Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Кажем сумњам.
    Без обзира на повреду мсм да Виља може доста да пружи једној екипи, сад ако га Барса не жели сигурно да може боље да се прода!

    Comment


    • http://www1.skysports.com/football/news/11670/8345923/

      Wengeru, molim te, dovedi ovu zivotinju od igraca i spasi nas!
      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


      Dakle, ti si portir!

      Comment


      • Valjda ce ga dovesti

        Comment


        • http://www.givemefootball.com/premie...df19c1f30fa6e4

          Ne znam koliko je ovo tacno.
          Originally posted by maliajnstajn
          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

          Comment


          • Eisfeld o Gotzeu: “For me he’s an excellent player. He’s outstanding - one of the best 20-year-olds in the world. He’s already world-class but if he carries on the way he’s going, he’ll be in the best 10 in the world.”

            Kad bi on ili Isco dosli, au...
            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


            Dakle, ti si portir!

            Comment


            • Chinjenica je da trebamo jako da se pojachamo...Isco ne verujem da ce doci,pogotovo zato shto njegova Malaga igra josh uvek LS

              Comment


              • Isco je u januaru nerealan, ali je u leto vrlo realno pojacanje, jos ako se uzme u obzir kazna UEFE Malagi (koja ce moci da igra evropska takmicenja ako do kraja marta isplate sva dugovanja)...
                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                Dakle, ti si portir!

                Comment


                • City gedi vec Isca, Mancini nema dovoljno ofanzivnih igraca, tako da ono, neka Arsene pljune pare ako ima i da se ovde slogiraju ljudi od srece.

                  Klauzula mu je 21 milion, ali problem je taj sto oni hoce da produze ugovor sa njim, a dugovanja koja imaju ce da izmire od LS. Dobice oni novog sponzora kako stvari stoje, tako da ono, bolje da se pozuri, iako ja ne verujem u to. Ne napadajte odmah, ja licno verujem da ce Isco u Real.
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • Pa pazi sve je moguce,trenutno u svetu fudbala ima par ekipa koje vrte novce i tamo ce da ide najveci deo igracha...to je slichna pricha kao sa Nasrijem npr kad je i javno priznao da je preshao u Man City zbog para...Izvesno je da ce iz omrazenih Spurs-a put Reala ici Bale iako se onaj maneken od trenera buni

                    Comment


                    • Walcott danas ponovo na ST.
                      Imam neki osecaj da ce na krilo Remzika ili Rosicky...
                      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                      Dakle, ti si portir!

                      Comment


                      • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                        Walcott danas ponovo na ST.
                        Imam neki osecaj da ce na krilo Remzika ili Rosicky...
                        Nadam se da ce to ipak biti Podolski i AOC, mada me ni postava sa Arsavinom ili Rosickim ne bi obeshrabrila. Dakle, samo ne Remzi!
                        " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                        Comment


                        • Samo ne Zervinjo u prvoj postavi, a ni Ramsey. Ako ih ne vidimo u prvoj postavi, mozemo da se nadamo nekom rezultatu.
                          Originally posted by maliajnstajn
                          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                          Comment


                          • Arsenal XI: Szczesny, Sagna, Vermaelen, Mertesacker, Gibbs; Arteta, Wilshere, Podolski, Cazorla, Chamberlain; Walcott

                            Subs: Mannone, Jenkinson, Koscielny, Coquelin, Ramsey, Arshavin, Gervinho.


                            Isti sastav kao i protiv Readinga. Ispunila mi se zelja, nema pomenute dvojice u prvoj postavi.
                            EDIT:Ne znam zasto nema Girouda i Rosickog.
                            Last edited by Tobdzija; 22-12-12, 12:00.
                            Originally posted by maliajnstajn
                            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                            Comment


                            • Ja nzm zashto Arshavin i Koscielny greju klupu,dal opet igra ovaj balvan od Mertesackera

                              Comment


                              • Originally posted by Spiki View Post
                                Ja nzm zashto Arshavin i Koscielny greju klupu,dal opet igra ovaj balvan od Mertesackera


                                Giroud je izgleda bolestan, ne znam zasto Rosicky nije u protokolu...
                                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                                Dakle, ti si portir!

                                Comment

                                Working...
                                X