moment he's limping, don't know if he'll join England or not."
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Nisam ja pljuvao Girouda,samo cu ti reci sljedece,jesi li vidio kako igra u polju Berbatov?

                  Nismo se razumjeli,ja npr nisam znao da Arsenal trazi napadaca koji ce samo traziti loptu da mu padne na glavu u kaznenom,mislio sam da traze igraca koji ce im doprinijeti u polju i moci ce zabiti 1 na 1 go,nesto ne bih rekao da je Oliver takav,pokazao i danas...ako je takav trebao doci,mogao je komotno i Crouch
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Berbatov je majstor to mu niko ne uzima, ali giroud je danas odilcno odigrao.. trcao je po citavom terenu, branio svoj go, odlicno primao lopte, odican hold up play, par dobrih lopti u prostor, dobar sut(obrana schwarzera).. 2 gola

                    mislim covjek nije samo cekao loptu da mu naleti na glavu

                    Slazemo se sigurno da je morao da da onu 1vs1 kada je stativu pogodio
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Ja ti govorim kakvog je spica trebao Arsenal da trazi(npr Berbatov),ne osporavam danasnju odlicnu partiju Girouda,ali mislim da su Van Pussya trebali zamijeniti slicnim profilom igraca,a ne onakvim tipom igraca...valjda me razumijes

                      Vrijeme je jedino sto ce pokazati,ali ja sam ubijedjen da ce Wenger da ide po jednog takvog igraca u januaru

                      Giroud je npr hladno mogao Gomeza da zamijeni u Bayernu,ali mislim da kada dodju teski dani Arsenalu ce trebati bolji igrac u napadu
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Prva stvar slazem se sa tvojim zadnjim komentarom ali jedna zamjerka, van Persia u onakvoj formi u kakvoj je zadnje 2 sezone na ovom planetu samo messi i ronaldo mogu zamjeniti, a van Persie je najubojitiji napadac svijeta trenutno i takvo sto je nemoguce zamijeniti nazalost..

                        Takodjer vjerujem da ce wenger krenuti po napadaca koji moze predriblati igraca i ne spetljat se i otici u cosak kao gervinho.. Arsenalu treba klasicni poacher onaj koji se stalno otvara, nesto u stilu kazorle samo napadac..

                        Kazorla je isto tako danas pokidao, ali jebena spanija igra u jebenoj panami. Sutra krece na put i vraca se u petak popodne, a utakmica s totenhemom 24h poslije divno
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Arsenal ako ove sezone bude cetvrti, to ce biti ravno svetskom cudu.
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • Meni RVP nije najbolji napadac na svijetu ni blizu ali svako ima svoje misljenje i to postujem,da zabija,zabija,ali on se ne moze porediti sa Falcaom,no nebitno nije mi to poenta price.Poenta mi je slican profil igraca,covjek npr koji umije vise u polju da napravi tipa Lewandowski ili takav neko...

                            Taj drugi red koji si napisao je to sto ti ja govorim...
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Originally posted by maliajnstajn View Post
                              van Persia u onakvoj formi u kakvoj je zadnje 2 sezone na ovom planetu samo messi i ronaldo mogu zamjeniti, a van Persie je najubojitiji napadac svijeta trenutno i takvo sto je nemoguce zamijeniti nazalost..:
                              Falcao
                              " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                              Comment


                              • Da Falcao, njega sam zaboravio, on je zvijer i on bi rastavio EPL na proste faktore svojom fizickom prisutnoscu i cjelokupnom igrom.. ali kad pogledamo Robina vidimo da taj covijek moze igrati spica, poluspica, ljevo ili desno krilo.. rasnovrstan je ima drama sut ljevom nogom, strasnu tehniku a i suta desnom jako dobro...

                                Fali ovom Arsenlu dubine, Arshavin nije to, Chamberlain je jos uvijek mlad i neiskusan...


                                Samo da kazem jos jednu stvar porediti trenutno stanje Chemberlaina, Gotzea i Reusa je suludoo! pa gotze je izmislio fudbal, momak igra drama strasno i top 5 veznjaka svijeta je sigurno! Reus je isto drama ali malo sam ga gledao, ono sto sam protiv citya i reala vidio bilo je magicno....

                                Thomas Eisfeld, mladi igrac arsenala, je smatran u dortmundu vecim potencijalom od Gotzea, i povrijedio se i propao.. Doveo ga je arsenal i opet momak kida za u21 ekipu.. pitam se zasto ne moze dobiti priliku u prvom timu
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X