Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Spiki View Post
    Kiksiraju mnogo bolji igrachi od njega pa igraju,to je sastavni deo fudbala
    Znaci, ok je da svaki drugi mec daje autogol? Aha, ok, hvala ti, naucio si me necemu novom.
    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


    Dakle, ti si portir!

    Comment


    • Mert je za Koscielnog trenutno doktor,Kos je bas kiksara iz godine u godine,previse se njemu desavaju ti kiksevi,nekada mi ga bude zao
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by dexter300 View Post
        Mert je za Koscielnog trenutno doktor,Kos je bas kiksara iz godine u godine,previse se njemu desavaju ti kiksevi,nekada mi ga bude zao

        Deshavaju se svakome,ali ne daj Boze da ovi imaju kontru i da ovaj Kone krene na Mertesackera,to je 90% gol... Zbog tog njegovog "malog" nedostatka,gledajte kako Vermalen ispashta i juri na sve strane kao sumanut

        Comment


        • Sreca pa je sad promashio

          Comment


          • Spiki brate 90% stopera su ti sporine teske,sto je neko rekao ako je ikome dozvoljeno da bude spor to je stoper
            Koscielni jeste brzi ali je veca kiksara,dosta nesigurniji,eto jedina prednost mu je brzina al Mert je jaci u duelu,visi,bolja igra glavom,bolje cita igru.
            Verma je za kontre,Mert neka cuci u svojih 16,karikiram malo
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Wilshere_10 View Post
              Znaci, ok je da svaki drugi mec daje autogol? Aha, ok, hvala ti, naucio si me necemu novom.
              Preterujesh mnogo,da je takav shkart kakvim ga prestavljash odavno bi leteo iz Arsenala

              Comment


              • Originally posted by Spiki View Post
                Preterujesh mnogo,da je takav shkart kakvim ga prestavljash odavno bi leteo iz Arsenala
                Jeste u Arsenalu se skart inace nikad ne zadrzava dugo
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Originally posted by AK47 View Post
                  Jeste u Arsenalu se skart inace nikad ne zadrzava dugo
                  Apsolutno, a Chamakh, Benndtner, Squillaci su nam takodje neophodni.
                  "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                  Dakle, ti si portir!

                  Comment


                  • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                    Apsolutno, a Chamakh, Benndtner, Squillaci su nam takodje neophodni.
                    A Djura brat moj,kralj skarta
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Brate,ja ti samo kazem da je taj kralj shtopera mogao da nas koshta najmanje dva gola zasada,sreca pa ovi mashe sve moguce

                      Comment




                      • O tome pricas?
                        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                        Dakle, ti si portir!

                        Comment


                        • Comment


                          • Pretpostavljam da je zato sto je los upravo spasio gol. ;)
                            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                            Dakle, ti si portir!

                            Comment


                            • a shto je kiksnuo 2-3 puta shto je moglo da koshta gol je nbt

                              Comment


                              • AOC- karatelj svojih cuvara!
                                " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                                Comment

                                Working...
                                X